25
Grand Ages: Medieval
  • pocoksari
    #25
    indítok egy nagytérképest, hátha úgy jobb lesz...
  • pocoksari
    #24
    kipróbáltam...a gép összeállt ellenem és néztük egymást, amikor emperor lettem kiléptem
    nem tudom valakinek van olyan tapasztalata, hogy a gépek ölik egymást?
  • Gilmoor
    #23
    minden tiszteletem a rajongóké és a fejlesztőké, de sajnos ezt akár hogyan is fényezzük, semmi újat nem látok benne. Viszont roppant kényelmesnek tűnt kezelni a játékot. Lehet, hogy ez is csak olyan, mint a spenót amit kisgyerekként nem szerettem, most meg imádom.
  • Hunor1
    #22
    ja én nekem is annak látszik, csak ott legalább a tengeri csatákat le lehet játszani! persze ott sem nagy durranás, de még is . Várok még egy patchot - és ha nem javul - és aztán uninstall lesz nálam is. Mérgemben visszaraktam a GE:Rome-t .... :))
  • pocoksari
    #21
    a port royaleban a kereskedelem kicsit jobb volt...pedig ez nagyjából ugyanaz csak szárazon
  • Carmang
    #20
    Majd javítják peccsel :)
  • Botond #19
    Hamar feladtátok. Benne van a potenciál a cuccban, de nagyon vékony sáv ahol át lehet jutni a sok potenciális csőd között. Mondhatni kicsit elkalkulálták a nehézséget. :D
  • Pluskast
    #18
    Én is. Megnéztem, játszottam vele kb másfél 2 órát és töröltem is az egészet. Semmi hangulata sincs és nem is kötött le. Én is többet vártam tőle.
  • Tibbbor
    #17
    Teljesen mást vártam ettől a játéktól, mint amit tapasztaltam. Pl. már a tutorialban beleszaladtam egy akkora bevételi mínuszba, hogy nem tudtam folytatni. Úgyhogy már töröltem is.
  • Hunor1
    #16
    Na így jó pár óra után vegyesek a benyomásaim.... Ami nagyon gáz az a harci módozata a játéknak .
    Szitu:
    Magyarokkat választottam Budapest székhellyel . Van 6 városom, Patrícius rangom, fejlesztések és 7-800 ezer aranyam .
    Gondoltam kipróbálom a város foglalást ezért elfoglaltam Zágrábot. csakhogy ehhez kellett képeznem vagy 12 egységet !! ( baltás és alabárdos zsoldosokat) mindezt úgy hogy nem volt serege a városban, még is időről időre megjelent 1-1 zsoldos csapat a város mellett ami lassította az ostrom idejét, és kénytelen voltam folyamatosan képezni a pótlást is! ezenközben a kb. 700 ezer aranyam visszaesett kb. 100-ra !! és rohadt hosszó ideig is tartott az ostrom . szóval alaphangon minusz 500K arany a veszteség ...... nem tudom így mire jó ez a háborúsdi ebben a játékban ????
  • Botond #15
    Gyors review.
  • Botond #14
    Az eredeti is, már töltöm is. :o
  • Hunor1
    #13
    virágbolti már kijött :)
  • Hunor1
    #12
    közben ránéztem a youtubeon, hát ez nem egy városépítgetős, hanem egy birodalom építős játék lesz. csak akkor meg a Total War széria jobb ettől , főleg a 3D csaták miatt.... na mind egy azért bepróbálom majd. (Lehet a multi rész jó lesz(remélem)
  • Hunor1
    #11
    hi. Ez nem a Grand Ages: Rome középkorra ültetett része lesz? vagy lesznek újítások benne? minden esetre jónak tűnik!
  • Botond #10
    Azt írja steam, hogy 21 óra múlva unlockol. :o
  • Tibbbor
    #9
    Na, már csak 4 nap! :D
  • Tibbbor
    #8
    Remélem, nem lesz halasztás, most az a "divat" a kiadóknál.
  • Botond #7
    Engem is arra emlékeztet, jóság lesz.
  • AnuluWork #6
    Kicsit a Lords of the Realmra hasonlít.
  • Carmang
    #5
    Szeptember 25-én jön, Steam-en elővásárolható.
  • wedge31
    #4
  • Tibbbor
    #3
    Van már valami hír a megjelenésről?
  • Austin Bailey
    #2
    ez tök jó. Nekem a Rome tetszett, csak az volt a gond, hogy kettő darab küldetés volt benne összesen.
  • wedge31
    #1
    "Sorozatot csinál a Grand Agesből a Kalypso, a 2009-es Grand Ages: Rome után jövőre érkezik a Grand Ages: Medieval; ezt a játékot viszont nem a Haemimont Games, hanem a Rise of Venice-ről ismert Gaming Mind Studios fejleszti majd PC-re.

    A Grand Ages: Medieval 1050 környékén játszódik, ekkortájt Európa komoly változásokon esett át, és a népessége is erőteljes növekedésnek indult. A játékos ebben a környezetben építgetheti birodalmát és társadalmát, a játszóterét Skandinávia, Portugália, Észak-Afrika, a Kaukázus és a Közel-Kelet határolja majd.

    A játék kampánya mellé egy "free play" játékmód is jár, ahol szabadon randalírozhatunk, illetve a multiplayerről sem kell lemondanunk, legfeljebb nyolcan feszülhetünk majd egymásnak.
    A városépítés mellett a hadseregünk fejlesztésére is oda kell figyelnünk, hogy megvédjük a birodalmunkat a barbárokkal szemben, de a természeti katasztrófákra és a pestisre is fel kell készülnünk. Mindeközben kereskedhetünk is, a különböző kereskedelmi útvonalakon szénnel, gyümölcsökkel és más áruval csencselhetünk". -GK