29
  • e98ff
    #29
    Akkor ez biz' nem a te filmed. Nincs olyan film, ami kivétel nélkül mindenkinek tetszik, ez van.
  • gombabácsi
    #28
    igen, szórakozni akarok, de ilyen filmeken nem lehet, mert unalmasak, ötlettelenek, fantáziátlanok, tufa ostobák stb
    ilyen filmeken én nem tudok szórakozni
    én olyan filmeken tudok amik érdekesek, ötletesek, van bennük fantázia, lélek stb.
  • gombabácsi
    #27
    asztamindennyét, még a szennyformersznél is jobb vót?
    ja vasember hahaha, vasemberek közt
  • BaliBoy
    #26
    Ízlések és pofonok. Én pl. a Watchment nagyon untam. Sajnáltam a végén, hogy a rendezői változatot választottam. Lehet egy picivel jobban tetszett volna ha a "sima" mozis verziót nézem meg.

    A GoG viszont egy rendkívül lebilincselő és szórakoztató film volt. Az elejétől a végéig le tudott kötni. Pedig egyébként a trailer alapján én sem vártam tőle túl sokat. Egy igazi pozitív csalódást okozott a film.
  • BaliBoy
    #25
    Rest in peace. Finally...
  • Fratello
    #24
    Mocskoss szeméttállat emberiségg SZÓRAKOZNI akar egy filmen, Tarr Béla és sorstársai pedig minimálbérből tengődnek mera valódi értékkel rendelkező filmeknek nem jut hely a moziban ezekmiatt!!!! EMBERISÉGMONJONLE!!!!!
  • Józsibácsi
    #23
    Príma indikátor. Az ilyen szemetek egyre növekvő sikere jelzi, hogy egyre inkább infantilizálódik, retardálódik az emberiség...
  • Zombee
    #22
    Kár, hogy történetben gyenge volt Sam Raimi trilógiája. De a színészi gárda tényleg jó volt, de azzal az új Pókemberben sincs baj.
  • kalapos01
    #21
    Azt mondod, hogy a szkript remek volt, csak szerencsétlen Snyder rosszul rendezte meg?

    Egyébként tök mindegy, mert így lett egy jó képregényünk és egy jó filmünk. Jobb, mintha a film csak másolja a képregényt, így legalább újdonság volt.
  • Katalizátor
    #20
    "trailer alapján"

    Most ez komoly??? A trailerek hol adnak neked teljes látószöget egy filmmel kapcsolatban??? Mennyi 1000 jó trailer volt már szar filmekhez és mennyi rengeteg szar trailer jó filmekhez! Ki a francot érdekel egyáltalán? Az utolsó trailer, ami érdekelt az a Hobbit volt, mkivel GYU fan vagyok, persze miután a film szar lett, már nem is nézek trailereket. Bocs, de én a filmeket szeretem megnézni!
  • Fratello
    #19
    És szomorú módon semmi de semmi köze nincs a zseniális (képregény) alapműhöz, köszönjük neked Zack Snyder hogy sikerült totálisan félreértened az eredeti művet...
  • Ironman2
    #18
    Szomorú vagyok :((
  • Camouflage
    #17
    Watchmen volt az utolso olyan hos/szuperhos film, ami annyira jo volt, hogy tobbszor is megneztem, es utana olvastam a neten.
    Nem tudok meg egy olyat mondani az elmult 10 evbol, ami ennyire el lett volna talalva.
  • Camouflage
    #16
    Ezuttal egyet kell ertenem Molnibalage-al. Egyedul a CGI emeli ki a Z/Zs kategorias tucatfilmek kozul.

    "A galaxis őrzői remek példa arra, hogy nem csak a reklámok képesek sikeressé egy terméket. " - A Galaxis Orzoi remek pelda arra, hogy csak a reklamok kepesek sikeresse tenni egy ennyire szar filmet. A szineszi teljesitmeny kozelit a nullahoz, a tortenet jobbara sablonos, a parbeszedek borzasztoak. A trailerben egyebkent mar ellottek az osszes viccet, es 80-as evek beli slagert.

    Nekem ugy tunik, hogy volt egy brillians alapotlet (- eddig kevesbe ismert Marvel hosok az urben, rengeteg poen, orokzoldek a 80-as evekbol, egy film, ami nem veszi komolyan magat) egy hegynyi penz, es egy balfasz rendezo/forgatokonyv iro aki megprobalja ugy-ahogy osszetakolni ezt az amugy egyedi koncepciot. Tobb odaadassal, jobb rendezovel, jobb szineszi munkaval egy sci-fi alapmuvet lehett volna alkotni.

    Sokkal tobbet vartam ettol a filmtol, oriasi csalodas volt. Maximalis joindulattal 6.5/10 -et adnek ra.
  • Ender Wiggin #15
    az eddigi szuperhős filmek vállahatalanul szarok. mintha mindet idiótáknak forgatták volna. kivéve a watchmen-t (batman nem szuperhős, így azokat a filmeket inkább nem minősítem), de az meg nem olyan ponyvákból készült, mint amilyeneket a marvel fos ki magából (hangyaember, vazze, remélem lesz tücsöknő is). ezért aztán star lord és bandája messze a legjobb marvel film, főleg, mert nem komolytalan. nálam ez a tutti recept.
  • pakeszke
    #14
    a Vasember lehetett eddig tulhájpolva, ha az volt az eddigi legjobb, jo is hogy a kategoriajaban/stilusaban jott egy lenyegesen jobb film es kepes volt hozni a kotelezo szintet, azaz tobben neztek meg
  • pakeszke
    #13
    nem csak sutyerak vagy hanem tudatlan is
    http://en.wikipedia.org/wiki/Z_movie

    "Z movies are films that are low-budget that have qualities lower than B-movies."
    low budget mi?
  • tomboy013
    #12
    Ez annyira tipikus..... Látatlanul alkotsz véleményt. Gratulálok. Szeretem az ilyeneket :D
  • immovable
    #11
    Én nem szeretem ezeket a képregényből készült filmeket, batman, pókember, stb, de ez baromi szórakoztató volt, tele vicces jelenettel.
  • emberz
    #10
    A sztori meg a szereplők tényleg lehetnének "zs" kategóriások, csak hát a megvalósítás tényleg jóra sikeredett, így a Galaxis Őrzői a jobb filmek közé tartozik.
    Utoljára szerkesztette: emberz, 2014.10.06. 14:30:44
  • Cefet
    #9
    Trollok Kézikönyve
    Film szekció
    1. Ha egy film Neked nem tetszik, akkor az csak sz@r lehet!
    2. Azt a filmet fikázd leginkább, amit még nem is láttál!
    3. ...stb, stb...
  • emberz
    #8
    Csak ne felejtsük el, hogy a Sam Raimi-féle Pókemberben a főbb szereplők telitalálatok voltak, ezért a színészi játék nagyot dobott rajta.
  • Zombee
    #7
    Én még nem láttam, de a trailer alapján éppen hogy egy látványos, igen szórakoztató filmnek tűnik.
  • Molnibalage
    #6
    Miért? Azért, mert a trailer alapján zskat filmnak tűnt? Attól, mert van pénz CGI-ra, attól egy film lehet zskat szintű...
  • Molnibalage
    #5
    Nem. A trailer alapján annyira szarnak tűnik, hogy képtelen vagyok rávenni magam.
  • knightbali
    #4
    Gyenge próbálkozás. Egyél még egy kis spenótot, hátha jobban megy utána a trollkodás.
  • Béluska74
    #3
    Én megnéztem és bátran merem ajánlani mindenkinek. Annyira tetszett,hogy mikor kijöttünk a moziból a feleségemmel és kezdődött a következő vetítés akkor azt mondtam,hogy menjünk vissza és nézzük meg még egyszer. Asszonykám is hasonló véleményen volt pedig ő nem az a filmnézős fajta. Persze nem néztük meg újra,de már várom a hazai Blue-Ray megjelenést.
  • tomboy013
    #2
    Megnézted?
  • Molnibalage
    #1
    Elképesztő, hogy a trailer alapján ez a méregdrága, de Zs film ennyire sikeres. Én anno fogadni akartam, hogy ez mekkora bukás lesz. Életemben nem tévedtem még ekkorát.