561
1920303_787182634645062_1797955831_n.png
  • ToCsEk
    #521
    Chop Chop
  • ToCsEk
    #520





    ezt nem tudom beágyazni vagy mégis? :D


    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2017.11.12. 15:15:34
  • tigeroo
    #519
    csinálna nekem valaki egy gifet ahogy victor bólogat a beatboxos előadásra a 4. részből? XDDD kiégtem rajta úristen de jó az a tag
  • ToCsEk
    #518
    4x07
    hát nekem ez 10/10
    Barbara zseniális :D Pig szál se rossz Bruce változása se kutya
  • ToCsEk
    #517
    Lee hogy kiröhögte
  • RatBaG #516
    szegény ed milyen sík hülye, szakadok rajta. :DD
  • ToCsEk
    #515
    3. rész zseniális 10/10
    aukciós részen meghaltam
  • ToCsEk
    #514
    jó volt ez de

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most megint 1 évadot ráhúznak a madárijesztő sotryra?
  • RatBaG #513
    át is siklottam felette.
    bár idén rezeg a léc, a flasht tuti kaszálom, lehet a gothamet is, ha nem lesz baszó az évad. inkább nézek valami komolyabb, új sorozatokat.
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2017.09.23. 21:57:23
  • ToCsEk
    #512
    nincs még HUN felirat =(
  • BoneDragon
    #511
    Amúgy már megy az új évad...senkise nézi?
  • ToCsEk
    #510


    Szeptember 21
  • ToCsEk
    #509
  • RatBaG #508
    kicsit hosszú volt, de az egymást követő jelenetek sorban vitték be a gyomrosokat.
    garbóman, a megmentő!
  • grebber
    #507
    Gordon a valóságban összejött a dokinővel
  • Palinko
    #506
    Szerintem is nagyon jól összerakták.
  • ToCsEk
    #505
    évad záró dupla rész must have 10/10
  • ToCsEk
    #504
    nah ez nekem újdonság :D
  • ToCsEk
    #503
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és tényleg csak 1 van ezt benéztem
  • Palinko
    #502
    Ja pedig már az előző rész is beillett volna évadzárónak. Érdekes le mi oltja ki a másikat
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mert én nem emlékszem két vírusra, a vérben ugyan az van amit gáz formában szétszórtak a pályaudvaron.
  • ToCsEk
    #501
    Fish mekkora badass volt
    Fogadjunk, hogy az lesz hogy a 2 vírus kioltja egymást és Gordon újra normális lesz
    Öreg csávó csak nem Ra's Al Ghul volt
    holnap meg dupla rész évadzáró
  • Shiwo
    #500
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem is az a gyanum
  • BoneDragon
    #499
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy az öreg nem Ra's Al Ghul akar lenni?

    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2017.05.28. 23:41:06
  • Palinko
    #498
    Szerintem is ütött, meg akartam is teóriázni, csak attól féltem, hogy megint valamit elfelejtettem, félreértettem azt nincs alapja az egész gondolatmenetnek :D Na de most ha már így írtál kedvet kaptam, hogy belekezdjek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval az öreg megmutatta Brucenak, hogy jaj de mérges volt mikor kinyírták a szüleit és hogy megölte azt a férfit. Arra gondoltam, hogy lehetséges, hogy ez egy hamis emlék volt? Tehát meg sem történt ilyesmi csak megalkotta az öreg, hogy Bruce a bizalmába férkőzzön. Valójában tényleg a baglyok ölették meg a Waynéket, hogy Indian Hillben nagyobb dolgokat hozhassanak létre, mivel gondolom a Wayne corp vezetőségében már főleg baglyok ültek, szóval csak a főnököt kellett láb alól eltenni és folyhatott a pénz a kísérletekbe.

    Most meg túl kicsiny jelentőséget adtak a baglyok lelepleződésének, de igazából kurvára égett a talaj alattuk, ezért az öreg főnök úgy döntött, elárulja a baglyokat, Brucet kiképzi meg pár hűséges katonájával eltünteti a nyomokat, elintézi az udvart és egy új titkos társaságként fogja tovább uralni Gothamot, Bruce már zsebben lesz mert mesterként tekint rá, befolyásos embereket meg nem lesz nehéz ezek után újra irányítás alá vonni.
  • ToCsEk
    #497
    19. rész mekkora epic volt már :D
    de újra láthattuk megint, hogy a NŐK idióták.
  • RatBaG #496
    hey pingi! :DDD
    most néztem meg, nekem is ez volt az első gondolatom.
  • ToCsEk
    #495
    Pingi

    4. évad berendelve
  • RatBaG #494
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor mutatták egy pillanatra, ahogy a növény egyből kúszott a hullákra, az hittem, hogy ilyen ember-növény zombik lesznek az új hadsereg. de a mostani ivy azért még ott nem tart.
  • Slee
    #493
    Ez az utolsó rész elég jóra sikeredett :)
  • Palinko
    #492
    Ezen én is csodálkoztam amúgy :D Más lett a beosztás nem 1 szünettel hanem 2 vel dolgoznak, de ugyanannyi rész lesz az évadban meg minden. Biztos a kinti csatornának így jobb, nem tudom még milyen sorozatok mennek, vagy mikor kell a reklám vagy milyen üzleti döntés állhat a hátterében, de még nem kezdtem el aggódni.
  • ToCsEk
    #491
    valaki tudja miért van ekkora szünet?
  • Palinko
    #490
    Az igaz, hogy Joker nélkül nem ment volna az egész, de másképp is meg lehetett volna oldani, nem kellett volna az extra csavar, hogy áh azt hittétek meghalt és más lesz Joker, nem mert visszahozzuk. Pont elég lett volna a kezdeti, hogy mindenki azt hitte Jerome lesz Joker és közben nem, csak ebből a szektából került volna ki.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na de ez még nem is annyira sok, de tudod inkább arra értettem, hogy hiába süllyed Pingvin véresen, nincs drámai hatása, mert tudod, hogy úgy is visszahozzák még.
  • RatBaG #489
    annak azért örülök, hogy jerome-ot visszahozták. azon felröhögtem, mikor kicsit "lógatta az arcát", aztán tockos :D
  • Palinko
    #488
    Nekem már egy kicsit sok a halálból visszahozás, mert párszor még üt, de most már nagyon sablonossá tették. Legalább önironikusan utaltak is rá a 12. részben :D
  • ToCsEk
    #487
    szerintem kurva jó eddig a 3.évad Barbara szerepe istenkirály :D
  • grebber
    #486
    Nézzük ,de nincs miért kommentelni szerintem. Részemről folyamatosan ugyanaz a mocsok jó színvonalat hozza a game.
    Nem gondoltam volna ,hogy Bruce már ilyen keményen tolta ilyen fiatalon :)
  • RatBaG #485
    na mi van, senki nem nézi már a sorozatot? :)
    részről-részre változik az én véleményem is, hogy most jó-e a színvonal vagy nem, egyelőre folytatom.
  • grebber
    #484
    Bruce akcióban
  • Palinko
    #483
    Tuti lesz még, eddig is sokan jöttek vissza onnan.

    Erről csak találgatások vannak erről.
  • blackfire001
    #482
    Captain Barnes előjön majd még? Vagy neki ennyi?
    Sok lenne még a karakterében szerintem.

    A sorozat meddig fog menni? Amíg magára nem ölti Bruce a 'pizsit'?
    Ügyesen megoldották, hogy Ivy idősebb mint Selena de még is együtt nőttek fel.

    Gordonra pedig már teljesen másképp nézek mint eddig, a pali átélt sok mindent már, érezhetően kell batman. :D