15
  • Narxis
    #15
    De most komolyan. Meddig akarod még itt égetni magad? :) Már nekem is kellemetlen bár jól szórakozom. Jah nem olvasod el... ezt a dedós szöveget. Vidd haza a pöttyös labdád is, takonypóc. :D
  • tomboy013
    #14
    Rajtad nevetnek nem veled ;) Tőled biztos jobb fejek az 100 :D Csak nem akarnak a pici szivedbe taposni :P Bár a kockákat mint te általában rühellik is az tény :P Na további szép és csalódsokkal teli életet kisfiú ;) Léptem úgyhogy írogathatsz a kutya nem olvassa el :D Szióka
    Ui: Ne idegeskedj, szokj hozzá, az életed a szopásról fog szólni ;) :D
    Utoljára szerkesztette: tomboy013, 2014.09.17. 16:16:10
  • Narxis
    #13
    Ennyit tudsz, jót röhögünk itt rajtad a kollégákkal. :D
  • tomboy013
    #12
    Jajj beletapostam a pici szivedbe, ne szomizz a kutya talán játszik majd veled kis csicska :D
    Utoljára szerkesztette: tomboy013, 2014.09.16. 22:47:02
  • Narxis
    #11
    Jaja nem látom át. Tipikus M$ fanboy duma. Kussolj és tanulj hátha többre viszed mint az sg-s trollkodás te barom.
  • tomboy013
    #10
    Na mivan pubi ideges vagy? :D Fáj az igazság ugye te ostoba :D Alepvető dolgokat nem látsz át, bár 21 éves fejjel nem csoda, gyerek vagy még. Bár a gyökérséget ez nem magyarázza :D Vagy netán Szegeden ritkább a levegő és nem jut oxigén az agyadba? ;)
    Utoljára szerkesztette: tomboy013, 2014.09.16. 15:33:58
  • Narxis
    #9
    Jaja én nem látok át te szerencsétlen fanboy. Eltakarodhatnál már erről a fórumról de rohadt gyorsan. Az ilyen emberek mint te minek születnek meg? Szívod az értékes levegőt mások elől.
  • tomboy013
    #8
    Ostoba hagyjad :D Meg annyira gyerek még, hogy alapvető összefüggéseket nem lát át.
  • Narxis
    #7
    Minek is használná? Szépen tönkretette.
  • tamolnar
    #6
    Rohadt Microsoft, hogy áll ahhoz, hogy lehagyja a telefonjairól azt a márkanevet, amit nem áll jogában használni, mert nem vette meg. Ugye? Ugye?
    Utoljára szerkesztette: tamolnar, 2014.09.15. 12:12:50
  • tomboy013
    #5
    :D Na már megint itt vagy kisgyerek :D
  • Narxis
    #4
    Ennyit az M$-ről.
  • tomboy013
    #3
    Tudom, de nem túl valószínű hogy belátható időn belül lesznek, sőt szerintem Nokia telefon nem lesz már.
  • MuldR
    #2
    Csak 2 evre vette meg a jogot az MS. 2 ev mulva ujra lehetnek Nokia telefonok.
  • tomboy013
    #1
    Én jobban örültem volna ha marad a nokia név, de igazából ha hozzák a jelenlegi minőséget a jövőbeli telefonok akkor nincs gond. Egy utolsó Nokia lumiára még beruházok az idén egy 830 vagy 930 formájában aztán 1-2 év után megy a vitrinbe emléket állítva a nokia márkanévek egy 3310-essel karöltve :D