1104
Tankos játék webes felületen
  • Dewri
    #184
    Sajnos a tier3 elég undorító, mert az ellenfél fele simán tele van ötös tankokkal. Tier1-2-ben királykodik az ember, aztán a hármassal keményen lehet szívni... A négyes megint jó lesz, kivéve ha német tankkal vagy, akkor tovább tart a szívás.
  • twi452
    #183
    én is ott voltam a stock a-20al :P :D
  • Dewri
    #182
    Igen, ma megint túltengenek az agyhalottak... Íme egy kör, ahol az egészet elvittem egy 270 hp-s fos tier3 amcsi vadásszal, tier5 körben. Ez a szégyen...

    És még mindig vannak olyan igénytelen gyökerek, akik ötös szintnél még mindig nem jöttek rá hogyan kell nevet változtatni, mit várunk az ilyenektől...


    Utoljára szerkesztette: Dewri, 2014.11.28. 20:43:28
  • twi452
    #181
    találkoztam magyarokkal..:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    de az MM elmehet a picsába ez meg milyen fair leosztás volt kéremszépen? :D
    nem elég h ugye az ellen 80%-a egy szakasz de pofátlanul kicsiket rakott be ellenfélnek nekik :D


  • twi452
    #180
    na sikerült túlszárnyalnom magam kerek 0 exp-es körrel :D

    pedig rallyztam spottoltam ahogy tudtam.. de hiába ha a csapatomnak esze ágában sincs rálőni az ellenfélre :D
    aztán a gold sörmi leláncolt és 2 mp múlva meghaltam :D undorító azért :)
  • Dewri
    #179
    Erre való a KV-1. A minap 3 db M4 sorozatlövő szart szedtem le, az elsőt 1 vs 1, aztán 2 jött 2 irányból. Mondom, ha amatőrök kezében vannak, nem érnek sokat. Kedvencem, mikor kitáraz rám közelről, miközben oldalt ÁLL végig, a 6 lövésből jó ha 2 betalál, én meg közben minden lövéssel szedem róla a 300-akat, persze a láncát is lövöm, hogy amíg tölti a 23 másodpercet, addig is bekapjon párat. Nem nagyon szoktak eljutni a hetedik lövésig, pedig csak annyi lenne, hogy körbetáncol, nem tudnám lekövetni... Nekem sokkal inkább Stug fóbiám van, meg a PzIV-et se kedvelem. De a KV-1 igazán csak egy KV-1-től fél...:)
  • twi452
    #178
    a legjobb köröm eddig... pf :D
    még csak rá se tudtak lőni azokra akiket spotoltam csak két lövés és vége...
    igen még mindig T3 :D

  • Trucker39
    #177
    Különben is, amikor a csapatod idióta, neked kell megoldanod a dolgot egyedül.

  • Trucker39
    #176
    Épp a prémium Troll tankokból kezd tele lenni a hócipőm. Nem lehet normálisan tankot fejleszteni mert ezek a szarháziak mindenhol ott vannak és falkákban közlekednek. Túl sok ész meg nem kell az irányításukhoz.
  • Gottfried
    #175
    Na végre újra itt ! Pont most kellett beszarnia a gépemnek,a prém sörmiből meg maradt 1 napom. :( Na mindegy,holnap még kiszedek vele pár KV1-et. :D
  • Dewri
    #174
    Hetzerrel a második helyen! Nem sokkal maradtam le az első mögött. Trucker, te a negyedik vagy ahogy látom.:)

    Hetzer
    Utoljára szerkesztette: Dewri, 2014.11.28. 16:30:14
  • Trucker39
    #173
    Van még hely, lehet jelentkezni a csapatba.

  • Trucker39
    #172
    A KV-1 szép eredményeket ért el. 14 hely.

    A Stug is alakul, bár ott nehezebb érvényesülni. 56. hely

  • Trucker39
    #171
    Csuda dolgokat művel a Stug ezzel a löveggel.



  • Dewri
    #170
    Megnéztem a ruszki szervert. Á, az nem. Az orosz duma nagyon gáz, már tier1-2-ben tízes csapatok, természetesen 4ből 3x az én csapatomat verik rommá ott is. Esélytelen. Meg se merem nézni mi lenne ott az amúgy is fos tier3 sorsa... Jó ez a kis angol verzió, kevés ember, nagy része nulla amatőr, nyugisabb és a hangok is jobbak, az oroszban tényleg meg se szólal sokszor a legénység... Mondjuk az fps a duplája, a ping meg bőven a fele az angolnak, ennyi előnye van.
  • Dewri
    #169
    Na jó, de full ciril betűsen, orosz legénységi hangokkal? Ráadásul míg itt nem jön szembe hetes az ötösre, mert még nincs sok, ott gondolom azért keményebb a tier5...
  • Trucker39
    #168
    Már írtam többször is, nézzetek körül az orosz szerveren. 70-100 ping körül van. Van rajta létszám is. Ugyan ez a menü, grafika. Néhány dologban már előtte jár jócskán az amerikai szervernek. Van az a terület harc is benne. A tech tree-k teljesen megegyeznek az angol verzióval. Azt ígérték az angolon, hogy tervbe van véve más nemzetek tankjainak is a játékba telepítése. Az orosz szerver nagyjából két éve üzemel, az angol (USA) meg egy hónapja. Szerintem ahhoz képest egész jó. A Ping meg valóban sok, nálam 180 ms szokott lenn de jól játszható, kivéve este.

    Itt van mind a két szerver honlapja. A kliens verziót ne erőltessétek. Ma kipróbáltam, semmi többet, újat nem ad a játékhoz.

    USA szerver
    Orosz szerver

    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.27. 19:34:32
  • Angelus1991ster
    #167
    T-46 saját osztályában halálosztó. Remélem én is , hogy jobb lesz a szerver, bár 190-250-es pinggel még lehet játszogatni.

    Szerintetek fog bővülni ez a játék? tartalmilag. még több tank, vagy lefagy az egész. Szerintem az egyszerűbb grafika miatt pont be lehetne hozni több harckocsit és több nemzetet.

    De sajnos a jelenlegi másfél ezernél több játékos szám nem garantálja ezt.
  • cpthungarian
    #166
    Részemről azért nem érdekel már annyira, mert szinte állandó 250ms pingem van.
    Így meg játszhatatlan számomra a játék, majd ha lesz valami EU szerver, akkor visszanézek.
  • Trucker39
    #165
    A Ground Force Info-t ketten csinálgatjuk, csak most arrafelé nem nagyon van miről írni.

    Körbenéztem gyakorlatilag egy időben az amerikai (teszt) szerveren, valamint az orosz (majdnem 2 éves) szerveren.



    Azért szépen van most már létszám.

    Más. A Panzer IV is szépen dolgozik, ha nem birka a csapat.
  • Dewri
    #164
    Nem csak ketten játszunk, a játékban a klánban már majdnem 50 magyar van. Ide járnak kevesen. A játék facebook oldalán az akciókra is több klántag beírt, tehát azt figyelgetik. Be kell írni a kláncsetbe, hogy jöjjenek ide is.:)

    Ingyenes weblapféleséget nem olyan nehéz csinálni, külön sablonos-kattintgatós verzió is van, a wotos klánunknak csináltam egyet anno, így néz ki:


    Utoljára szerkesztette: Dewri, 2014.11.27. 17:46:34
  • Trucker39
    #163
    Nem csinálok Ground War: Tanks weblapot is. Egy részt, mert nem értek hozzá, másrészt mert csak ketten játszunk.
  • Dewri
    #162
    A KV-1 valóban hozza amit kell...:)

  • Dewri
    #161
    De ezekkel nincs sok baj, mert nem tudnak játszani, nem sok vizet zavarnak. A baj a profi M4 játékossal van.:)

    Nos, ami az M2 tier3-ban, az a PzIII tier4-ban. Egy fos. Nem üt át semmit, ellenben nem is pattog, tökéletes arra, hogy elsőnek meghaljon. Ötösök ellen nulla esély, de még négyesek ellen is necces. Ilyen szar ágyút miért kellett iderakni? Az orosz négyes legyilkol mindent, a vadászok szintén, még az amcsi négyesen is van 93 átütés, ez meg szenved egy 60, majd egy 67-es pennel! Ma a duplázó körre kaptam kemény 60 xp-t...

    Egyébként lassan olyan ez a fórum, mintha ketten csetelnénk...:)
  • Trucker39
    #160
    Lassan kikophatnának a játékból az M4/Troll-t használó játékosok. Sok hasznuk nincs. Be jönnek null kilóméteresen, beülnek az ötlövetűbe és azt hiszik, tudnak játszani.
    Amúgy a KV-1 továbbra is kellemesen muzsikál.

  • Trucker39
    #159
    Amúgy meg jók lettek a javítások meg egyebek.

    Van egy másik FB csoport is. Ott aktívabbak a játékosok.

    FB csoport

    Sajnos valami miatt a magyar játékosokat nem nagyon érdekli ez a játék. Pedig szerintem teljesen rendben van.
  • Dewri
    #158
    Tegnap megvolt nekem is a beszólós ellenfél. Egy kis M2-vel jött neki szemből a Hetzernek, persze nem ütötte át, csak lőtte, az oldalát mutatva. A 10,5 ágyúval természetesen 1 lövés volt a fullos tankja. Erre egyből telesírta a chatet, hogy "hacker".... Szóval ha a játék legpocsékabb hármas tankjával nem tud megölni egy négyes szintű, döntött páncélos páncélvadászt, illetve ha a 10,5-ös ágyú egy lövéssel szétszedi 10 méterről, oldalról, akkor a másik a csaló. Szeretem, mikor a tankokról, a tankos játék "fortélyairól" abszolút semmit nem tudó 5 éves hülyegyerekek szólogatnak be...
  • Trucker39
    #157
    Ismerős valakinek ez a féle parancs menü?

  • Trucker39
    #156
    Sokadik nap után csak felkerültem a Tanked list-re.

  • Trucker39
    #155
    Közben elindult az orosz kliens verzió is. Sajnos csak az orosz szerverre csatlakozik. Kb. 400 Mb. A feliratokat ebben sem lehet át állítani más nyelvre. Az alkönyvtárában meg nem csak úgy egyszerűen van egy nyelvi file. Legalábbis nem találtam ilyesmit.

  • Trucker39
    #154
    Jelenleg szerver karbantartás van az angol szerveren. Addig nézelődtem az orosz verzión.



    Ott már megy egy jó ideje ez a terület foglalós rész is. A ranked listára meg még nehezebb felkerülni. A pingek továbbra is elfogadhatóak, csak kár, hogy nem lehet nyelvet átállítani, amúgy teljesen jó lenne.
  • Trucker39
    #153
    Nem sokan vagyunk (legalábbis kevesen szólnak hozzá).
    Írtam már korábban, hogy azt sikerült kinyomozni, hogy ez a játék tulajdonképpen két játék.
    Az egyik -az orosz verzió- 2013 tavaszán kezdte meg a működését és van orosz nyelvű FB csoportja is (korábban már linkeltem). Ehez a verzióhoz van kliens, de úgy tudom, csak az orosz verzióra csatlakozik (lásd WoT-nál is így van azt hiszem).
    A másik verzió az angol, ez idén november 5-n kezdte meg a nyílt béta szerver üzemét és ennek egyetlen szervere amerikában van, ott is ha jól sejtem a nyugati parton, a kilenc órás idő eltolódásból gondolom. Ehhez a szerverhez nincs a weboldalon letölthető kliens.

    Amúgy miért kellene kliens hozzá? teljesen jól használható az angol nyelvű webes felület. Teljes képernyőn, elfogadható kinézettel rendelkezik, az FPS értéke is megfelelő. Egyetlen gond van vele, hogy esténként magas lesz a Ping, így néhány órára gyakorlatilag játszhatatlan a szerver.

    Mind a két szerveren (orosz,amerikai) voltam. Az orosz szerver webes felületét sem lehet sajnos átállítani angol feliratokra. pedig ott jobb lenne játszani, mert csak 70 a ping rajta.
    Az orosz szerveren 2000+ játékos létszámot láttam, az angolon meg esténként 1600-1700 körül láttam ma is.
  • Yoruc
    #152
    Sziasztok!

    Látom ez még egy működő csoport:)

    Tegnap kezdtem játékot facen, érdeklődnék hogy tudtok e angol nyelvű letölthető kliensről?
    Oroszt találtam de nem tudok oroszul :D
  • Dewri
    #151
    A Stug. Undorító ellenfél, nagyon pattogós és a legtöbb gyökér a troll ágyúval megy, persze a KV-1 ellen az nem sokat ér, de ezt nem fogják föl agyilag...:)

    Közben új rekordot lőttem a Hetzerrel, 6 kill, a 10,5-ös ágyúval 1 lövés/1 ellenfél üzemmódban.:) Sajnos a hetedikről lepattantam, így kilőtte más... Nagyon szimpatikus, hogy simán lövöm a 600 fölötti sebzéseket egy 583 sebzésű ágyúval, a legszebb lövés 712 sebzés volt. Wotban meg 23-at sebzek egy saját tieres Valentine tankon oldalról (!!!!!), meg 40-et egy KV-1-be. Szégyen... Vajon miért játszok inkább ezzel a játékkal, nem is értem...

  • Trucker39
    #150
    Ez is meg lett és gyorsan le is dupláztam.


    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.26. 22:03:22
  • Trucker39
    #149
    Jó csata volt. Sajnos a csapattagok szépen egyesével mentek az M4 csöve elé meghalni. Nekem kellett az egész dombot megkerülni és seggberúgni az ellenfelet.
  • Dewri
    #148
    Gratulálok!! Nekem még csak 5 kill volt a maximum ebben a játékban, a wotban és a war thunderben voltam 9 killes is. Mondjuk jó lehetett a csapatod, ha mindenkit neked kellett kilőni...:)
  • Trucker39
    #147
    Mentem is egy csatát vele.


    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.26. 18:09:49
  • Trucker39
    #146
    Most már nekem is megvan. Jól bírja a pofozkodást.

  • Trucker39
    #145
    Ha a kezelő nem is (mármint én), de a tankok legalább listába kerülnek.