20
  • e98ff
    #20
    Örülj neki, hogy te a fejünk fölül látsz rá a világ legnagyobb problémájára és rád nem lesz hatással.

    u.i.: "Ú, a tököm" for president ;)
  • Whysper
    #19
    Szerintem azt a sok pénzt amit a gicsekre kidobnak forditsák ezekre és özönljék el ezek a váasznakat hamrabb és sűrűbben
  • Ragnaar
    #18
    Ha legalább ilyen szintű StarWars filmeket kapunk mint ezek a képregényfilmek, akkor már jó kezekben van a franchise. Ezek a képregényfilmek szórakoztatóak, és látványosak. Részemről ez az elvárás egy képregényfilmmel kapcsolatosan. És nem egy képregénynek van igen erős storyja ami aaa filmben is megállná a helyét.
    Utoljára szerkesztette: Ragnaar, 2014.10.31. 13:37:54
  • Kornan
    #17
    Én általában úgy vagyok vele, hogy mindegyik Marvelles szuperhősös filmből az első rész tetszett , utána valahogy nem fogott meg, de azért egyszer meg lehet nézni a látvány miatt a folytatásokat is.
  • WoodrowWilson
    #16
    A Disney nem gyengén megfogta az Isten lábát a Marvellel. Ha még hozzávesszük, hogy a Star Wars filmek is elkezdenek majd csordogálni... Tarolni fognak a mozikban.
  • stationx
    #15
    Rohadtul nem csípem ezeket a képregényeket, de be kell látnom, hogy az avengers és a guardian of the galaxy filmeken nagyon jót szórakoztam, úgyhogy várom ezeket is, aztán majd meglátjuk milyenek lesznek.
  • Sir Quno Jedi
    #14
    Évi két Marvel filmből világvégét vízionálni, az azért elég erős. Gondolom fizikai fájdalmat okoztak neked a készítők, hogy ilyen filmeket mernek gyártani?! Nem? A szemetek, igaz?!

    Bezzeg az "értékes" filmek, na azok aztán...
  • Ender Wiggin #13
    Ezek a szarok is közelebb visznek az Idiocracy-ban látott szinthez (egy segget mutató film, ami állótapsot és oszkárt kap).

    @wraithlord: Abszolút igazad van. De remélem az Avengers,Ironman,Captain America-féle nevetséges szarokat nem az "értékes film" csoportba sorolod...
  • Serutekin
    #12
    Látom fogalmad sincs mit jelent a személyeskedés... Lássad a különbséget E/2 és T/3 között.
    Utoljára szerkesztette: Serutekin, 2014.10.30. 00:57:08
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Szerintünk meg az gyerekes, aki másokról kijelenti, hogy gyerekes dolog amit csinálnak. Ez ugye nem lehet személyeskedés, hiszen te is így kezdted és te IGAZI FELNŐTT vagy! (a többiek bizonyára hamis felnőttek, vagy ilyesmi)
  • kalapos01
    #10
    Jártál már a neten, tudod, hogy működik. Nem kell megsértődni:) De te is ezt a sportot űzöd, kvázi troll vagy ráadásul első kommentbe, mint anno Bölcs István a 168 órában .

    Igazából csapdába ásod magad, hiszen nem szereted a képregényeket, nem fogyasztod őket - ergó nem is ismered. És ez látszik abból, amit írsz. Attól, hogy valakinek van képessége, még nem mesehős. Olyan is van, de elhiheted, hogy döbbenetesen eredeti, sötét és komoly sztorik születnek a képregények világában - a könnyedebbek mellett persze. Még a Marvel szuperhősös sztorik is tele vannak csavaros és elgondolkodtató történetekkel. Lásd, most jön a Civil War, amiről ki tudja, te is így vélekednél, ha elolvasnád. Vagy nem. De nem hiszem, hogy bárki is meg akarna győzni.

    De ellenérvnek elég annyit mondani, hogy a 25-39 éves réteg, akik leginkább fogyasztják a képregényeket, nem a mesehősökért rajong. Csak a kívülállók így gondolhatják.
  • wraithLord
    #9
    Szerintem nem a tálalás a lényeg, hanem a kivitelezés és az eszmei mondanivaló. Ez alapján pedig a képregényfilmeket is be lehet osztani a szeméttől a szórakoztatón át az értékes filmekig több csoportba.
  • citroface
    #8
    magánvéleményemet közöltem hogy gyerekes dolognak tartom felnőtt emberek részéről
    te meg személyeskedsz, hát gratulálok
  • Montanosz
    #7
    mi a fenének ennyi hülyeség..pfff
  • Cat #6
    Az összes akcióhős ugyanúgy mesehős. Fenyőtűvel varrják össze a sebeiket, soha nem találja el őket a golyó, gond nélkül lemészárolnak egy egész afganisztáni vagy vietnámi terrorista tábort stb.
  • RAZOR27
    #5
    A Marvel cockblockolta a DC-t, szóval ő át lett nevezve Shazam-ra
  • Zymkasithlord
    #4
    Captain Marvel nem DC-s hős???
  • Serutekin
    #3
    Nem mindenki egyforma egyesek nem nőnek fel a mai korhoz. Ezeknek még a telefon és a számítógép is nagy varázslat. Én már csak nevetek rajtuk.
  • Marteen21
    #2
    Te akkor a mindent túlélő akcióhősös die hardererer 123 vagy a hihetetlenül közhelyes romantikus esetleg a B kategóriás viccekkel átszőt beleröhögös comediát szereted moziban megnézni?:D
  • citroface
    #1
    érthetetlen számorma hogy felnőtt emberek hogy képesek mesehősökért a moziba menni.
    Elég gyerekes dolog...