1104
Tankos játék webes felületen
  • Terawatt
    #1104
    Tolja még valaki? :) EU kezdés óta nem játszottam, mert már annyi tankom volt amcsiba, hogy nem volt lelki erőm hozzám.
  • tutyimutyi2
    #1103
    ebbe még nem raktak bele report funkciót?
    nem lenne rossz feljelenteni azokat a faszokat akik nehézzel kitolnak az enemy orra elé
  • noharka
    #1102
    A su-100 itt is brutál, szerencsére a 101-et oldalba tudtam kapni. Tényleg elég nehéz az élet 7-es szinten , főleg Tigrissel.

  • Koridor
    #1101
    Nem értem én se, talán 1x vagy 2x sikerült igy kilöni egy tankot. Sebezni is csak ritkán.
  • noharka
    #1100
    Van mikor sikerül kilőni úgy hogy nincs felderítve, van hogy tényleg nem sebződik, talán lepattan ?
  • tutyimutyi2
    #1099
    ha nincsen felderítve egy tank akkor miért nem tudom megsebezni annak ellenére hogy pontosan oda érkezik a lövedék ahol 1 másodperc múlva felvillan?
  • Dewri
    #1098
    Nem igazán érdekel, nem kezdem újra, ugyanakkor tier7től úgyis esélytelen a játék, így hagyom az egészet, töröltem is a facéról az alkalmazást... Mostanában inkább a World of Warships-et tolom, sikerült bejutni a zárt bétába. Egyelőre bőven élvezhető, még nem rontották el a wargamingesek annyira (de ez csak idő kérdése őket ismerve...).
  • Koridor
    #1097
    Gondolom irni kell a supportnak, kérdéses hogy a faces accokat átrakják-e.
  • Dewri
    #1096
    Mondjuk ha belegondolunk, ez nem olyan, hogy EU1/EU2 szerver, hanem ez amcsi és eu szerver. A wotban is külön vannak orosz, amcsi, kínai és eu szerverek, az amcsi/orosz/kínai woton nincsenek ott az eu tankok, külön le kell szedni még egyszer a játékot ezekhez a szerverekhez és új felhasználóként lehet játszani rajtuk. Szóval lehet, hogy ez így normális, csak nagyon bosszantó...
  • Terawatt
    #1095
    Sőt! Már szar is lenne, hogy nem kell annyira előre célozni.
  • rammstein11
    #1094
    Szerintem, ha eddig is ment a magas pinggel a játék, akkor ezután is menni fog. Aztán csak lesz valami előrelépés az ügyben :)
    Bár magas szintre nem jutottam még, 1800+ csata, 3 db tier6 tank, de nem akarok természetesen én sem új accot kezdeni. Viszont a fiam kipróbálta eu szerveren, 30-as ping volt neki a játékban. Szóval én is várom a javítást.
  • Terawatt
    #1093
    Hát ez tényleg szomorú...tele vagyok tankokkal, meg vásároltam is.
  • Dewri
    #1092
    Kijött az Eu szerver! Ez végre jó hír, megoldódik a ping probléma. Azonban olyan okosan csinálták meg, hogy ha az EU szerverre lép az ember, akkor tök nulláról indul a játék!!!!! Az amcsi szerveren ott van minden eddigi cucc, de az új eu-n lehet tök elölről kezdeni a játékot!!!!!! Ez mekkora szar már!!!!!!!!!!!!!!!!

    A facén sírnak az emberek az oldalukon emiatt, de még nem jött válasz a kérdésekre, hogy át lehet e majd vinni az amcsi acc cuccait, vagy nem...
  • Koridor
    #1091
    Ha csak ennyi volna a baj.
    Most sikerült 2-4 perces csatabetöltéseket produkálni. Volt olyan hogy a teljes csapatot a saját bázisán löttük szét, vagy minket löttek szét mire be tudtunk lépni a csatába.
  • Dewri
    #1090
    Igen, meg lehet oldani, de azért nem ártana ha nem kéne egy frissítésnél ezzel szórakozni. Ahogy igazán meghagyhatnák a játékon belüli grafikai beállításokat is, mert azok meg minden frissítéskor visszaállnak minimumra...
  • Koridor
    #1089
    A fehér fost nekem a CCleaner és az elözmények törlése megoldotta.
  • Dewri
    #1088
    JA, ahogy látom megint olyan fehér fos lett az egész, mint egyszer már volt. Mondjuk a napi gift pont működik, annyi elég is...
  • Koridor
    #1087
    A pesszimista: Ennél rosszabb nem lehet.
    Az optomista: Dehogynem.
  • twi452
    #1086
    történt valami előrelépés is? :D
  • Koridor
    #1085
    New pach, new bugs.
  • Terawatt
    #1084
    Hidd el adja magát az egész játék. :) Egyszerre túl sok felé nem tudsz indulni, vagy ha igen akkor hamar rájössz. Fegyverekből is csomó van és nagyon jó érzés benne felfedezni valamit. Adj neki egy esélyt. Rázódj bele egy kicsit és meglátod hogy gördülékeny, főleg a második rész.
  • Dewri
    #1083
    Megnéztem, de nekem nagyon "hard", se térkép, se instrukciók, se fegyver, csak indulj el a mezőn valamerre... Maradok a felhasználóbarátabb hentelőseknél...:) Most a Mass Effect 3-at néztem meg, nem rossz, bár a mély története miatt lehet ki kéne előbb tolni az első 2 részt is...
  • lammaer
    #1082
    Jogos, a 2 barátságosabb... bár azt is mondják a Lords of Fallen még barátságosabb... :)
  • Terawatt
    #1081
    Darksoulsra óriási plusz. Kettővel kezdj szerintem, mert azzal könnyebb bele rázódni.
  • lammaer
    #1080
    Ha bejön a Darksiders próbáld ki a darksoulst... a harcrendszer sztem sokkal jobb, a játék ugyan "kicsit" keményebb de nagyobb az élmény ahogy átvergődsz a bossokon.
  • Dewri
    #1079
    A készítők továbbra is nagyon odafigyelnek a játékra. Lassan egy hónappal vagyunk Valentin nap után, de még mindig az a kezdőképernyő és event...
  • Dewri
    #1078
    Na, csak rászántam magam, de az van amiről beszéltem: full nulla csapatok, amikor szemben kv1s, nálunk m36 a top. Szemben 2 fullos kv1, nálunk 1 db stock kv1... Ilyen szemét leosztással képtelenség ellensúlyozni az agyhalott dömpinget... Zsinórban bukta minden, VIP fiókkal 331 pénz jön be tier5 Shermannel... Nagyobb tankot meg se nézek, tök fölösleges... Lassan vége a tankozásnak úgy látom, megyek vissza a jó öreg PC-s játékokhoz (Darksiders, Sacred, Torchlight, stb...), ahol az élmény a garantált, nem a szenvedés...
  • Dewri
    #1077
    De zavarna, de legalább volna némi esélyem, mivel normális MM mellett mondjuk nagyobb az esély nyerni, lévén saját tierben lehet aratni, nem úgy mint pl tier5-ben tier7 ellen, azok is ötös szakaszban... A számok nyilván nem pontosak, csak a lényeget próbáltam kiemelni, miszerint a legnagyobb probléma nagyságrendileg a csapatösszerakás és utána a második legnagyobb probléma az MM...
  • lammaer
    #1076
    Szóval ha 15%ot javítanának a játékokon akkor a 80%os hiányosság már nem zavarna? :)

    Furcsák ezek a számok nálad...
  • twi452
    #1075
    Én is félreraktam, igazából ráuntam rohadtul és visszakacsintottam én is a WT-re :)
    Ott a sim eventeken eljátszogatok néha 1-1 kört :)
  • Dewri
    #1074
    Na mi az, senki nem tolja már a játékot? Én mondjuk már vagy 3 hete nem, akkor az IS második 100 mm ágyújának kiszenvedése akkora trauma volt, hogy még mindig nem hevertem ki teljesen... Bár most lenne 3 nap VIP a napi bejelentkezésből, azt ki kéne használni, de nem nagyon van hangulatom továbbra se. Sajnos ugyanott vagyok mint a Wotnál, pontosan tudom, mi lesz ha bemegyek: full retardált idióta csapatok miatti sorozatos bukták... Ezt elkerülendő, inkább el se indítom...

    Mondjuk most a War Thunderben jött egy komolyabb patch, sok térképhez és járműhöz hozzányúltak (pl berakták a Maust...) és átdolgozták a napi ajándék rendszert is, lehet hogy benézek oda, azt se toltam már vagy 2 hónapja...

    A Wot az végképp kuka nálam, nézni is rossz a youtube-on az élőadásokat, még mindig benne van minden, ami miatt játszhatatlan lett mostanra, semmi nem javul, pedig már próbálkoznak új, kissé War Thunder jellegű fizikával is lassan...

    Azért szomorú, hogy jelenleg 3 tankos játék van a placcon és mind a három ugyanazért élvezhetetlen: agyhalott saját csapat (80%) és fos MM (15%), pedig ha normálisan meg lenne csinálva a pontosság/átütés rendszer, vagy legalább csak az MM, akkor mindegyik nagyon jó játék lehetne...:(
  • Luciferkee
    #1073
    Végre, talán ismét elkezdek vele játszani, nekem eddig a legszórakoztatóbb tankos játék a hibái ellenére is.. (WT-ben van 500 óra körül WoT-ban 100 körül)
  • Dewri
    #1072
    Jaja, végre felbukkanni látszik egy EU szerver!! Ideje már, bár nekem nincs különösebb gondom a pinggel, de a haverok szoktak szenvedni vele...
  • twi452
    #1071
    végre valami fejlődés hír is felütötte a fejét a sok gold akció között :D

    Ground War: Tanks
    Dear all,
    Sorry for the game lag issue, please be patient, we plan to launch micro-client at next month, which will sort this issue out. Due to our DNS is in America, so except Amecria players, other players may encounter lag issue. And some players suggest that open Europe server, we have discussed and plan to open it in the near future. Thanks for your understanding and support.
  • Koridor
    #1070
    Nem gondoltam volna hogy az M10-el meglesz a 7 kill.
  • Dewri
    #1069
    Megkérdeztem facén a tankosokat hogy örökbe adják a tankot, vagy nem. Azt válaszolták, hogy időlimites, de nem részletezték. Szerintem akkor ez is 7 napos lehet. Említettem, hogy esetleg mondhatnának valamit a páncélról, ágyúról, stb, de arra nem tértek ki a válaszban...

    "If you recharge 7 dollars at lease, you can get some rewards including the tank T-34-57 which is time-limited tank. Any further question, please feel free to let us know. Have a nice day."
  • Dewri
    #1068
    Aha, én csak a fészbúk alól tolom. Korábban a kliens is bedobott fészre, de aztán valamiért különszedték és már nem kezdtem újra a nulláról, maradt a fész...
  • twi452
    #1067
    aztán lehet h csak ritkán járok azon az oldalon és azért tűnt másnak :D
  • twi452
    #1066
    reszeltek az egyik városi pályán kicsit azon a négyzet alakú téli pályán
    legalábbis most máshogy néz ki mint eddig :)
  • twi452
    #1065
    engem ide dob ha rányomok az aranyra :)


    mondjuk igaz h az 5 dolcsis nem ad 1300 aranyat csak 1000et :)