1393
Hearts of Iron 4
  • sakkay
    #124
    Ja ja..
  • Rammsch31n
    #123
    Én is csak pislogok. :DDD
  • szabii98
    #122
    Hú azért nem olyan egyszerű ez mint hittem, pedig elég sok streamet meg videót néztem :D bele kell majd tanulni
  • Rammsch31n
    #121
    Jaja, köszi... kerestem ilyen beginners guide-okat... :"D Most azt nézem...
  • Cefre
    #120
    köszi
  • wednes
    #119
    Ne kíméld őket. :)

    Érdemes pár youtube videót nézni, hogy mások, hogyan játszanak vele.

    Egyébként úgy tudom a németeknek volt egy terve Magyarország megszállására, ha szükség úgy hozzá, már a kezdet kezdetén is. 39-40-es idők. Például, olyan esetre, ha mi megtámadjuk Romániát és ezzel bekavarunk a német érdekeknek (kőolaj szállítás).
  • szabii98
    #118
    isthereanydeal.com
  • Rammsch31n
    #117
    Most gonosz leszek... de neten már fent van... :D S mivel nem ismerem a gamet, hogy mennyire tetszene... ezért tuti, hogy először itt próbálom ki. :D
  • Cefre
    #116
    Ti honnan rendeltétek meg a játékot ? a steam on nagyon drága...
  • Rammsch31n
    #115
    Értem mire gondolsz... a Civ-vel is így volt... azért Romániát megpróbálom majd lerohanni akkor is. xD Just for fun. :)
  • wednes
    #114
    Nem kell megijedni tőle, úgyis próbajátékokkal (próbajátékok sorozatával hehe) indít az ember. Ez nem olyan, hogy a legelső játékodat végig is viszed. Nagy a tanulási időszak, de ha az embernek bejön ez a stílus, 500 óra után sem unalmas a dolog. Ezért viszont bőven megéri.
  • Rammsch31n
    #113
    Egyébként nekem ezzel a játékkal az lesz a bajom... hogy ilyen Paradox féle stratégiával még nem játszottam... szal tuti el fogom cseszni...mert baromi nehéznek néz ki...
    A Civ5-al év elején toltam, abba belejöttem egész jól... de ez kicsit komplexebbnek tűnik videók alapján...pedig az sem kutya. :D
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2016.06.06. 18:55:59
  • wednes
    #112
    Paradox játéknál sokszor laggol a képernyő az első időkben. Csodálkoznék, ha itt másképp lenne. :D Majd befoltozzák.

    Szerintem inkább proci kell neki, mikor realtime számolja mindenkinek a lépéseit.
  • Rammsch31n
    #111
    Jójó, sejtettem, hogy azért, mi másért... :D
    De akkor meg nem értem, miért olvastam olyanokat, hogy akad egy két-dolog a grafikával kapcsolatban a térképen... na mind1. Majd kiderül ti találkoztok-e ilyen dolgokkal. :)
  • ozimak
    #110
    1633 MB Az egész játék
  • sakkay
    #109
    Mivel itt 0 a grafika...idéző jelbe persze.
  • Rammsch31n
    #108
    Á, értem... azért akkor is baromira furcsán hat manapság ebben a világban... mikor néha 60 GB egy játék... xD
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2016.06.06. 18:24:59
  • ozimak
    #107
    901 mb-ot tölt le nekem :) De az biztos nem az egész :)
  • bazsidiver
    #106
  • Rammsch31n
    #105
    1 GB az egész játék? wut? :D
  • bazsidiver
    #104
    1 gb-t kel letölteni de igen lassan jön le, kár hogy nem volt előtöltés
  • Sippie
    #103
    megmondom őszintén, én a hoi2-nél ragadtam le. Nekem a 3. rész az totál átláthatatlan volt, valahogy a 2. rész és modjaival (főleg a darkest hourral) voltam el inkább.
  • szabii98
    #102
    T.J. Hafer csinálta az IGN HoI4 review-ját. Azt írta twitteren, hogy ez az első 9 pont feletti játék, az EU4 óta, valamint hogy az early buildhez képest borzasztó sokat fejlődött a játék, az "csak" 8as volt.
  • sakkay
    #101
    Ja...nobox engedélyeztetés kell, aki megvette és nem tudja mi az, figyelmesen olvassa el az aktiváló kód fölött az írást ez nem csak egy sima steamos kód.
  • sakkay
    #100
    Nekem megvan már, de még nem engedi a steam.
  • szabii98
    #99
    hát..az biztos, hogy aki HoI3at vár, az csalódni fog, negatívan vagy pozitívan. Amit eddig láttam belőle, eléggé összeszedett és komoly játék lett, a PRjuk nagyon jól működik...biztosan nem lesz tökéletes, de szerintem már a vanilla kiadás is elég erős lesz, de nyilván ez is csak egy paradox játék, majd az 5. dlc után lesz nagyon jó játék :D
  • Sippie
    #98
    és érdemes egyáltalán 0 day megvenni? Úgy emlékszem a paradox játékok köztudottan szarok az első években, amíg fel nem peccselik normálisan. Vagy már javultak ilyen téren? :D
  • szabii98
    #96
    Elvileg csak ma este 6tól szedhető steam-en, szóval csak pár szerencsés játszhat vele egyelőre.
    Ezen a reddit oldalon olvashattok (angolul) beszámolókat
  • Rammsch31n
    #95
    Az mennyire igaz, hogy az AI butuska?
  • ozimak
    #93
    Igen, az ember már annyira hozzászokik a manapság szokásos több 10 gb mérethez :D
    De közben nekem is eszembe jutott hogy pont ma reggel néztem a sys. req.-nél, hogy elméletileg 2 gb hely fog kelleni neki. :)
  • szabii98
    #92
    De nem kell aggódni, maximum 4 giga ha lesz a játék:)
  • ozimak
    #91
    Köszi a választ!
  • szabii98
    #90
    Igaz, és nem lesz előtöltés
  • ozimak
    #89
    Pontosan mikortól lehet majd letölteni/játszani? Holnap hánykor? Olyat hallottam, hogy 18:00. Ez igaz? Mert akkor pont jó lesz, meló után pont akkor érek haza :D Steamen nem lehet még egyenlőre "előtölteni" :(
  • szabii98
    #88
    Holnap vége az embargónak!
    Shen, Arumba, Quill valószínűleg már be is készítette a videókat youtube-ra :3 fincsi lesz. Hétfő estétől pedig mi is játszhatunk.
  • phylemon
    #87
    Eddig még nem volt gondom vele, de majd meglátjuk. Járt már így valaki velük amúgy?
  • Damien4080
    #86
    Van valami steames group vagy valami, ahova bevannak tömörülve a magyar HoI4 játékosok? :) Jó lenne multizni néha egyet.
  • s1lkforrent
    #85
    Instant Gaming cédékulcs bolt, nem hivatalos viszonteladó(értsd: ha a forrásuk túl sok játékot potyogtatott le a kamionról, akkor rábaszol, a Paradox leszedeti Steamről a játékod, Instant meg beleröhög a képedbe). Imperial Games(csak most IsThereAnyDeal ref) hivatalos, nem szedetik le mert ők adják nekik oda, és 28USD az csak 1 dollárral drágább, nem éri meg kockáztatni.

    A linkelt topikban meg kovax jólmegaszondja, de neutralként ruszkikkal szövetkezni kész történelemgyalázás lenne.
  • phylemon
    #84
    Nem kell ezen sokat agyalni. Instant gaming. 24 euró előrendelésben (40%). Ennél nagyobb akciót senki ne várjon egy még meg sem jelent játék esetében. Majd kb. karácsonyra lehúzzák 50%-ra de az még messze van.
  • szabii98
    #83
    Igen, van :D
    Akárki, aki nem németországban veszi, a normális verziót kapja.