5
  • Richard Donkies
    #5
    #3
  • DRFlame
    #4
    Nekem a diszkóba volt egy ilyen. Tök helyes csaj rámmosolygott miközben megfigyelt basszus. Mondtam is neki: "Mifaszt nézel hülye kurva?!" Egyből befejezte a megfigyelést. Csak határozottan fel kell lépni ellenük, ez a titok.
  • Sir Quno Jedi
    #3
    Nem kell aggódni, nem fizetek sem kártyával, sem telóval, soha semmilyen körülmények között (még külföldön sem). Mindig csak készpénz. Kis címletek, jelöletlen...
  • halgatyó
    #3
    "a veszélyes folyamatok időben felismerhetők..." Aha. Én is felismertem itt egy veszélyes folyamatot: a totális megfigyelésünket!
    Korábban többször szóbakerült a kértyás vásárlás ellen a totális megfigyelés lehetősége.
    Ezt akkor habzó szájjal tagadták. Óóóó hát nemmm! Nem figyelünk meg senkit! -- hazudták akkor.
    Most pedig szépen BEVALLJÁK, csak becsomagolva a "neked lesz belőle hasznod, öcsi" tipusú DUMÁBA.
    Amikor csak lehet, ne fizessetek kártyával és főleg SOHA ne mobiltelefonnal! És ne használjatok QR kódot.
  • Amergin
    #2
    Ha az orvos akkor kapna fizetést, ha egészséges vagy és akkor nem ha beteg vagy, akkor azonnal, abban a pillanatban megvalósulna mindez.
    Jelenleg nem akkor él jól az orvos, ha a rá bízottak egészségesek, hanem ha betegek. A gyógyszergyártásra is igaz ugyanez, ha lehet még hatványozottabban.
  • Tetsuo
    #1
    "A cél annak elérése, hogy az orvosok már azelőtt aktivizálják magukat, hogy az emberek betegek lennének."
    :-D Jah, persze.