36
10704106_1552144841673488_22200291885979
  • Shiwo
    #36
    Yeah (:
  • Shiwo
    #35
    "Matt Ryan Constantine-ként a Legends of Tomorrow 3. évadjának 9. és 10. részében is benne lesz."

    by Sorozatjunkie
  • Shiwo
    #34
    Comic Con infómorzsa :

    "Vissza akarják hozni a CW-ra Constantine karakterét – mégpedig a Legends of Tomorrow-ba – minden attól függ, hogy mikor ér rá Matt Ryan."

    by Sorozatjunkie
  • Shiwo
    #33
    "A CW animációs digitális sorozatnak berendelte a Constantine-t a CW Seed-re, szóval amolyan Vixen-módon folytatódik. 5-7 rész készül majd első körben, ezek egyenként 10 perc körüliek lesznek. A főhős hangja Matt Ryan lesz."

    by Sorozatjunkie
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2017.01.09. 12:12:54
  • Slee
    #32
    Nekem az kevés, hogy kb 2*1 percet szerepeltetik az Arrowban... akarom vissza a sorozatot :)
  • Slee
    #31
    Nekem pedig nagyon tetszett és érdekelne a folytatás, kár, hogy kaszálták....
  • BoneDragon
    #30
    Sajnos hivatalosan is annyi a sorozatnak. Nem sikerült másik csatornához menni. Kár érte. :/
  • Shiwo
    #29
    "Az NBC elkaszálta a Constantine-t. (A gyártó stúdió megpróbál másik csatornát keresni.)"

    by Junkie

  • cylonflatus
    #28
    A végére próbáltak a háborgó Constantine fanok lelkére is hatni, az ucsó pár részre még cigizni is engedték a karaktert. Bevállalósak ezek ott az NBC-nél, na.
  • LasDen #27
    hallottam róla, de nem lett azt hiszem hivatalosan megerősítve, hogy átmennének esetleg.
  • BoneDragon
    #26
    Úgy néz ki ha esetleg nem folytatnák, akkor átmennek másik csatornához.
    Amúgy most nézem, hogy a 13. rész volt az évadzáró, hát eléggé átlagos lett... Az utolsó 10mp volt WTF.
  • LasDen #25
    hivatalosan még mindig nem lőtték le. Májusban fog dönteni az NBC róla....
  • BoneDragon
    #24
    Nagyon sajnálnám, ha nem lenne több évad, szerintem részről részre egyre jobb. :)
  • MoRT2195
    #23
    Az első két részt néztem meg eddig. Ami a leggyengébb, azok a párbeszédek, gyorsan elmondja mindenki a maga semmitmondó kis szövegét nulla arcjátékkal, azt csá. A történet írón kéne változtatni, na meg jobb szereplőkkel kéne forgatni, és egész jó kis sorozat lenne ez. Ja az meg számomra elég érdekes, hogy mindenki olyan könnyedén kezeli ezeket a démon-szörny akármiket, mintha teljesen hétköznapiak lennének. John-nak mindenki segít démonokat űzni, még úgy is, hogy 1 órával azelőtt az illető azt se tudta, hogy vannak démonok. Sikoltva szaladnék a másik irányba, nemhogy minden meglepődöttség nélkül neki esek egy szörnynek. Szerintem ezt nem így kéne megoldani, nagyon hülyén hat az egész. De hogy mondjak pozitívumot: a zenéjét imádom, mindig örülök amikor elkezdik nyomni. :) A fő karakter pedig nekem tetszik, jól megvan csinálva, laza stílus, jó kis poénok, vele nincs gond. Ellenben mindenki mással...
  • ZilogR
    #22
    Van olyan, h nem szimpatikus valaki és akkor lehet jó Constantine, ahogy csak belefér - de ha nem szimpi, akkor nem fogják szeretni... Ez van. Az antihősnek is szerethetőnek kell lennie!
  • LasDen #21
    várható volt. Föl-le ugráltak a számok. De legalább lemegy a 13 rész és kaphat valami zárást a sorozat....
  • BoneDragon
    #20
    Kár, pedig nekem tetszik. :/
  • Sir Quno Jedi
    #19
    rip
  • Shiwo
    #18
    "Az NBC leállította a Constantine produkcióját, a sorozat nem kap plusz epizódberendelést. De no para, ez most nem jelent kaszát. Bár ugyanez történt a Bad Judge és az A to Z esetében is, míg azoknál a döntés kvázi kaszának minősült, a Constantine továbbra is esélyes lehet 2. évadra. Minden attól függ, hogy a folytatásban hogy alakul az eddig nem túl combos nézettség, s hogyan produkálnak az NBC bemutatás előtt álló sorozatai."

    Junkie
  • Monoton
    #17
    Szamomra eleg kozepes kezdes volt :(
  • ForzaInter
    #16
    Korrekt volt az 1 rész, Matt Ryan sztem elég jó Constantine így elsőre.. Jó lenne már valami Supnat pótlék, kb még mindig az az egyetlen értékelhető sorozat ebben a műfajban, de az se a régi már, és nem is fog már olyan sokáig futni.
  • LasDen #15
    Geoff Johns azt mondta, hogy a látható easter eggek nem csak egyszerű kacsintásként vannak jelen, hanem azt szeretnék, ha jelentésük is lenne az ilyeneknek. Tehát nyitottak arra, hogy Fate későbbiekben bármilyen szerepet játszon a sorozatban.
    Amúgy Fate sisakja mellett Pandora szelencéje is látható az egyik jelenetben....
  • BoneDragon
    #14
    Én most néztem meg, végre kijött normális felbontásban. Szerintem egész jóra sikeredett az első része, kíváncsi vagyok mi fog ebből kisülni. Doctor Fate sisakjánál azért jól meglepődtem, fasza volt. :)
  • LasDen #13
  • ForzaInter
    #12
    Keanu féle Constantinnek elvileg nem sok köze volt a képregényeshez, a tv-snek viszont a trailerből ítélve sokkal több köze van..
  • LasDen #11
    Constantine karakterének megjelenése le van fektetve. Nem a filmből tették át a tv-re, hanem képregényből. Ott pedig így néz ki, ezzel kell megbarátkoznod. Nekem sincs bajom a filmmel, de majd kiderül, hogy Matt Ryan mit tud.
  • ZilogR
    #10
    A napokban kerestem én is a trailert a sorozathoz és nagyon betojtam, h ez milyen lesz. A főszereplő semmiképpen nem szimpatikus, így eléggé félek tőle. Sokan fikázzák a Keanu féle filmet, ami a kategóriájában elég jól egybegyúrt szerintem. A humora is rendben, kicsit gagyiba hajló elemekkel, a vége főcím utáni giccsel. De: nem ijesztget, nem véres és amíg ki nem derül, miről is van szó, nagyon jó a sztori vonala.

    Keanu jó volt, ilyen antihőst akarok. Ez a másik egy szöszi, egy túltáplált ovis belőtt séróval és lelazított nyakkendővel.

    Pl.: A Lucifer jelenet a csúcs a filmben, ha kapok egy ilyet, akkor megnézem :) Teli szájas röhögés ennél a mondatnál tört ki belőlem: Ha túl mélyen felvágod, sérül az ín is, az ujjmozgásnak meg lőttek...

    +fav azért
  • LasDen #9
    nem ezen múlik a sorozat majd. nem volt rossz az első rész, de olyan kiemelkedő sem. Eddig John miatt érdemes néznem, a többi eléggé gyér volt.
    A cigizés meg fura. A Hannibalban kaszabolhatnak kedüvkre, de cigizni az főbenjáró bűn network tv-n. a biszex dologra meg a képregényekben sem nagyon mentek rá :D
  • SergioAmigo
    #8
    Újabb fekete pont a képregény-rajongók szemében? A Constantine főhőse egyrészt nem dohányozhat a tévében (csak utalni fognak rá), másrészt biszexuális sem lesz. Legalábbis egyelőre nem tőrnek ki a szexualitására.
  • SergioAmigo
    #7
    Hmm nekemis tetszik azthittem gagyi lesz de nem :D
  • ForzaInter
    #6
    Ma megnézem az 1 rész, a levárósabb őszi network sori.
  • Montanosz
    #5
    jó volt (bizonyos értelemben)

    amugy elég bosszanto hogy látványos-normális démonűzést nem keresztény filmekben kell látnunk...

  • SergioAmigo
    #4
    még nem láttam énse :D
  • XxNoTEandRusHxX
    #3
    nem szimpatikus a főszereplő de lehet hogy jó lesz.
  • SergioAmigo
    #2
    Kijött a promo, felirat van már hozzá.
  • SergioAmigo
    #1


    Készítő: Daniel Cerone (Motive, Clubhouse)
    Szereplők: Charles Halford, Harold Perrineau (Lost, The Wedding Band, Demons, The Unusuals), Lucy Griffiths (True Blood, Robin Hood), Matt Ryan (Criminal Minds: Suspect Behavior)

    Várható indulás: 2014. ősz, péntek 22:00

    Sztori: a DC-s Hellblazer képregényen alapuló sorozat főhőse a tapasztalt démonvadász Constantine hátrahagyta a gonosz elleni küzdelmet, a jótéteményeket, mivel maga is a pokolra ítéltetett. Végül kénytelen visszatérni a jó oldalra, amikor legjobb barátjának lányát démoni erők fenyegetik. Megmentése közben derül ki a nő képessége, miszerint látja a világunk által elfedett világokat és természetfeletti jelenéseket képes megjósolni. És az ő révén derül ki, hogy egy titokzatos Gonosz van felemelkedőben. Ez az angyalokat is aggasztja, így Constantine a lánnyal elkezdi járni az országot démonokra vadászva. Az üdvözülés reményében.