432
assassin-s-creed-syndicate-ubisoft-zeigt
  • MerlinW
    #32
    Nyami, jöhet:)
  • grebber
    #31
    Háhá ,biztos olvassák a netet és azért ilyen fos pre alpha szart mutattak be ,mert ha a fullos game-et ugyse hiszi el senki meg hogy butított stb.
    +1 az ubisoftnak
  • BoneDragon
    #30
    Azért az durva, mikor a ló kidönti a villanyoszlopot.
    Ami még nem tetszik, hogy bunyónál brutálisan gyorsan mozog a karakter, mintha valami gyorsított felvételt néznék.
  • xido
    #29
    trailert azt mindig is tudtak hangulatosra csinálni..nem is lesz ezzel baj..már a Dishonored megmutatta,hogy egy ilyen tipusú város és kor jó talaj lehet..remélem ez a sok modernesedő cucc előnyére válik a dolognak :)
    az meg még jól is elsülhet,hogy használhatunk járműveket :)
    Utoljára szerkesztette: xido, 2015.05.12. 20:20:39
  • DantesHUN
    #28
    Vélemény az új AC-ről?
    trailer

    gameplay

    Hangulatos, burtálisan hangulatos. Csak az nem tetszik, kevesebben vannak az utcán mint a Unity-ben. Bár itt már lesz lovas kocsi. Ami jó, de remélem lesznek olyan városrészek, ahol a Untiy-ben látott módon hömpölyög a tömeg. Az nagyon fasza volt.
  • Krisztiam #27
    nem lesz multi? az érdekes..
  • drop
    #26
    karekter speciális képesség bemutató videó
  • grebber
    #25
    Női karakter is lesz.Az elsődleges főszereplő Jacob marad; a missziók 75%-ában őt, 25%-ában Evie-t irányíthatjuk. Azt is elmondták, hogy nem lesz semmilyen multiplayer mód.
  • grebber
    #24
    Assassin's Creed: Syndicate - újabb részleteket tudtunk meg

    Topik átnevezés szagot érzek
  • grebber
    #23
    A jövőhéten mutatkozik be az új Assassins Creed
  • sparrow35
    #22
    Köszönöm, akkor sorrendben fogom.

    xido: Engem nem túlzottan érint ez, mert ami eleve magyarul jön ki azt sem játszom úgy. Az angolhoz szoktam, és így legalább gyakorlok is közben. Biztos megadatott volna sok más játékhoz is, de nem is nézek utána az előbb említett okokból.

  • xido
    #21
    Hopp és ami fontos...neked már megadatott,hogy magyar felirattal játszhasd a 2.résztől,hála a honosítók munkájának :)
  • MerlinW
    #20
    Nincs, többnyire mindig hozzáadtak valamit. A második részt a sztori miatt istenítjük. Egyébként a Brotherhood és Revelations szerves folytatása a másodiknak, egy kerek történetet alkotnak. Revelations-ben meg erős utalások vannak az első részre. AC3-ban zárul le az első rész óta zajló fő-fő szál, aztán AC4-től kezdve független mind.
  • sparrow35
    #19
    Szóval megjelenés szerint, de akkor nincs olyan ami része volt a másodiknak (játékmenet elem) és az azt követőkből kivették? Mert mindenhol a 2-t istenítik...
  • MerlinW
    #18
    1, 2, Brotherhood, Revelations, 3, Liberation, Black Flag, Freedom Cry, Rogue, Unity
  • xido
    #17
    megjelenési sor kell..az első 5 tétel keret történetbe van ágyazva,utána lévők visszautalhatnak szereplőkre...
  • sparrow35
    #16
    Milyen sorrendben érdemes játszani? Ha a legszórakoztatóbbakat akarom a végére hagyni, hogy utánuk a többi ne tűnjön szarabbnak...?
  • grebber
    #15
    Assassin's Creed Victory - milyen lehet a londoni gyilkosok élete?
  • Austin Bailey
    #14
    az AC 2 a legjobb.
  • MerlinW
    #13
    Az AC2, Brotherhood, Revelation trilógia biztos nagyon fog tetszeni. AC3 erős közepes, de az előbbi trilógia lezárása így érdemes végigjátszani. AC4 és Unity különálló epizódok, minimális közük van egymáshoz.
  • sparrow35
    #12
    Én csak az elsővel játszottam eddig, szerintem jó, akkor a többi is tetszeni fog? :)
  • Voltan
    #11
    Én ezt is passzolom, ahogy a Unityt is.
    Régen nagyon szerettem a sorozatot, de aztán valahogy ellaposodott. A Black Flaggel még rengeteget játszottam, de már ott is a tengeri harcokat élveztem igazán, a kalózkodást, a szokásos AC-s küldetéseket untam.

    Kicsit lassítaniuk kéne, mert lassan éves FIFA szintű lehúzássá alakítják szegény AC-t :(
  • dartonite
    #10
    Egyre unalmasabb ez a franchise.Jo lenne mar valami korszakalkoto mert a harc es parkour rendszer alapvetoen bejon.Persze azert kiprobaljuk ezt is, hatha..
  • grebber
    #9
    Én valahogy nem tudom megunni őket. Majd ha lesz hozzá gépem újrajátszom az 1 kivételével mindet!
  • mike01010101
    #8
    Lehet, hogy az ez az új rész végre előrelépés lesz a modernebb kor miatt. Több lehetőség, fejlettebb lőfegyverek, több belső helyszín, szabadon bejárható épület, vezethető lovaskocsi/hintó és nyomozás Hasfelmetsző Jack után. Kb ezt várom a Victory-tól.
  • LoSA
    #7
    A legelsőre gondolsz? Mondjuk az nagyon rossz volt. De a 2. már jó volt, de a legutolsó Black Flag óta már nem izgat....
  • Kandurex
    #6
    Engem már az első résznél, kb. húsz perc után elvesztettek, azóta nem sikerült meggyőzniük...
  • LoSA
    #5
    Valahogy engem már egyáltalán nem vonz ez az Assassins Creed.... Régen pedig nagyon szerettem!
  • RAZOR27
    #4
    Legközelebb inkább írd le előre mit akarsz a videóban mondani :D
  • Fantasy18
    #3
    3db leaked kép + info morzsák

    Utoljára szerkesztette: Fantasy18, 2014.12.03. 11:54:55
  • TomStorm
    #2

  • TomStorm
    #1
    Üdvözlet!
    Kiszivárgott információk szerint jövőre jelenik meg az újabb Assassin's Creed játék ami Victory kódnéven fut!

    A szivárogtatásra az Ubisoft is reagált, miszerint nagyon sajnálják, hogy idő előtt szivárgott ki a dolog, hiszen a fejlesztő csapat már egy éve dolgozik a szoftveren, de hamarosan szeretnék hivatalosan is bejelenteni az új epizódot.

    Az Assassin's Creed: Victory a viktoriánus kori Londonba kalauzolja el az érdeklődőket, azaz a korábbi alkotásokhoz képest kicsi ugrás lesz az időben, és a 19. században lehet kalandozni majd. A fejlesztés a Ubisoft Quebec végzi, ők korábban a 3. és 4. rész kiegészítőin is dolgoztak.