146
1408620206.png
Hivatalos oldal | Wikipédia

Második verseny: Malajzia - Putrajaya - 2014. November 22.
  • Master91
    #106
    http://www.fiaformulae.com/en/news/2014/october/formula-e-unveils-circuit-layout-for-miami-eprix.aspx
  • b-type
    #105
    túl sok a kigyors, és nincs sok nagy fék.
  • mcmoha
    #104
    Talán az emelkedőtől majréznak.
  • Dietrich
    #103
    Úgy is sok, ha autót cserélnek?? Ez egy kamu duma.
  • atiwrc
    #102
    Monacoi pályarajz:


    Igen F1-live-ról linkeltem, bocsi....
    ( Ehhez meg inkább nem fűzök semmi...: "A pálya mintegy 2 kilométer hosszú, és szükség van a rövidítésre, mert az eredetileg 3.34 kilométeres táv sok lenne az akkumulátoroknak." )



    Érdekes lesz a lejtős rész után a hajtű...

    Utoljára rallyautót láttam arra forgolódni:
    http://www.youtube.com/watch?v=nMrZZQi8cmA
  • Master91
    #101


  • Szabi #100

  • lac coo
    #99
    Jah, elég messze, fogta is a fejét az öreg Prost :DDD
  • G_ArchAngel #98
    Prost 10 helyes rajtbüntetést kapott a következő futamra
  • Master91
    #97
    Gábor Wéber via Andrea Barlesi
    1 hr · Edited ·

    "Minden ellenfelemnek: ha egyszer ezt tennétek velem, és még tudnék járni utána, fussatok nagyon gyorsan és a sisak jobb, ha a fejeteken marad!"

    Pontosan ez a véleményem a mai Prost-Heidfeld balesetről. Olvasva Nicolas Prost nyilatkozatát meg még inkább!

    Ilyet nem lehet csinálni ezen a szinten, de leginkább semmilyen szinten sem. Az alma ez esetben messze esett a fájától.
  • BooMiller
    #96
    Amatőr...
  • Totti5
    #95
    Mélypont
  • bmwcrash
    #94
    Hát elég érdekes Prost nyilatkozata.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    „Nagyon csalódott vagyok. A verseny elejétől a végéig magabiztosan vezettem az élen és minden jel arra mutatott, hogy megnyerhetjük a futamot. Ez egy nagyon élvezetes verseny volt, de sajnálatos módon a legvége nem úgy alakult, mint azt vártam.”

    „Hogy őszinte legyek, Nico ott próbálkozott, ahol talán már nem lehetett előzni. Nem hiszem, hogy ott abban a helyzetben volt értelme próbálkoznia. Olyat próbált meg, aminek nem lehetett jó vége. Sajnos ez így is lett. Nem láttam őt, majd összeért a két autó és akkor már mindegy volt. Sajnálom, mert remek lett volna megnyerni az első versenyt. A csapat jó munkát végzett és már az időmérőnk is remek volt, noha még gyorsabb lehettem volna, ha a második köröm jól sikerül.”

    „Nem tudom, mit mondhatnék. Nagyon csalódott vagyok. Azzal a tempóval esélyed sincs bevenni az első kanyart Az utolsó kanyar volt, láttam, hogy elég messzire van, így fékeztem, és azt gondoltam, nem fog semmi hülyeséget se csinálni. Utána próbáltam jobbra menni, de eltört a bal első kerekem, és túl késő volt. Nem gondoltam, hogy meg fog próbálni ilyesmit. Elkezdtem bevenni a kanyart, majd láttam őt, és mire megpróbáltam volna arrébb menni, már eltörte a kerekemet. Ő elszállt, és örülök, hogy nem történt vele semmi, mert a barátom. Ha megnézed azt az utolsó kanyart, akkor esélyed sincs rá, hogy belül előzz. Tényleg nem számítottam arra, hogy megpróbál ilyesmit. Jó, hogy a pole-ban voltunk, de most csak arra tudok gondolni, hogy elbuktam az első győzelmet.”
  • Dietrich
    #93
    Mert az IC használja :)))
  • bmwcrash
    #92
    A poén ráadásul az, hogy a Rebellionban a váltótársa Heidfeld.
  • G_ArchAngel #91
    itt harom jar a pole-ert es ketto a leggyorsabb korert
  • desigo
    #90
    üdv
    +fav
  • Master91
    #89
    Ezt F1-be miért nem vezetik be amúgy?

    1-1 pont csak, jobb mint a semmi
  • mcmoha
    #88
    Áthajtásos büntetést nem töltötte le.
  • Dietrich
    #87
    bünti?
  • G_ArchAngel #86
    amugy szimpatikus, hogy van pont a pole-ert es fastest lap-ert is
  • Dietrich
    #85
    Van a hosszabb videó abban állandóan a jobb tükröt nézi a balt nem...
  • Norbi1990
    #84
    Végül Abt miért nem lett 3.? Valaki tudja?
  • mcmoha
    #83
  • Norbi1990
    #82
    FIA WEC-be megy P1-es Rebellionnal. Szerintem nem számított rá, hogy Quick Nick olyan gyorsan beesik mellé, és mivel rá se nézett a tükörre, ezért nekiment.
  • Master91
    #81
    :D:D
  • mcmoha
    #80
    Abban a pillanatban amikor megtörtént a baleset az első gondolatom az volt, hogy direkt csinálta. Most többször visszanézve inkább arra hajlok, hogy amatőr hibát vétett.
  • Minstrel
    #79
  • Dietrich
    #78
    szerintem rá akart legyezni, csak nem mérte fel a távolságot..de ezt úgy sem fogjuk sose megtudni.
  • Master91
    #77
    Szerintem egyszerűen túl izgulta a srác.
    Nem tudom hogy milyen szériába versenyzett eddig, elnézett a tükörbe jobbra, akkor még mögötte volt. Majd át ment balra, de a bal tükörbe már nem nézett, pedig pont azután akart előzni mikor már újra előre nézett.
  • Dietrich
    #76
    Nem egy és nem két esetben már megtörtént a múltban is és meg fog történni a jövőben is. Ugye az egyik ilyen híres történetnek az egyik résztvevője is ott volt ma a pitben. ;)
    Ez hogy mellé megy majd mennek így egy rövid ideig egymás mellett, majd hirtelen a kormányt arra rántja ahol a másik van mert nem vette észre hogy ott van...ugyan már ezt pont neked egy koculónak kell elmagyarázni, hogy nem volt véletlen? :)
  • Falcon83
    #75
    Aki lemaradt itt a verseny egészben:


    Nem túl jó minőség de azért nézhető.
  • mcmoha
    #74
    F3-ban se nagyon szakadnak le a kerekek, márpedig ez kb ugyanaz a kategória.
  • b-type
    #73
    Sztem a kérdésedben a válasz. Kanyarodni még nem kellett, levédeni már hülyeség volt mert az a lehetőség már elment. Ezért ha nem szándékos akkor hülye volt.
    Nem szeretek ilyet mondani, de néha csinálnak hülyeséget az emberek és így a versenyzők is.
  • Master91
    #72
    http://www.f1-live.hu/motorsportok/formula-e-autocsere-a-versenyen-elesben/

  • Norbi1990
    #71
    Szándékosan biztos nem mennek egymásba. Ki az a hülye aki az utolsó körbe direkt nekimegy a másiknak ezzel kockáztatva, hogy nem ér célba? :D
  • Master91
    #70
    Direkt volt így meg rendezve, hogy még jobban beszéljenek róla :P (hülyeség)

    amúgy jókat olvasok, tetszett a futam az embereknek
  • Dietrich
    #69
    Ezért min. 1 futam eltiltás járna..ki sem lehet magyarázni, hogy nem szándékosan nyomta ki a németet...
  • Dietrich
    #68
  • Szabi #67
    viszont érdekes hogy itt nem szakadtak le a kerekek.. pedig nem kis erőhatás érte őket.. :)