294
Skyforge Sci-fi/Fantasy MMORPG
  • Rae Apofisz #254
    Ezen a képen amik egymás alatt vannak azok igy haladnak tovább ? Vagyis azok a skil fa ?
  • Rae Apofisz #253
    Kezdéskor 3 féle közül tudok választani de egyiknél sem látom a gunnert. Vagy az mindegy melyiket kezdem el ?
  • Java33
    #252
    Le van írva lejjebb.
    Kezdőként a belső körön vagy. Később kijutsz a külső talentekre. Akkor már láthatod a gunnert. No abba az irányba kell majd fejlődnöd..
    Nem tudom, hogy meg lehet e venni most valahogy, rég játszottam vele.
  • Rae Apofisz #251
    Sziasztok.
    Hogyan tudok gunner lenni ?
  • dregnarr1 #250
    Aki ismeri, endgame-ről mondana pár szót?
  • gaara0220
    #249
    Szia!
    köszi ezt a pár infot...örülök mert azt hittem valamit nagyon elrontottam,de akkor nem,csak nem osztottam le annyi pontot neki mint a kezdő karijaimnak...jött pár frissítés,de az alap maradt(koncepció)...nagyon jó kis játék,néhol genyozik,de hát melyik mmo nem?én élvezem,meg az a jó,hogy nem csak arrol szól,hogy mész ölsz és fejlődsz,hanem figyelni kell mit mikor húzol ki,nem?....na köszi még egyszer is az infot,..:)
  • Java33
    #248
    Szia.
    Rég játszottam a játékkal, de úgy emlékszem, hogy úgy erősödik a class, hogy minél jobban kirakod a belső ágát. Értelemszerűen az elején harmatgyenge. Akkoriban ehhez a voltak külön class kövek.
    A heti kavics limitet meg már akkor sem értettem. Pár nap alatt ki lehetett szedni a maxot, utána csókolom...

    Amúgy megy még a játék? Eléggé tetszett a koncepciója anno...
  • gaara0220
    #247
    sziasztok!
    lenne még egy kérdésem,ha elérem a limitet ugy hogy nem osztok el a három színű kristályokat akkor következő héten már nem farmolhatom a kristályokat?
  • gaara0220
    #246
    sziasztok!csak azt szeretném megkérdezni,hogy az mitől van,hogy kiszedek egy kasztot és olyan gyenge mit a harmat és tök könnyen le is ölik. pl: archer 16k élet de csak 3-4 ütés vagyok egy mobnak,ja és a kaszt-tréningnél meg tök keményen sebez,de élesbe meg ilyen lájtit :/
    próbáltam lenézni a cuccokat másokrol és az alapján felöltöztetni az enyémet,de nagyon úgy sem lett jobb...
    nem tudja valaki mi lehet a gond?
  • hollófernyiges
    #245
    Úgyis ki kell maxolni minél több classt, mert mindegyik után kapsz két ilyen ööö.. szóval speckó képesség-helyet (stigma? nem jut eszembe a neve). Az aktuális kedvencem a ranged slayer, eléggé jól bírja az ütéseket is és jó dps-e van, csak nagy az aoe képességének a cooldownja. Gunnert még nem unlockoltam, de azt írják róla hogy nem annyira jó, mint amennyire kinéz..
  • JethroHUN
    #244
    Összejött 600 transformation akármi, melyik karaktert javasoljátok amivel lehet egyedül tolni a pve-t (1-3 fős instákra gondolok) és lehet vele haladni? Nekem a Gunner szimpatikus. Az Archert is kipróbáltam, szerintem nagyon gyorsan kifogy a mannából.
  • Jeri
    #243
    Szervusztok :) Már egy ideje játszom skyforge-al és elkezdtem egy videó sorozatot készíteni szeretném veletek megosztani a csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCPsg8ppMEuon1ZyV-C_-chg
    Valamint az első videóm: https://www.youtube.com/watch?v=mjrrrax8A0Q
    Már 3+1 videó készült el Skyforge témában. Több más MMO-val is foglalkozom és tervezek a jövőben. Facebookon is megtaláltok keressétek az MMO Ajánlót. :) Sziasztok :)
  • Horzsoló
    #242
    Üdv istenek és félistenek! Libra Dijon néven futok a játékban, szívesen verődnék magyarokhoz. Szóval ha van valakinek/kiknek kedve egy magamfajta, jelenleg 1116 prestigel rendelkező Cry-al társulni, annak igazán örülnék. Maradok tisztelettel: Dijon Libra
  • Morpheus_v2
    #241
    Többi mmo között is megállja a helyét, bár én inkább a grind mmok közé sorolnám, így ha nem szeretsz grindelni a többi kaszt/gear után, akkor nem ajánlanám.
    Jól kidolgozott kasztok és fejlődési rendszer, szép grafika, egész jó "akció" harcrendszer. Mindenképp érdemes egy csapatot vagy guildet keresni benne, mert hamar rá lehet unni a pug hozzáállására (nem csinálják/érdekli őket a taktika, sok öngyilkos akció, stb). Craft rendszere nincs, amit ahelyett találtak ki az hasonlít kicsit a neverwinter craftrendszerére.
    Utoljára szerkesztette: Morpheus_v2, 2015.09.20. 19:02:51
  • Niflheim87
    #240
    Sziasztok!

    Most kezdtem szemezgetni a játékkal videókat nézek meg ilyesmi, de érdekelne a véleményetek, hogy érdemes e nekivágni
    megállja a helyét a többi mmorpg között megéri rászánni az időt?
  • Daditsx
    #239
    Nem 2 hónap a witch. 3 hét volt régen az akkori limitekkel, de szerintem az új rendszerbe már annyi se kell hozzá. Ha sokat játszik lehet meglesz 1 hét alatt esetleg 3-4 nap.
  • p2501
    #238
    Áhh köszönöm, köszönöm. Elolvastam a korábbi hozzászólásokat is, de annyi sok új infó van itt nekem, hogy ez elveszett teljesen.
    Nem baj, ha a witch nehezebb kicsit, amúgy is jobban szeretem a taktikusabb, ügyeskedős karaktereket. Ha 2-3 hét alatt megleszek vele akkor az nekem teljesen jó ^^
  • Morpheus_v2
    #237
    Mindegyik kasztnál van egy pont ahol a piros-kék-zöld skill pontok eltűnnek és megjelennek a class pontok, attól a ponttól kezdve kinyílik egy nagy atlasz, ahol már elindulhatsz más kasztok irányába. Hasonlóan ott is a színes pontokat kell költened. Witch elég messze van, mert advanced class, így én kb egy hónapot mondanék, mire eléred. Itt a kasztokat mint rewardot nézd, ne mint alapvető dolgot, amire már az elejétől jogosult vagy. A witch és a többi advanced class amúgy sem épp a legkönnyebbek. Jövőhéten bekerül egy új rendszer amivel gyorsabban lehet fejlődni, hogy szerencsétlen 30k embereknek ne kelljen fél órát sorban állniuk egy 3 fős kalandra.
    Szóval az 1 hónap sztem 1,5-2 hétre rövidül majd.
  • franky79
    #236
    csak egy kicsit kell korábbra olvasnod, 2* is ott van 227 és 228-as hozzászólásban
  • franky79
    #235
    Morpheus már válaszolt neked, én is azzal szedtem össze. A kredit limitbe is csak 500/db értéken számít bele, míg az eladási ára 950 körül van. A fő küldetéseket ha csinálod, ott kapsz sötét lilás kapszulákat is, én pl. azt is eladtam, mert azért meg közvetlenül gyémántot kapsz.
  • p2501
    #234
    Sziasztok!

    Én tegnap töltöttem le a játékot, eddig olyan másfél órát játszottam vele (szóval nem látom még át annyira a dolgokat..). Egy kérdés:
    Ha én pl a witch-el szeretnék játszani, illetve azt kihuzni majd, akkor ezt hogyan érhetem el és kb mennyi idő kell hozzá? A cryomancer-t kell húznom egy bizonyos szintig és utána jön elő a lehetőség arra hogy más kasztot is megtanuljak? Bocsi ha tök egyértelmű dolgokat kérdezek...válaszokat előre is köszönöm.
  • Morpheus_v2
    #233
    Jövőhét szerdán jön egy nagyobb patch, ami hozzácsap a játékhoz egy raidet és opreations-t (40 fős event), valamint egy "catch-up" rendszert, ami segít gyorsabban fejlődni majd. link
  • Morpheus_v2
    #232
    Add el a templom fejlesztéséhez szükséges papír valamit, darabonként ~1000 körül van. Simán teljesíthető az 1,6kk ha ráfekszik az ember és a limitje is engedi.
    Utoljára szerkesztette: Morpheus_v2, 2015.09.08. 16:48:28
  • Eldavel
    #231
    Kazagor fizetni nem kell mivel a játék ingyenes a fizetéssel csak különböző előnyökhöz juthatsz, amúgy meg szerintem épp az a jó ebben a játékban hogy csak 1 karaktered van és azzal felvehetsz bármilyen kasztot amit elértél, bár egyszer szerintem érdemes érte fizetni 1-2 ezret mivel akkor kapsz egy hátast az első fizetés után!
  • Eldavel
    #230
    franky79 hogy lehet összeszedni két hét alatt 1.6 milliót mert nekem heti 300.000 is kihívást jelent , nem értem honnan jön annyi credit mivel a küldetések alig adnak pénzt, (5000-8000) amúgy meg csak lootból 200-300 creditek esnek továbbá ha betöröm a cuccokat és a kövek eladásából se jön valami sok credit, szóval mi a titok? :)
  • Kazagor
    #229
    Köszönöm az infókat. Az azért nagy kár, hogy ahhoz, hogy pl. a fiamnak és nekem is legyen 1-1 karakterem, ahhoz 2 accountot kell futtatni, esetleg fizetni.
  • Morpheus_v2
    #228
    - Végleges, csak "open bétának" hívják, minden karakter/gear/szint marad, ha majd "megjelenik" a játék egyszer.
    - 1 karakter/account. Játékon belül tudsz nemet váltani és külsőt, az első ingyenes és később is lesz egy ingyenes alkalmad.
    - Az első 3 unlockolva van alapből, mindegyikre költhetsz skill pontokat és amint eléred a nagy atlaszt az egyik kaszton belül (ami után már csak kaszt pontot fogad el), akkor elindulhatsz az egyik felé, amihez szintén színes skill pontok kellenek majd.
    - 30500 prestige-nél kapsz hozzá küldit, amihez fejleszteni kell a gearedet/templomaidat/skilljeidet/kasztjaidat. Sztem minimum 2 hónap mire összeszedi az ember.
    Az istenforma után nyílik ki egy csomó endgame insta/raid/event.
    - Mountot kapni fogsz majd, 3-4 órásat ha jól emlékszem. Csak akkor megy le az ideje, ha mounton ülsz. Lehet venni 1 órás traktor mountot és ha 10 darabot összealakítasz, akkor végtelen ideig jó lesz.
  • franky79
    #227
    - béta, wot-ot ismered? az is béta és kérnek pénzt. Amúgy tovább tudod.
    - nincs több karakter, te vagy és kész, az meg hogy milyen kasztot játszol, csak egy választás, mint más játékokban mondjuk a kard és a fejsze közti döntés
    - van a nagy fejlesztési fa, amire akkor lépsz ki, ha már az első kasztoddal eljutsz egy pontig. Azon a nagy fán tudsz eljutni fejlesztésekkel a többi kaszthoz és utána tudsz azzal játszani
    - nem tudom mire gondolsz pontosan, híveid meg templomaid már elég korán vannak, 2k presztízs körül, 30k presztízsnél meg kaphatsz glóriát is, ha a fejlesztési fán kihúzod
    - küldiben kapsz (1 órás), veszel a játékban (1 órás, de ha 10* megveszed, akkor már örökre a tiéd), veszel Collector's edition-t 55 €-ért
  • franky79
    #226
    Én egyszerűen csak nem értem, minek a limit? Ha valaki minden héten eléri a limitet, más meg csak 1-1 órát játszik, akkor is lesz köztük különbség, meg akkor is, ha valaki 1 hónappal később kezd, szal nem értem minek?
    Amúgy nem kell napi 5-6 óra hozzá. Az elején kaptam 14 napos prémiumot, az alatt összeszedtem a 1,6 misit az 1 hónap prémiumra, ami most fog lejárni. Így napi 3-4 óra sem kell hozzá, ráadásul ha egyszer eléred, mondjuk szabi alatt, és a tényleges heti limittel indulsz következő héten és nem görgeted magad előtt a maradékokat, akkor még gázabb.
  • Kazagor
    #225
    Lenne pár kérdésem:
    - A játék végleges már, vagy csak béta? Ha béta még mindig, akkor miért kérnek pénzt már most a prémium tagságért? Vagy a karaktert tovább tudod vinni a bétából élesbe?
    - Hogyan lehet több karaktert inditani?
    - Hogyan tudom unlockolni a 3 alapclass után a negyediket? Milyen előfeltételei vannak?
    - Mikor lesz a karakterből isten? Hogyan érhetem ezt el?
    - Hogyan lehet hátashoz jutni?
  • Eldavel
    #224
    Sziasztok! Végigolvasva a sok hozzászólást a játékhoz nem értem hogy miért sírnak sokan a limitek miatt, szerintem aki nem játszik napi 5-6 órát az nehezen éri el a limitet, a másik dolog meg az hogy a pl a fejlesztő éköveken kívül mást is érdemes gyűjteni lásd adept fejlesztő cuccokat meg azokat amik emelik a templomod, és kápolnáid szintjét, továbbá nem kell minden játszható kasztot a játék elején elérni én kb 1.5 hónapja játszok és teljesen elvagyok azzal a 7 kaszttal ami van, főleg hogy egy kaszt akkor ér valamit ha teljesen ki van fejlesztve mivel akkor kapsz egy kasztspecifikus öltözéket, és megkapod a kaszt különleges képességét is, egy szabadon választott képesség mellé ami jól jön a harcokban.
  • GaborST
    #223
    Hát nem tom mi lehet ezekre a megoldás vagy maga a gond bár ma jött valami kis frisités hátha
    amúgy 40-60 fps meg 15-30 ping az átlag nálam
  • Daditsx
    #222
    Nem az a lényeg, hogy hány megabites a neted... ha a háttérbe más is fut (pl.: torrent). Vagy ha wifin vagy akkor legyen STABILAN 100%-os a jelerrőségged. Nekem is volt ping gondom amikor wifi-n játszottam. Más játék simán elment 30-50-es pingel, de a skyforge nem. Volt, hogy felugrott 3000-re a pingem.
    Utoljára szerkesztette: Daditsx, 2015.09.02. 12:24:53
  • Negritis
    #221
    asszem valamit lehet állítani h fixen targetelj

    béta amúgy szal még bőven kijavulhat
  • GaborST
    #220
    az meg 5 Mbps elégnek kéne lennie amúgy meguntam sokszor van hogy egyszerűen nem tudok interakcióba lépni a küldetés tárgyakkal ki se jelzi hogy lehetséges hiába villog a tereptárgy kár mert nagyon bejön a játék sokat is toltam az elmúlt napokba na mindegy mmo hátha javítják
    amúgy nincs valami automata célzás vagy mi mert néha elkélne :)
  • smog15
    #219
    A feltöltési sebességgel lesz baj valószínű.
  • GaborST
    #218
    már bocs de ha nem elég a játéknak 10 Mbps nett akkor megette a fene egyébként az volt a gond, hogy gruppba voltam valakivel aki offline volt
    amúgy mást is ledobál állandóan a server mert engem mindig kidob valami error cod 8-al
  • Daditsx
    #217
    Gondolom azért mert szar a pinged.
  • GaborST
    #216
    segítene valaki bárhova akarok menni mindig azt írja ki a játék hogy offline vagyok ilyenkor mi van
    mert ha offline volnék akkor a többi játékost se látnám
    valaki plz
  • GaborST
    #215
    már megtaláltam a kutatóközpontba :)