115
nv
  • Gary
    #115
    Kösz az infót! Teszek egy próbát a fordítással.
    Utolsó mondatodra:
  • lonvard
    #114
    Fordítással játszom pár napja, mondhatni sokkal jobban élvezem, mint fordítás hiányában. Köszi szépen aki csinálta! Nem lehet szavakkal kifejezni a köszönetet az ilyen szinten belefektetett munkának. Pénzzel kellene. Na mindegy.

    Black Flag fehér foltjait, bénaságait szépen javították. Például meg van benne magyarázva, hogy miért olyan jó kardvívó a főszereplő. Miért aszaszin stílusban harcol. Edwardnál nem értettem. Attól hogy kalózkodott, még nem lett meg hozzá a szükséges háttértörténet az aszaszin stílushoz. Aztán nem két nagy kardja van, hanem tőr+karddal harcol. Hogy utáltam Edwardnál, hogy kizárólag két karddal volt hajlandó harcolni, bármilyen kardokról is legyen szó. Rettentő béna fúvócső helyett most puska van. Sokkal jobban néz ki, jobban passzol az öltözékekhez. Oké elvetették a sulykot, mert mindenféle hülye gránátot csaptak hozzá, meg eleve légpuska, ami nonszensz, de legalábbis dizájnilag sokkal inkább ez, mint a fúvócső. Hátránya a játéknak Black Flaghez képest, hogy sótlanabb, kevés szereplő van, a helyszínek, és a sztori is szerintem érdekesebb a kalózokkal. Ott azért egy kalózkirályságot próbáltunk védelmezni, szóval hiába mondják azt, hogy a Black Flagnak nincs sztorija, szerintem az egyik legjobb sztorija annak van, és tele van karakteres szereplőkkel. Rogueban még a másodkapitányom nevét se tudom. Ha a karibi világot a Rogue újításaival ötvöznénk, az lenne a tökéletes kalózos játék számomra. Na csak ennyit akartam. Senkit nem érdekel a véleményem, de lejegyeztem és kész. :)
  • npolos
    #113
    2 napja fejeztem be, uplay alatt játszottam és nagyon jól ment a fordítással
  • Hunor1
    #112
    ohh, remek, kár hogy már nem játszom vele... jó lenne az origins-ra elkészülne, azzal szeretnék játszani már :)
  • simonl #111
    Köszönjük az infót, és köszönjük az alkotók munkáját. Támogatjuk.
  • grebber
    #110
    Elkészült a magyarítás!!!!!!
  • MerlinW
    #109
    cosplay
  • joceruza
    #108
    Remélem....
  • grebber
    #107
    Lesz. Csak várni kell türelmesen.
  • joceruza
    #106
    Akkor nagy valószínűséggel nem kerül fel a polcodra,mert magyarítás az tuti nem lesz. A kezdetektől fogva 10%.....
    Pedig nagyon kellene a népnek.....
  • kasa85
    #105
    Köszi.
    Amint ki jön a honosítás beszerzem.
    Nvidia karim van valószínűleg az a kudas.
  • MerlinW
    #104
    Google szerint crack hiba. Ne a shortcut-al indítsd a játékot. Illetve ha nincs pach-elve a játék, Nvidia VGA-kkal lehet gond, arra meg vannak youtube-on vezérlőpultos hekkelések.
    Vagy megveszed €18-ért a játékot és nincs probléma.
  • kasa85
    #103
    Nem segít.
    Minden játékot Rendszergazdaként indítok.
    Jobb egérgomb,és rendszergazdaként.
    Vagy speciális fül,és pipa a rendszergazdához.
    Nem tudom lehet a Windows 10 nem szereti.
    El indul sötét kép mielött bejönne az Uborka szoft,és ledobja a tálcára.
    Rá kattintok,és nem hozza be.
    Van mikor sikerült,de 2 x volt ilyen ami érdekes.
    Próbáltam oprendszer beállítással Windows 7 el beállítva.
    Semmi.
    Fax kivan :(
  • xido
    #102
    indítás rendszergazdagénkt?
    volt,hogy enélkül valami nálam se indult
  • kasa85
    #101
    Skacok Windows 10 pro van.
    Elnézést a Warez miatt.
    Assassins.Creed.Rogue-Black.Box van meg.
    Elindítom,és fekete képernyő azt leteszi a játékot a tálcára.
    Hiába kattintok rá nem megy.
    Volt mikor 20 x indítottam,és egyszer elindult.
    Megvásártláson kívül van ötletetek ?
    Persze meg veszem be kerül a gyűjteményembe ! :)
  • grebber
    #100
    Nem értem miért nehéz a Youtube-ot használni

    Genessee
  • Prince23
    #99
    A Genessee nevezetű földrajzi település hol található meg? Mert nálam a térkép, mint felfedezetlen helyet nem jelöli. Semmi jelölés nincs rajta, és már csak ez az egy hely kell a full szinkronhoz.

    Az alapjátékot, illetve a Templar packot birtoklom.
  • xido
    #98
    na..ez korán megjött..már csak a Unitiből kellene full edition :)
  • grebber
    #97
    Assassin's Creed Rogue Deluxe Edition 15$ (Amazon)

    In addition to the full game, the Deluxe Edition comes packed with bonus in-game content including:

    1. The Armor of Sir Gunn Quest: Explore North America to find the remains of Sir Gunn and solve his great mystery.
    2. The Siege of Fort de Sable: Continue the battle at sea with this bonus fort raiding mission set in the unexplored North Atlantic territory of the New World.
    3. The Master Templar Pack: Become the most feared Templar whether on land or at sea with this exclusive collection of weapons, outfits and ship items
    4. The Explorer Pack: Exclusive collection of weapons and items to ensure safe passage across unexplored and dangerous territories
    5. Four Time Savers Packs: Want to progress through the game faster? Save yourself time and effort by utilizing these four unique packs. Includes the Time Savers Activities, Resources, Collectibles, and Technology Pack. Use each pack for yourself or share with a friend!
  • Gary
    #96
    Nah, 100%-ra kipörgetve a játék szerint! Az epic legendás hajó leküzdése mókás volt. Főleg, mikor 1/3 alá, pirosba lőttem a csíkját! :Đ
    Még van egy teljesíteni való: 20 konvoj kifosztása és a flottás küldetésekből is kell még kb. 10.

    Tetszett a sztori, a jelenben játszódó szál is, bár a számítógépeknél az ismétlődő bejutási mód kicsit unalmas, de a kinyert infók miatt megérte.
    Lehet, hogy az én hibám, hogy kisebb lelkesedéssel fogtam neki, mint a többi AC-nek. Kb. a 3 szekvencia közepéig vittem a történetet és közben fölfedeztem, gyűjtögettem, míg csak egy láda és egy Animus töredék hiányzott, de azokhoz csak a történet folytatása kellett, akkor nyílt meg a helyszín. Ezután folytattam a történetet és elég hamar ki is végeztem.
    Ütött a kapcsolódása a Unity-hez!

    Most, irány Kína! :Đ
  • Gary
    #95
    Tegnap továbbvittem a sztorit és jelezte a program, hogy új helyszín érhető el a tengeri küldetéseknél. Valóban! Lehetett járatot indítani Cartagena-ba. Sőt, most már Buenos Aires is megnyílt. Most áll 90%-on a játék, de valamikor a 4 szekvencia utolsó vagy az ötödik első küldetése körül jelent meg a figyelmeztető ablak. Még a harmadik jelenben játszódó szál előtt...
  • Gary
    #94
    Köszönöm a fölajánlást, de egyelőre ne fáradj vele!
    A flottázás már a szükséges rossz kategóriában van nálam, így ha egyéb bug nem jön közbe, akkor majd a történet és az egyéb gyűjtögetések után ránézek. Ha nem gyógyul meg, akkor szólok! Addigra már Te is kipörgeted, amit lehet! :Đ Bár, az az árva bánya... Đ
  • simon007
    #93
    Ha gondolod, 79 %-os mentést tudok küldeni, 28/33 flottázós küldetéssel.
  • Gary
    #92
    100%-os mentés letöltés és belehekkelés, hátha...
    Nekem is kell majd, mert a flottázós küldetéseknél a 14 helyszínt, Cartagena-t nem adja be. Egy sikeres Rio-ba küldött szállítmány után kiírta, hogy megnyitva, de nincs a listában. Talán, az Abstergo kihívások vagy valahol a statisztikában jelzi a 14/33-at, ennyi. Kicsit el is ment a kedvem, ezért még csak kb. 70%-on állok. Meg az AC Chronicles: China is közbejött! :Đ
  • simon007
    #91
    Hello! St. Anthony-ben egy bánya előtti renoválásnál bugos lett a játék. "E" betűvel elindítottam a renoválást, be is jött a kis videó, de nem újult meg a felújítandó bánya, és nem is fogadta el a játék a felújítást. Ugyanúgy 0/1 renoválást jelez. DE már nincs ott a muksó, és a jel sem, ahol normál esetben el kell indítani egy felújítást. Tehát nincs ott a jel , nincs ott a muksó, nincs felújítva, de nincs is elszámolva a statisztikában. Az a gáz, hogy így nem tudom 100 %-ra kivinni a játékot, és az Abstergo Challenget.
    Egyébként a storyt már végigvittem, eddig semmi más gond nem volt.
    Lehet ezt a bugot valahogy javítani????
  • Gary
    #90
    Semmi gond, szívesen! Fő, hogy sikerül(t)! :Đ
  • simon007
    #89
    Hello Gary! Bocs, csak most jutottam géphez, de mindenképp köszi a segítséget!! tényleg van benne újrajátszási lehetőség. / Egyébként nem is értem, hogy lehettem ilyen vakegér!


  • Hunor1
    #88
    oki, köszi!
  • xido
    #87
    egyszerűbb ha a milyen kártyát topicba beírod a lapot és procit és kiokoskodják,mit tudsz mellé tenni még :)
  • Hunor1
    #86
    köszi. igen sajnos kell vegyek már egy dx11-es karit mindenhogyan, most már egy csomó jó gaméról lemaradok.
    -valaki tudna esetleg egy olyan oldalt linkelni ahol megnézhetném hogy az alaplapomre milyen kártyák stimmelnének ? - kösti.
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2015.03.30. 02:14:34
  • xido
    #85
    sajnos így igaz...valamit muszáj volt ganajkodniuk,nehogy még egyszer a régi gen kártyásoknak is jó legyen :)
  • adler741
    #84
    Köszi srácok!
  • zsoca6
    #83
    black bars fix ez csak 5:4 jó amugy itt meg van más képarányra is
    Utoljára szerkesztette: zsoca6, 2015.03.29. 19:19:14
  • Gary
    #82
    A Flaweless Widescreen-t erre találták ki.
    Egyébként, 16:9-es monitorokon is van. Ez Ubisoft feature! :Đ
  • Hunor1
    #81
    hello. DX 10 es kártyával már nem megy a Rouge? csak mert a Black Flag tök jól ment nekem és valhol olvastam hogy ha az ment akkor ez is fog, de látom hogy még is dx11-es kari kell hozzá ?
  • adler741
    #80
    Sziasztok!
    Nekem hagyományos 5:4 arányú monitorom van alul felül fekete csík mindig, valamivel full képernyővé lehet varázsolni?
  • Gary
    #79
    Elindítod a mentett állást (képernyő bal szélén legnagyobb ablak), majd miután betöltött, nyomsz egy ESC gombot, vagy (X360) kontrolleren START gombot.
    Bejön a menü képernyő, itt elnavigálsz (egérrel vagy kurzor gombokkal, illetve kontrollernél a baloldali karral vagy dpaddal) a PROGRESS TRACKER menüpontra (legelső, legfölső), ahol bal egér gombot vagy ENTER-t, illetve kontrollernél A gombot nyomsz.
    Ezután, a korábban részletezett billentyűk, gombok, karok segítségével kiválasztod a Sequence 1 - Incomplete Memories közötti, újrajátszásra szánt Memory-t és elindítod...
  • simon007
    #78
    Valaki meg tudná mondani, hogyan lehet az emlékeket illetve küldetéseket újrajátszani? Az összes korábbi AC-ben benne volt ez a lehetőség.
    Ebben nincs benne?????
  • igiigi
    #77
    Honositásról van valami hir?
  • MerlinW
    #76
    Mindegyiknél le van írva a leírás mellett. Kincsek, artifact-ek, viking kardok, maya cuccok. Tehát gyűjtögetés.