1465
A méltán híres Heroes of Might & Magic sorozat legújabb tagja.
  • Wootan
    #1465
  • Wootan
    #1464
  • Wootan
    #1463
    Itt vannak érdekes dolgok, kb. minden heroes részhez.
  • JonasSandor
    #1462
    Az egy csetelős cucc ahol szobák vannak, és csináltak oda egy heroes 4 szobát. Oda felrakják az újdonságokat, és az új verzióit amit csinálnak neki. Kipofozzák a játékot.
  • rosti
    #1461
    Léci magyarázd el ezt a Discord dolgot,nem vágom a szitut őskövület vagyok.
  • rosti
    #1460
    Igen ez a GOG-os verzio és azért írtam hogy hivatalos mert legálisan tölthető.
  • Darun
    #1459
    Sztem ez egy S-es map, azért ilyen kicsi. Azért egy XL-nek még igy is csak a töredéke férne ki egy képernyőre.
  • SlipKnoTiaN
    #1458
    Mondjuk ez picit furává teszi nekem a képet, mármint azért mert szinte a játéktér negyede látszik egyetlen képen :D Nyilván csöppet túlzok, de a lényeget talán értitek :)
  • JonasSandor
    #1457
    Meg az ultimate verziója rakás újdonságokkal van tele.
  • Jacktor
    #1456
    Aki esetleg nem ismerné, a heroes 4 nagyobb felbontásokon, szélesvásznúként is futtatható vele: LINK

    Utoljára szerkesztette: Jacktor, 2022.04.22. 12:47:52
  • Botond #1455
    Mi az a hivatalos oldal amúgy? GOG-on kívül fent van még vhol?
  • JonasSandor
    #1454
    Discordon fent van a magyarítás is. Vegyél fel és meghívlak. Aki szeretne az jöhet a szerverre várjuk szeretettel.
  • rosti
    #1453
    Bocsi hogy ide írok de a Heroes-4 oldalon 100 éve senki nem járt.
    A kérdésem a következő az új Pc-re Win 10, hogy lehetne a Heroes 4-et magyarítani.
    Hivatalos oldalról töltöttem le komplett kiegel van telepítve,de csak angol.
    Lehet magyarosítani valahogy?
  • JonasSandor
    #1452
    Sajnálom jah, de a discordon van pár tag aki a heroes 3 pályáit, és kampányát varázsolják a heroes 4 be.
  • SlipKnoTiaN
    #1451
    Vagyunk még egy páran azért szerintem, csak mivel semmi fejlemény nincs már nagyon régóta, ezért eltűntek az emberek.
    A Heroes Magyarország oldalán valaki pár éve elkezdte a H3 teljes újra fordítását, akkortól kezdve eléggé felpörgött ott az a fórum, de már kb. egy éve nem jelentkezett az illető, így most nagy a csend ott is. Igaz mondta azt is hogy vannak bőven egyéb dolgai is, meg egyedül csinál mindent teljesen. Szerintem ha végre bejelentik a következő Heroes játékot, akkor ismét felpörög az itteni fórum.:) Elvileg csinál valami az Uborka ami a M&M univerzumban játszódik és AAA-nak mondják, szóval kíváncsi vagyok, habár szerintem a Heroes-ok nem ezek a kategóriák szoktak lenni, bármennyire is szeretem őket.
  • JonasSandor
    #1450
    Okés, örülök hogy van még heroes fan ez ritka már. Discordon van csopija hozzá. Onnan lehet leszedni a rajongói modot.
  • SlipKnoTiaN
    #1449
    Nem is az hogy mekkora szám a dobozos kiadás, hanem az érzés, hogy mégiscsak meg van fizikailag is. Kár érte ilyen szempontból, köszönöm a segítséget. Majd akkor egyszer ráveszem magam hogy Steam-en vagy az Epic-en (ha ott fent van) hogy behúzzam :)
    Kíváncsi lettem erre a 4.-re vonatkozó dologra, lehet meglesem ;)
  • JonasSandor
    #1448
    A 4 dik résznek az új ultimate verziója sok újdonsággal kecsegtet. Discordon érheted el. Ezt a részt sajna nincsen dobozosan csak kódosan. Nem nady cucc a doboza.
  • SlipKnoTiaN
    #1447
    Szervusztok!
    Érdeklődnék, hogy van-e bármi esély rá, hogy manapság dobozosan és magyarul be lehessen szerezni a Complete kiadást??

    Habár véleményem szerint gyengébb gyengébb volt ez a rész mint az 5 vagy a 6 (személy szerint szerintem amúgy a 6 grafikailag!!! is sokkal szebb, fejlettebb), de jót tenne a lelkemnek, ha meg lehetne ez is dobozosban (egyrészt kíváncsi vagyok a sztorira, ami a kiegészítőben történik, másrészt hátha ez a pár euró hiányzik Uborkának ahhoz hogy rábólintsanak végérvényesen a 8. részre :D).
    Ami reményeim szerint minimum felnőne a 6. előtti színvonalhoz. Én szerettem a 4. részt is, az 5 még mindig nagy kedvenc (kár hogy picit rusnyán öregedett, de azért így is neki megyek 2 évente a kampányoknak), a 6. részt is szeretem, most is éppen pörgetem amikor van egy kis időm.

    Köszi a segítséget.:)
  • JonasSandor
    #1446
    Ez egy bug vagy mi?
  • JonasSandor
    #1445
    Mivan olyankor ha tegnap be tudtam tölteni a játékállást ma meg kidob?
  • JonasSandor
    #1444
    Így tönkrebaszni a sorozatot ez nagyon fájt mikor megláttam 30-án mekkora hulladékkal tér vissza. Ennél lejebb már nem sűlyedhetnek le. Mégis mit képzelnek ezek magukról,hogy ilyen szemetet ki mernek adni???,What da fuck szánalmas banda.
  • JonasSandor
    #1443
    Majd kezdjük a levendula aratást, csak még mindig nem akar rendesen beérni.
    A tápegység húzza így vissza?
  • Muki100
    #1442
    Nem rossz, mit dolgozol amúgy?
  • JonasSandor
    #1441
    I7 6700 proci, 16 giga ddr4, rtx 2060 gigabyte oc 6G, 2 tera vinyó 32mb-os, 240 giga kingstone ssd, chiftec smart 500W
  • Muki100
    #1440
    Milyen géped van?
  • JonasSandor
    #1439
    Most akartam folytatni egy rohadt jó pályát és nem lehet betöltetni kidob azonnal, teljesen lefagy.
  • JonasSandor
    #1438
    Most elkezdtem egy pályát alacsony ellenfelekkel és max seregekekkel a leggyorsabban szaporodással. Másokon nem lehet segíteni? Mennyi a lények max darabszáma?
  • JonasSandor
    #1437
    Milyen géped van?
  • csancsok
    #1436
    Hello!

    Valaki tud nekem segíteni abba, hogy most játszok a játékkal az Uplay online, le van töltve az összes DLC, eddig ment is minden rendben. Azonban ma elkezdett a játék kilépni ha az ellenfél köre alatt a hajóból kiszáll az ellenfél hőse. Ekkor a játék megáll és összeomlik. Jelenleg az Elf kampány II. részénél járok. Már próbáltam egy régebbi mentést visszatölteni ugyanezt csinálja.
    Ha valaki tudja mi lehet a megoldás az kérem írja meg.
  • JonasSandor
    #1435
    Arról csináltam egy végigjátszást is nagyon kemény pálya.
  • Oltred
    #1434
    Működik, legalábbis a kampány módok magyarok.

    A küldetések nem teljesen magyarok, van mikor angol, de ha már használtam pl az italokat akkor utána magyar. Furcsa, Zanfa kihívásával teszteltem ezt, ott tapasztaltam ilyesmit.

    Köszönöm a segítséget! :)

    Oltred
  • pjboy091
    #1433
    Furcsa, hogy nálad nem teljesen magyar. Nekem mindent lefordított. Tuti, mert most is fent van a gépemen a játék. Esetleg le tudnád írni, vagy fotózni, hogy mi maradt angol? Tettél fel a játékhoz valami modot most, vagy korábban, ami bezavarhat (pl. Eqilibris)?
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2018.09.09. 12:04:18
  • Oltred
    #1432
    Megvan. Bezavart az előző verzió maradványa és én oda másolgattam be a honosítást. :D

    Nem 100% magyar, a lényeg van lefordítva benne ahogy észre vettem. Pont azért gondoltam magyarrá tenni a játékot, hogy a küldetéseket is rendesen megértse az ember. Jó mondjuk elég egyszerűen van fogalmazva sok küldetés, na de azért na. :)

    Köszönöm a segítséget még egyszer.

    Oltred
  • pjboy091
    #1431
    Elvileg jó nak kellene lennie a GoG-os verzióval. Nem is olyan rég én is feltettem a játékot és ezt a magyarítást használtam hozzá.

    Próbáld meg úgy, hogy akkor a h4hun mappában lévő Data és Maps mappákat egyesével másolod a játék könyvtárába (ahol a Heroes4. exe található)


  • Oltred
    #1430
    Köszönöm az eddigi segítséget.

    A bajom annyi lenne, hogy letöltöttem a honosítást, bemásoltam ahogy kell, de nem lett magyar. Előfordulhat, hogy csak az alap h4-hez linkelted ide a magyarosítást?

    A GoG-os változatot szedtem le amit javasoltál, megy is a teljes kiegészítőkkel együtt.

    Oltred
  • JonasSandor
    #1429
    Ja értem és az assasins creed 3-nak is van ilyen formában?,mert nekem packba lett véve és ott angol.
  • pjboy091
    #1428
    Innen letölthető a magyarítás: Heroes 4 hun

    Miután lejött, ki kell csomagolni és be kell másolni a játék főkönyvtárába, majd felülírni mindent.
  • pjboy091
    #1427
    Ez igaz, de csak a cd-s változatok. A ma digitálisan kapható Heroes 4 már nem tartalmazza a magyar nyelvet.
  • JonasSandor
    #1426
    Magyar szinkronnal jelent meg a játék amúgy.