40
  • TuskoMobile
    #40
    feltörték xD

    +drágaszar túl sok pénzt kaszálnak vele és elköltik baromságokra 1%-át nem költik fejlesztésre vagy a játékra meg azokra akik megdolgoztak vele ez a baj rohadjanak meg jó hogy nem veszem meg
  • sanyicks
    #39
    az a baj, hogy általában nincs is mit tisztelni a munkájukban, mert szar bugos optimalizálatlan fost gyártanak.
  • Ragnaar
    #38
    És sokkal inkább bármi mint akármi... "Diablo III is a hack and slash action role-playing game (ARPG). It retains the isometric perspective from its predecessors." Nem én mondtam, hanem a Diablo3 wiki, és nem tudom arról tudsz-e hogy annyira mmo a Diablo3, hogy a konzolos verzióhoz netkapcsolat sem szükséges ...
    Utoljára szerkesztette: Ragnaar, 2014.11.11. 10:10:30
  • M0RN1NGST4R
    #37
    rossz a példa, a dio 3 sokkal inkább mmo mint single
  • Zombee
    #36
    A magyar fizetésekről: egy régióban vagyunk Steam-en pl. az angolokkal. Ororsz/ukrán régióban rendre olcsóbb árak vannak.
    Persze ettől még nem kell fizetség nélkül hagyni, ami tetszik, ha nem jó az új ár, fél-egy év múlva töredékéért meg lehet venni.
    Inkább az a gáz, hogy tényleg nincs kipróbálási lehetőség, csak a játékok nagyon kis százalékának van demója. Meg is lepődtem, hogy az Evil Within-hez adtak ki
  • Molnibalage
    #35
    A drága játékokról még egy gondolat. Ha egy mozifilm megtenkintése kb. 1500 HUF táján van és jó esetben tart 2 órát. A TR egy egyszer játszható játék, de nekem kitartott 25 órát 9 ropiért és akárhányszor előveheted. Ehhez képest a mozi na az irgalmatlan drága.

    Szórakozóhelyek? Na azok aztán tényeg durva árakkal számolnak... Igen, a netelőfizetés is pénz meg a vasat is meg kell venni, de azokat osszad vissza. 4-5 évente kell kb. 250k HUF-ot vasra költeni és ennyiért igen jó gépet kapsz, ha nem azonnal akarod a tutit.
  • Stief
    #34
    Egyébként annyit hozzá fűznék hogy ha egy játék fél évig kitart akkor már megérte 9000 -10000 ft
  • Stief
    #33
    Amúgy azt gondolom hogy most már vannak megvehető kategóriájú játékok, már egyre jobban leszoktam a warezokról. Sok jó akció van. 34 euró volt gta egyik online webshopban, szerintem ez nem pénz érte. Főleg hogy igazán jó játékról beszélünk. Szerintem ez még nem is lehúzós ár.
  • MerlinW
    #32
    "Grand Theft Auto V will not use Denuvo DRM, says company co-owner"

    Tájékozódunk, aztán írjuk a cikket kéremszépen:)
  • Lacee86
    #31
    Nyilván fel lehet törni, na de mennyi ideig? Amikor már a kutyát sem érdekli ill. amikor már bagóra leesik a játék ára. Tehát a feltörhetetlenség ha az avulási ideg tart, az már teljesen sikeres.
  • Lacee86
    #30
    Tényleg nincs még mindig tört FIFA 15. :/ Nem mondom, h örülök neki, de hát érthető, h foggal-körömmel igyekszik védeni a saját terméküket a kiadó és a fejlesztők, főleg egy ekkora névnél. Nyilván messze kevesebb költség a védelemre fordított erőforrás, mint a könnyű feltörésből eredő bevételkiesés.
    Utoljára szerkesztette: Lacee86, 2014.11.10. 20:09:18
  • Ragnaar
    #29
    Tudsz nekem mutatni egy működőképes tört Diablo3 verziót ?
  • Molnibalage
    #28
    Lásd későbbi hsz-t, megveszed 1-2 évvel később leárazva töredék árért. Amilyen állapotban meg kiadnak egyes játékot kb. ennyit kell várni, hogy ne csak szopás legyen vele játszani... Lásd RTW2-őt. Beleöltem a kiadás után vagy 80 órát aztán hagytam a francba. Most meg van Emperor edition és szitne egy telejsen új játék, persze időm nem lesz rá. Inkább vártam volna rá idáig...

    Ezen felül vannak olyan játékok, aminek újrajátszási faktora szinte végtelen. Ha nem ilyen a zsánered, akkor persze IJ kártya...

    10-15-kba megy mi kerül? Anno újonnan azonnal vettem meg az X-COM-ot, a Civ V-öt, a Skyrimet és egyik sem került ennyibe. A Tomb Raider 1,5 éves, de a GoTY változat is egy rakás DLC-vel 9k volt. Az alapjáték 7k táján lett volna és leárazást várva még ennyi sem...

    Az meg tök vicces, hogy "milyenek a magyar fizetések". Aha. Ezek szerint, akkor ezzel minden ellopását lehet indokolni? Vagy, ha nincs pénzed nőre vagy kurvára, akkor mehet a nemi erőszak? Van csinos nőrokonod? "Letölthetem ingyenes kipróbálásra, akkor sem, ha nem akarja?

    Egyszerűen nevetséges egyesek szemlélete. Mennyi idős vagy? Mert rájössz majd idővel, hogy a számítógépes játékokon kívül is van élet...
  • Keiichii83
    #27
    soha ne mond hogy soha :D
  • RAZOR27
    #26
    Az a FIFA15 amit a héten már letöltöttem? hehe :D
  • zsozso29
    #25
    "Feltörhetetlen lesz a PC-s GTA 5 " hagyjuk már ezt a dumát
    ilyen nem is volt nem is lesz mindent meglehet kerülni, az idő megoldja
    Egyébként meg nem kapja meg ezt a csúcs szuper védelmet, "csúcs szuper" most azt hiszik hogy az, majd letörik a szarvuk.
    Másik meg hogy egy hülyegyerek lát egy logot a denuvo honlapján és egyből kavarja itt a kását.
    Remélem azért nem jön be az oldaluk mert már a hekkerek szétszedték őket.
  • Andrevv
    #24
    Ha megveszem a játékot, offline fogom tudni játszani? Úgy értve, hogy soha sem fog nethez jutni.
  • SirBubu
    #23
    annakidején, százezer évvel ezelőtt az Operation Flashpointnak (by Bohemia Interactive) volt egy csodás másolásvédelmi rendszere, a "FADE"

    természetesen krekkeltbe volt meg, és már kimondottan kíváncsi voltam rá, hogy mit tudhat a FADE (esetleg disznókat gyárt majd a fűrészmalom, mint a Settlersben, vagy mi?), de sose fédelt be

    eléggé elszomorított, mondhatom :DD
  • Lollerka
    #22
    mident fol lehet torni... amit nem azt meg meg lehet kerulni, amig valamilyen program szerint fog menni a kodgeneralas meg lehet fejteni...
    egyebkent meg igen, amennyiben nem fog mukodni a kodolas szopatni fogjak a FIZETOS UGYFELEKET, ugyanis a warezolok max nem huzzak le, vagy netantan ha megvennek, mert erdekli oket UGYAN UGY SZOPATNI fogjak oket is, ergo eme szokasuktol hamar megvalnak...
  • lostprophet
    #21
    Ja, 3DM van, csak éppenhogy nem működik :D
  • Evoluti0N
    #20
    Miért? Miben különbözik a többitől?
  • xido
    #19
    3dm van belőle,azokat meg nem nagyon szeretik importálni a nagy oldalak
  • WoodrowWilson
    #18
    Akkor megvárod, míg lemegy az ára 1-2 ezer forintra, és megveszed akkor.
  • Evoluti0N
    #17
    Ha lenne hozzá rendesen működő törés, akkor fent volna a játék torrentoldalakon és nem csak pletykálnának róla.
  • Ender Wiggin #16
    az a baj, hogy minél komplexebb a védelem, annál nagyobb az esélye, hogy a legális tulajdonossal is kib..szik. az ubiszopd és a winfos live-ot használó játékok már sok bosszúságot okoztak, ami nem fair, tekintve, hogy az adott gyártó és kiadó zsebébe elég húzós összeget tömtem már az évek során. én támogatom a programok feltörését annak ellenére, hogy ami tetszik az megveszem. de pl. a kalózverzió amolyan tesztvezetésre a legjobb megoldás...
    Utoljára szerkesztette: Ender Wiggin, 2014.11.08. 13:04:05
  • OGMontana
    #15
    Lords of the Fallenhez már pletykák szerint van törés.

    Másrészt kryptográfia első szabálya: Bármit fel lehet törni.
    Utoljára szerkesztette: OGMontana, 2014.11.08. 11:12:39
  • SirBubu
    #14
    szar ez warez :DD
  • M0RN1NGST4R
    #13
    1, mireföl ez a nagy gyűlölet másokkal szemben? nem mindegy neked, hogy ki hogyan játszik?
    2, ez a védelem is ugyan arra a sorsa fog jutni, mint annak idején a starforce. csak idő kérdése
    3, "a sok pénzéhes köcsög aki nem hajlandó megtisztelni a munkáját a fejlesztőknek szopjon kurva nagyokat" - nem fognak krva nagyokat szpni, max nem fognak játszani egy darabig.
    4, lehet bennem van a hiba és rossz környéken élek, de én nem szoktam találkozni olyan emberekkel, akik mondjuk az utcán azzal arcoskodnának, hogy xy címet lewarezolták.
  • yesname #12
    Ha ez nekem szólt, szerinted én mondtam hogy lesz? Az majd kiderül ha megjelent. Te se látsz az orrodnál tovább. :D:D:D
  • yesname #11
    Magam tartom el és írtam, hogy kikre gondolok. Akiket Te említesz azok nincsenek benne, csak akkor ha hivalkodnak vele és még nekik áll feljebb, hogy a kiadók/fejlesztők védeni próbálják a munkájukat stb. A baj, hogy akik megtehetnék, hogy alkalmanként egy-egy játékot megvegyenek azok sem teszik... szinte csak akkor ha rákényszerülnek. Hiszen ezt lehet ingyen és inkább máshova (nem kaja, nem ruha, nem lakhatás) tolják azt a pénzt. Oda, amit nem lehet ingyen, mert rákényszerülnek hogy fizessenek érte... De nem ismétlem magam, leírtam előbb kikről beszélek.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2014.11.08. 08:07:47
  • szaboi
    #10


    Nem lesz Denuvo a GTAV ben!
    Nem lehet felfogni?
  • paby88
    #9
    Hát most nem tudom hogy téged anyád tart e el vagy meg kurvajó fizetésed van de az átlag embernek mikor 100-120k fizetése van jó esetben és ebből olyan 50-70k a rezsi és akkor még enni is kéne valamit, nagyon nincs rá pénze, hogy 10-15k-t kiadjon egy játékra amit (tisztelet a kivételnek) pár óra alatt végig lehet tolni. Lehet fikázni az embereket de a magyar életszínvonalhoz képest a mai játék árak borzasztó drágák.
  • yesname #8
    Remélem mindenki előbb-utóbb ezt a védelmet fogja használni és nem fogják feltörni, hogy a sok pénzéhes köcsög aki nem hajlandó megtisztelni a munkáját a fejlesztőknek szopjon kurva nagyokat.
    Azok akik megtehetnék, de vagy menő csávónak gondolják magukat emiatt és hivalkodnak is ezzel vagy neki mindennel játszania kell vagy csak egyszerűen azért, mert minek, ha van warez belőle megérdemelnék, hogy basszák át őket az életben ahol csak lehet.
    A legnagyobb szájuk pont azoknak van, akik alig akarnak fizetni egy fillért érte, de játszani azt persze nagyon is.
  • vik3
    #7
    Nem vagyok a szakértője, de az online védelem is törhető, akárcsak a windows esetében egy szerver emulációval - olyan mintha a gyártó szervere köszönne vissza
  • kvp
    #6
    PC-n ha offline a vedelem, akkor kijatszhato. Ha online, akkor viszont nem jatszhato a jatek folyamatos elo net kapcsolat nelkul. Az meg nem annyira eladhato. Arrol nem beszelve, hogy ha nincs online futtatva a jateklogika egy resze, akkor emulatorral (ICE) torheto meg egy online vedelmet hasznalo kod is.

    Egyebkent szemely szerint en mar voltam ugy, hogy egy jatekbol pont azert raktam fel a feltort valtozatot, mert a legalis olyan durva (es szoftverhibas) vedelmet tartalmazott, ami kicsinalta volna a gepem. Az meg ugyebar nem igazan nyero.

    Az fps nezet egy kozel teljes szabadsaggal rendelkezo jatekban szerintem jo dolog. Mondjuk nem ujitas, mert az elder scrolls-ban ez mar egy ideje alap.
  • szaboi
    #5
    Vicces. Gameinformer en azt olvastam hogy NEM lesz benne Denuvo. De avman már megírta
  • Narxis
    #4
    Ingyen se kellene.
  • Serutekin
    #3
    Nekem lenne rá pénzem, mégsem fogom megvenni, elég tanulság volt egy életre a sim city. (mellesleg az is feltörték és 2 millió dlc-vel együtt, amit akkor fostak magukból amikor még az alapjáték is játszhatatlan volt a bugoktól)
    Fogják meg és dugják fel a seggükbe a GTA 5-öt és a későbbiekben kiokádott dlc-ket is.

    Szarházi pénzéhes banda az összes és már csak féljátékokat dobálnak ki!
  • paby88
    #2
    ami késik az lassan jön
  • avman
    #1
    http://www.incgamers.com/2014/11/grand-theft-auto-v-will-not-use-denuvo-drm-says-company-co-owner