146
1408620206.png
Hivatalos oldal | Wikipédia

Második verseny: Malajzia - Putrajaya - 2014. November 22.
  • Masakari
    #146
    Nem arról beszélek,hogy vezetett-e ilyen autót hanem, hogy verseny autót azért igen....
    Az első futamról volt ide ha jól emlékszem belinkelve valami digis felvétel és foggalmuk nem volt a magyaroknak miről beszélnek, azért Jack&Dario ettől fényévekkel jobb.
  • Dietrich
    #145
    Azért Dario sem igazán tudhatja mivel nem vezetet ilyen autót :)
    De most nem is a Digisekkel volt a gond.
  • Masakari
    #144
    Nekem is Digi van, de special nem nézek Tv-t. azt se tudom,hogy bejön-e a Digi sport 2 amin elvileg adják :D plusz utálom a magyar kommentárokat. Szóval én a Streamnél maradok mert Jack-et és Franchittit(tudják miről beszélnek) jobb hallgatni mint a magyarokat.
  • Dietrich
    #143
    Oke nekem van digikabel.
  • Masakari
    #142
    Még mindig ott a #127-es hozzászólásom 1 működő stream linkkel......
  • Dietrich
    #141
    Mivel a Digisport eloben adja az idei evtol a Formula-E futamait, ezert gondolom a Mo-i ip cimek le vannqk tiltva a kulonbozo helyeken. FF-hez van a modify headers kiegeszito amivel az EHF Tv-n nezzuk a kezi BL meccseket hatha jo ehhez is.
  • Dietrich
    #140
    Mekkora burleszk volt ez a mai futam. :)
    Rfactorba az ilyeneket hivjak fun race-nak. :)
  • Masakari
    #139
    Komolyan ki az az idióta aki azután is Turvey-re szavaz/nem szavaz,hogy Turvey kiesik és nem kaphat fanboostot....istenem...nagy az állatkert....
  • atiwrc
    #138
    Ezzel a lehetőségét is elveszik azoktól, aki pl ds nézése közben esetleg nézné a kedvence belső kameráját laptopon, tableten vagy okostelon....
    Utoljára szerkesztette: atiwrc, 2015.10.25. 20:00:29
  • Norbi1990
    #137
    Igen, minden tiltva volt.
  • atiwrc
    #136
    A hivatalos honlap vagy a hivatalos YT csatorna miért lenne illegális?

    Nem volt időm nézni a hétvégén, a hivatalos lapon az onboardok is tiltva voltak?
  • Norbi1990
    #135
    Jaja, köszi. Már le is mentettem könyvjelzőbe :)
  • Masakari
    #134
    Ajánlom figyelmedbe a #127 hozzászólásomat. Azon a linken néztem én is az eredeti adást.
    kb 2 perces google keresés után találtam a linket,tökéletesen ment és egyszer sem akadt meg.
  • Dietrich
    #133
    Így jártál..vége az illegális dolgoknak :D (digis ismerőstől kérjél hozzáférést Digi online-hoz)
    nézzél V8-at arra van stream :DD
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2015.10.24. 16:16:47
  • Norbi1990
    #132
    Engem csak a Formula E érdekel, azt tudtam eddig nézni hivatalos streamem most már nem.
  • Dietrich
    #131
    Akkor ő volt a rallyhoz nem értek és nem is érdekel. Itt most csak az a lényeg mi kell a közvetítéshez, hát ő nem.
    Nekem hiányzik a hang nem tudom megszokni anélküli versenyt, még ha jobb is mint a F1.
    Ugyanezt látom úgyis IC alatt amit ma és van hang is. :)
  • Totti5
    #130
    Jó hogy a DIGIN van, tudom rendesen HDban nézni.

    Kőváry Barna akire gondolsz?

    Trabantos „boruló művész” közönség kedvenc
    Gyorsasági Hegyi Kupa bajnok
    Murva Kupa bajnok
    A/7-es géposztály és R csoport MAGYAR BAJNOK

    Autós műsort vezet valamelyik keredkedelmi adón ( TV2 vagy RTL )

    Rallyhoz ért hisz abban jó ( volt?! )

    Bírom a dumáját van neki, túlbuzgó szófosó, de vannak jó beszólások.

    Viszont a Formula világához felkészületlenül ült oda és hiába próbálják ők is kényszeresen nyomni az F1 szar, a Formula E mennyivel jobb ( ugyan ez megy az Indycar mannyira jó az F1 meg nem annyira ), olyan blődségeket hordott össze hogy fájt. Nyilván F1et nem néz, ez volt az első Formula E amit látott. Pilótákat sem ismeri. Azt hitte Vilnöv 2007ben volt VB... pl.

    Na mindegy, a Formula E frankó, jó volt tavaly is, idén még jobb lesz. Pilóták remekek, a csaták jók, a pályák látványosak. Sokat kell még fejlődni, mert sok volt a TVs baki és még nem fest olyan profin a dolog, de évek múlva ahogy a teknó is fejlődik, több pénz is megy majd bele, csapatok is nőnek, nézők és a fanok is többen leszenk ez nagyon jó lesz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.24. 14:38:01
  • Dietrich
    #129
    "mert ugye a buzi Digisport megvette a jogokat"
    többi buzi magyar csatorna meg le sem szarja...ennyit erről.
    sosem értem azokat akik egy adott szolgáltatónál vannak, miért szid egy másikat aki jogokat vesz meg. piac gazdaság van..a másik két buzi meg a kézi és foci BL jogokat happolta el a Digitől még sem buzizom őket.
    (amúgy sem tud senki versenyre kellni Mo-n az állami pénzekkel szemben ha jogok vételéről van szó)
  • Dietrich
    #128
    Digin néztem az utolsó harmadát a "villamosok a körúton" versenynek. :)
    Fogalmam sincs ki volt a digis szpíkerrel, de valami borzalom a tag.
    Formula E, Peking, a futam hajrája
  • Masakari
    #127
    Én itt néztem nem szeretem a magyar nyelvű kommentárokat ^^
    Jó verseny volt,több volt az akció mint a tavalyi futamon. Köv verseny után kicsit tisztább lesz a kép, de szerintem jó év lesz ez is.
    És felőlem jöhetne holnap a második futam :D
  • Totti5
    #126
    Heifeld és Duval epic volt.

    Jó verseny, csak kevés. Még akarok egy futamot!
  • Norbi1990
    #125
    stream
  • Norbi1990
    #124
    Nem találtam én se.
    Hivatalos streamen nem lehet mert ugye a buzi Digisport megvette a jogokat a magyarországi közvetítésre...
    Így most szívás van azoknak akiknek nem digijük van.
    Utoljára szerkesztette: Norbi1990, 2015.10.24. 10:17:18
  • Masakari
    #123
    Valaki tud működő streamet a 10kor kezdődő versenyhez? a hivatalos oldalon nem lehet nézni LOL
  • Totti5
    #122
  • Dietrich
    #121
    Ősztől a Digisport közvetíti a F-E-t.

    Érkezik a DIGI Sportra a férfi kézilabda Bundesliga, visszatér a férfi kosárlabda Euroliga, újdonság lesz ősztől a Formula E-sorozat.
    Folytatódnak az IndyCar- és a NASCAR-, az atlétika Diamond League-, a tenisz ATP Masters- és WTA Premier-versenyek közvetítése is.

    link
  • Masakari
    #120
    Hát ez egy elég durva utolsó futam volt,a körmöm lerágtam..F1-nek van mit tanulnia show szempontjából...jöhet a második szezon!
  • mcmoha
    #119
  • Masakari
    #118
    Király,köszi!
  • Norbi1990
    #117
    Itt
  • Masakari
    #116
    Valaki tud mondani olyan streamet ami működik? a hivatalos oldal jelenleg nekem hibát dob :/ gondolom megint szarásig van terhelve....
  • mcmoha
    #115
    A sorozat hivatalos "himnusza".

  • mcmoha
    #114
  • Norbi1990
    #113
    Heidfeld mennyire peches. Mindig történik vele valami :(
  • mcmoha
    #112
  • Totti5
    #111
    Élvezetes verseny volt ez is!

    Heifeld megint megszívta:((
  • Falcon83
    #110
  • Falcon83
    #109
    Watch the Putrajaya ePrix live online
  • Master91
    #108
    http://www.fiaformulae.com/en/news/2014/november/tech-focus-students-set-new-electric-car-speed-record.aspx

    Utoljára szerkesztette: Master91, 2014.11.07. 18:11:21
  • Falcon83
    #107
    Egész jó