115
nv
  • DantesHUN
    #75
    Hogy lehet megszerezni az elite fejleszéseket? Valami külön küldetés, vagy valahol eldugták a térképen, vagy hogy megy? A Black Flag-ben búvárkodni kellet, itt az nincs. Hogy működik akkor?
  • Lacee86
    #74
    Előbb kipróbáltam a játékot. Na, itt kezdődik vhol az optimalizálás, királyul fut.
  • simon007
    #73
    Hello! Emlékeket hogyan lehet újra játszani, ha 100 %-ra szeretném teljesíteni? Tényleg nincs benne ez a lehetőség? Próbáltam már úgy is, hogy nem vagyok feladatban, de csak azt hozza elő, hány százalékra teljesítettem. 80 vagy 90 vagy 100. DE nincs újrajátszási lehetőség?!?!
  • Gary
    #72
    Nahát, hogy a negyedik fejezetben én hogy örültem...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Portugáliának! Elolvastam a templom leírását, de arra gondolni sem mertem, hogy ilyen rövid lesz a városnézés! :Đ
  • MerlinW
    #71
    Senki sem tudja.
  • Shep
    #70
    Azzal a kínais oldalnézetes AC-vel mi a helyzet, lesz abból valami?
  • Palinko
    #69
    hmm láttam embereket 5770 el futtatni igaz nekem nincs 8gb ramom de kipróbálom az 5 patchel. azt hittem a rogue psp mint a liberation :D
  • MerlinW
    #68
    Unity alatt új generációs motor fut. Ha a technikai problémáktól most eltekintünk, Unity látványban és animációkban fényévekre van a Rouge előtt. Ettől függetlenül a Rogue a játékélménye jobb, viszont Unity után a karakter mozgása, animációja elég viccesnek hat:)

    A Unity-nek az utolsó patch óta egyetlen problémája van, hogy nem skálázható a program (értsd: abszolút nem fut alsó-középkategóriás gépeken). Ez sokaknál ugye probléma. Viszont, ha van alá vasad, szuper játék - a sztori már más téma.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.03.11. 22:27:41
  • Palinko
    #67
    nem a VGAd mert én ugyanazzal toltam a kettőt, és tényleg itt nagy a füst. hatalmas játék lett, nekem 56% lett a vége gyűjtögetni nem akartam, fortokat northon nem foglaltam el mert gondoltam több ellen hajó van ha van piros fort.

    csak annyit nem értek az unity miért nem tud így futni? ez annyira el lett találva hogy régebbi gépemmel is megy frankón

    nem értem ki volt akit végén versaillesben kinyírni? most ezentúl templomosokkal leszünk? befejezik egyáltalán ezt a sorozatot?
  • DantesHUN
    #66
    Találtam már is egy jópofa bug-ot. Hajóval kergetek egy fickót, majd kiugrik a szárazra és ott kéne üldözni, csak épp bele esett a vízbe, és nem mozdult többé és lazán lelőttem. Megnéztem videón, ennek nem így kellet volna lennie, de azért ez szerintem vicces.
  • Gary
    #65
    Akko', gyúrjunk wazze! :Đ
  • MerlinW
    #64
    Konzolokszervize meglepő módon halál pontos volt. Meg is jött a játék. Örülünk Vincent:)
  • dartonite
    #63
    Hat fiuk beletettem minden szabadidom pentek-szombaton es bar rovidnek tunik elegge egy Black Flaghez kepest (tenyleg olyan mintha kiegeszitoje lenne) , szamomra eddig ez a legjobb AC.

    Lepergett a keszitok listaja az iment, 51%-on fejeztem be.Rengeteg tennivalo, mellekkuldi es gyujtogetesre lett volna meg lehetoseg, legendary hajok elleni kuzdelmek, fortok elfoglalasa, halaszat, kraft, stb de a sztori teljesen magaval ragado.Raadasul ugy otvozi a tengeri kuldeteseket a szarazfoldiekkel ahogyan eddig egyik sem, nincs megallas, nincs unalom.
    AC4-bol nem is remlik hogy hajocsatanal egy oldalso sortuz utan akkora fustfelho lesz hogy nem is latod az ellenfelet, el kell vitorlazni onnan hogy ujra celozhass es lohess, eszmeletlenul hangulatos. (de ez lehet hogy az uj VGA-m altal nyujtotta feature? fene tudja)

    Igaz elfogult vagyok a kalozkodassal es ezzel az open-sea-world stilussal is, viszont pont passzol sztoriban es elmenyben is a tobbi koze.Sok mindenre feny derul a vegen, baromi jo :)
    Kicsit pihenek es ha emberi aron lesz elerheto akkor ez is biztosan meglesz eredetiben.

    #53: respect!
  • PhantomAss
    #62
    srácok,
    nincs valami menüpont ahol ki lehetne választani hogy a bill+egér legyen az alapértelmezett?
    Van 3 különböző usb-s joy a gépbe dugva, és a játék állandóan a joyt veszi alapnak, billentyűzetre nem is reagál.
    Ez minden játéknál meg van oldva hogy kiválaszthatod a kontrollert, nem okoz gondot, de itt nem találok ilyet, bár lehet hogy én vagyok vak.
    Szóval, meg lehet valahogy oldani hogy ne kelljen a joyokat mindig kihuzogatni ha ezzel akarok játszani?
    köszi
  • xido
    #61
    hidd el,hogy minden verziót megléptem :)
  • MerlinW
    #60
    Exe-t indítsd ne az asztali ikont.
  • xido
    #59
    a megoldás egy új kártya...már nem lehet elodázni sajnos,egyre több olyan cím lesz,ami fájni fog egy "gémernek",mert lemarad róla,hiába van raktáron pár tucat még el se kezdett,ha az újakat akarnád :)
  • sparrow35
    #58
    kar erte. ha esetleg talalsz megoldast beirnad ide? thx.
  • xido
    #57
    eddigi dx11 only játéknál feljön egy ablak,hogy olyasmi szöveggel,hogy a vga már öreg ehhez
    ezt indíthattam bárhogy,gondolkodás után befagyott a feketésg és exe működése leállt üzenettel közölte az ablak,hogy zárd be..
    2 telepítés és sok indítás után..és kizárt,hogy a virágos verzió hibája...
  • sparrow35
    #56
    ertem,koszi. hogy ertve beint, hibahuzenetet dob? ha igen, belinkelned ide? koszi.
  • ratgab
    #55
  • xido
    #54
    felejtős..4890re beint..hiába ugyanaz lenne,mint a BF,valamit belenyúltak azért..
  • MerlinW
    #53
    Régi kép, azóta már Liberation és Unity is a család tagja:)

  • ratgab
    #52
    Revelations óta digitálisom van (pedig mindent megvettem azóta is ráadásul 0 day)...Most már úgy vagyok vele ha lehet Uplay-est veszek, mint Unity-nél is, de nem ragaszkodom a dobozhoz...Nem kell a porfogó, lemezt meg úgyse használnám soha.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2015.03.06. 22:11:46
  • MerlinW
    #51
    Ez az egyetlen sorozat, amiből minden rész dobozos, így most már nem szakíthatom meg a vonalat:)


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.03.06. 22:12:47
  • MerlinW
    #50
    Ugyanúgy fut, mint a Black Flag. Rogue gyakorlatilag egy BF kiegészítő, ugyanazzal a motorral, grafikával, gépigénnyel.
  • sparrow35
    #49
    HD4850-es kártyával próbálta valaki? Érdemes egyáltálán?
  • ratgab
    #48
    Én kódon gondolkodom 7-8000 körüli áron.
  • MerlinW
    #47
    Konzolokszervize ingyen házhoz szállítja és ad a játék mellé ajándék AC Revelations kulcsot is. (9.890 Ft)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.03.06. 21:39:01
  • dartonite
    #46
    Pontosan ugyanigy latom.Teljesen beszippantott mint a 3-as vagy 4-es resze.Pedig eddig meg csak egy kis kalozkodas, hajocsata, abstergo es maszkalas volt.A tutorial megint orakig tart, amig megtanit vadaszni, craftolni, hajot es karaktert fejleszteni, stb.Viszont egyaltalan nem unalmas, nagyon vartam mar a Unity utan ezt a reszt.Nem is hiaba, szerintem ez vevos lesz:)
  • hellboy4591
    #45
    Hát a Unity után már nem merek Assassins Creedet venni a megjelenés napján, előrendelni meg pláne nem. Gondoltam kipróbálom a tört verziót, mert nagyon birizgálja a fantáziámat hogy mégis milyen lett. Eddig kb másfél-2 órát játszottam vele (többet nem is szeretnék beleölni a "demoba") és azt kell mondanom, hogy mérföldekkel jobban bejön mint a Unity. A 2 órányi játék alatt volt lopakodás, időre teljesítendő feladatok, kincskeresés, vadászat, hajókázás, tengeri csata. Nagyon reménykedem benne, hogy a játék további része is ilyen tartalommal teli lesz. Bár a harcok könnyebbek mint a fent említett részben, itt ugye maradt a régi harcrendszer, ugyanis ismét csak egy (max. 2) ellenfél tör az életünkre, nem rontanak ránk egyszerre 5-en is akár. Számomra a környzet is sokkal hangulatosabb, jobban fekszik mint a poros és túl zsúfolt Párizs. Akinek bejött a 3 és a Black Flag, szerintem az ebben sem fog csalódni.
  • ratgab
    #44
    Légyszíves írd meg az észrevételeidet...Én meg ez alapján fogom eldönteni, hogy veszem-e vagy nem.
  • dartonite
    #43
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kijott a 'demo' verzio akit erdekel.En ennek fuggvenyeben dontom el lesz e vasarlas.
  • MerlinW
    #42
    A Unity körül folyó botrány és hajtépés mellett szerintem érthető, minden csúszás az Ubi táján:)
  • CroftManor
    #41
    Miért van ennyire eltolva a PC-s megjelenés? Tavaly ősszel az AC Unity pc-s verziója egyszerre jelent meg (tudtommal) a konzolos kiadással.
    Illetve a Black Flag is egy időben jelent meg.
  • MerlinW
    #40
    PC trailer:



    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.02.06. 23:13:34
  • grebber
    #39
    2015. március 10. a megjelenési dátuma a pc-s verziónak.

    Így néz majd ki PC-n
    Lesz gyűjtői kiadás

    Assassin's Creed: Rogue minimum gépigény

    Oprendszer: Windows 7 SP1 vagy Windows 8/8.1 (64-bit)
    Processzor: Intel Core2Quad Q6600 @ 2.4 GHz vagy AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
    RAM: 2GB
    Videokártya: nVidia GeForce GTS450 vagy AMD Radeon HD5670 (1024MB VRAM) vagy Intel HD4600
    DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
    Hangkártya: DirectX-kompatibilis
    Szabad hely:11.4 GB
    Perifériák: Xbox 360 controller, Tobii EyeX Controller, SteelSeries Sentry
    A megjelenéskor támogatott videokártyák: NVIDIA GeForce GTS 450 vagy jobb, GeForce 500-900 sorozatok, AMD Radeon HD 5670 vagy jobb, Radeon HD 6000, 7000, R7, R9 sorozatok, Intel HD4600, HD5200
    Megjegyzés: a kártyák laptop-változataival működhet, de hivatalosan nem támogatottak.

  • MerlinW
    #38
    De a 3-ból semmi sem köszön vissza a 4 főszereplőjének keresztnevén kívül (javíts ki, ha tévedek). Az 3-at meg nagyon nem fogja érteni (Desmond szál lezárása), a korábbi részek ismerete nélkül. Ezért mondtam, hogy 4 + Rogue, vagy a másodiktól végig.

    Mondjuk ez lenne az első AC játéka és ha rám hallgat, akkor az említett 4 résszel (AC2, Brotherhood, Revelations, AC3) foglalkozik, mert azok a jók történet szempontjából. AC4 sztorija szinte 0, Unity sztori szintén semmilyen sajnos, Rogue-ra azt mondják valamivel jobb, de megnézem én azt.
  • xido
    #37
    de azért a Rouge is olyan,mint az új meg a régi SW trilógia...vagy a Spartacus sorrendje..jobb,ha a 3 már le van tudva a visszatérő helyek és szereplők miatt jobban esik a libabőr :)
  • MerlinW
    #36
    Sztori szempontjából a 4 elég. A 3-hoz kell az AC2, Brotherhood, Revelations. A Revelations-höz meg nem árt az AC1:)
    AC4 gyakorlatilag új lappal indított, a Rogue az AC4-et köti össze a Unity-vel.