7
  • zola2000
    #7
    Jah, elképzelem ahogy androidos okosórával rendelem az önvezető okosautót pár év múlva.
  • wraithLord
    #6
    "2019-ig 100 millió okosórát adnak majd el"

    De nem nekem. :D

    (Mármint 1-et a százmillióból.)
  • MasterMason
    #5
    Most aztán mindenki Knight Rider lesz hamarosan. :P
  • Armagedown
    #4
    Most komolyan, mire jó az okosóra?
    Azon kívül hogy egyesek szerint ez az egyetlen ékszer, amit egy férfiember viselhet?:))
  • mkfdd
    #3
    Az okos mandzsettagomb mikorra várható?
  • Co1e
    #2
    előbb utóbb lesznek ilyen jók. Csak nem 3 év múlva :D
  • CairoJack
    #1
    Én teljesen szkeptikus vagyok. Szerintem ezt inkább a gyártók erőltetik, mintsem, hogy tényleges tömeges igény legyen rá. Plusz egy kütyü, plusz profit. Aztán lehet tévedek. Nekem igen magas igényeim lennének egy ilyen órával szemben. Legalább annyira masszív legyen, mint egy G-shock, természetesen legalább annyira vízálló, legalább 1 hetet elmenjen egy töltéssel, és önállóan is működjön. Itt nem azt értem, hogy telefonálni vagy netezni vagy navigálni lehessen vele, de olyan alap funkciók, hogy naptár, stopper, ébresztés, telefonkönyv, jegyzetfüzet, határidőnapló, az működjön telefon nélkül is. És persze nézzen ki dögösen. Példának okáért a képen látható 3. óra baromira tetszik. Ha azt megcsinálnák a fent említett paraméterekkel, és mondjuk tényleg 200 dollcsi (Kis hazánkban 50-60K) alatt lenne, akkor megvenném. Addig viszont fölösleges számomra.