8
  • Amergin
    #8
    Butatelefon, oszt' jóság van. Azzal garantáltan nem fox fészbúkozni egész álló nap!!!
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2014.12.07. 13:54:02
  • TomecK
    #7
    Erre nem kell 2 telefon, erre van a csendes időszak okos készülékeknél, adott időszakokban senki nem ér el én úgy állítottam be, csak 6-7 ember a szűk családból és a párom.
  • ostoros
    #6
    Az sem rossz. De a legjobb, ha van két telefon. Egyik mindenkinek, egy pedig az igazán fontosaknak.
  • wraithLord
    #5
    "A projektben résztvevők körülbelül 12 százaléka naponta 96-szor kapcsolja be a készülékét és minden tizedik percben használja azt."

    Csoda, hogy még nem romlott el. :D Airplane-mód, némítás, és rezgés kikapcsolása, ilyesmi?
  • flashpointer2
    #4
    De ahhoz nem kell kikapcsolni, ráadásul akkor nem is látod ha hívtak, pl. apád meghal mindjárt gyere.
    Mindig lenémítva rezgésmentesen tartom a telefont, de már megszokták hogy majd visszahívom őket .
  • ostoros
    #3
    Hát nem érnek el. Akkor ha ráérek elérnek, amúgy meg kuss mindenkinek. Az embernek van személyes tere, ezt ki kell terjeszteni személyes időre is. Amikor egyszerűen nem zavarhatnak.
  • barret
    #2
    "Meg kell tanulnunk megfontoltan használni a készülékeinket. vagyis csak akkor kapcsoljuk be őket, ha valóban szükségünk van rájuk." Ki az aki csak akkor kapcsolja be a készülékét ha használni akarja? Ez BAROMSÁG! Akkor hogy érnek el engem?
  • Ryder62
    #1
    Retardált társadalom. Ilyenné váltunk. És még sokkal rosszabb lesz.