95
  • esemve
    #15
    Nekem se tetszett :( jo jo latvanyos, de mi az a kard? Van barmi hasznos funkcioja annak a ket bigyonak ott azon kivul h a tove nem "feny" szoval le lehet nyisszantani (meg veletlenul beledofheti magaba)? De a falcon minden penzt meger :)
  • BrockSamson
    #14
    Igeretes, meglatjuk.

    Ugyis van egy reteg, akinek semmi sem lesz eleg jo, mert az eredeti trilogia szent es serthetetlen. (Pedig ha egyszer igazan kritikus szemlelettel ujranezi az ember, akkor azert azokban a filmekben is vannak kinos dolgok.)
  • culas25hc
    #13
    Szerintem nagyon jó előzetes. Jobbnak tűnik eddig, mint pl a Bajlós Árnyak volt. És ez a lovag fénykard szerintem ezerszer menőbb a dupla pengéjű fénykardnál.
    Amúgy meg idiótaság ez a "tönkreteszi a gyerekkorom" duma, aki ezt komolyan mondja, annak elég szegényes fiatalkora lehetett. Legrosszabb esetben nem lesz jó, bukunk rajta 1500 Ft-ot, na és.
    Utoljára szerkesztette: culas25hc, 2014.11.28. 20:34:49
  • valamit
    #12
    csecse
  • RAZOR27
    #11
    Bízom JJ papában!! Az előzetes valami fantasztikus lett! Reméljük nem lett nagyon el-diznisítve, de majd kiderül.
  • mulholland2
    #10
    TomecK: No veled is csak több van a fórumon. Könyörgöm, egy képzeletbeli lézerkard nem lehet olyan amilyen??? Normááááliis? Mi bajod a havas tájjal? Mert a Hoth bolygón csak úgy tombolt a nyár mi? :)) Vagy a Starwars világában nem lehet mérsékelt égöv fákkal. aho' jön a tél? (lásd pl. Jedi visszatér, erdei macikkal :)))
  • Broafka
    #9
    amíg nincsenek benne ilyen idegesítő fényfelvillanó jj abramses fényeffektusok, addig még reménykedek, de én nagyon félek, hogy tönkreteszi a gyerekkorom
  • Pares
    #8
    Baromi jó volt ez a trailer, vagy 5x megnéztem egymás után, nagyon várós a film. Csak az a baj, hogy még több mint egy évet várni kell...
  • Kelta
    #7
    látszik nem értesz hozzá :) letöltve hadd szóljon majd :)
  • AnuluWork #6
    Force Commanderben is afro volt az egyik rohamosztagos. :)
  • Frank99
    #5
    letöltve megnézzük....
  • zetortraktor
    #4
    Mert az hozza a sok pénzt, ami a 3-8 éveseknek készül. Mondjon még jó nagy hülyéket...

    A pénzt azt fogja hozni, ha a címe az a filmnek, hogy "Star Wars". Mert tippre neked is elég lesz annyi, hogy megnézd.
    Utoljára szerkesztette: zetortraktor, 2014.11.28. 18:56:39
  • Kelta
    #3
    Jah, kissé átalakították tuning? vagy nem volt idő javítgatni? :)

    Ez nagyon a mostani rajzfilmekre hajaz, félek, hogy a nézettség/bevétel combó miatt 3-8 éveseknek készül, nagyrészt..
  • TomecK
    #2
    Én először azt hittem, hogy ez paródia, te jó úr isten. Afro rohamosztagos, mintha be akarna szarni, meg nevetni egyszerre az elején, aztán focilabda droid mi a szar ez ? Havas táj ? Keresztes lovag fénykard sithnek ????

    J.J Abrams FAIL !
  • lac coo
    #1
    Hát a szőr felállt a hátamon ahogy újra látom a Millenium Falcon-t !!! :D