28
  • Papichulo
    #28
    Lehet hogy ostoba vagyok, de én nem minõsítek számomra ismeretlen embereket negatív jelzõkkel.

    Pont eleg informacioval rendelkezek a temaban, hogy ezt teljes bizonyossaggal kijelentsem. Az altalad linkelt anyagokat ertelmes ember csak vicckent ertelmezheti es nem ajanlgatja azokat komolyan orszagnak-vilagnak, ezert is karos vagy. Sajnos manapsag - az ingyenes es szeleskoru velemenyterjesztes lehetoseget megragadva - rengeten kihanszaljak a buta es hiszekeny embereket, hogy mindenfele epesszel rohejes es nevetseges thezist terjesszenek, mert mindig van valami hulye aki azt elhiszi. Te is ennek a csapdaja estel...
  • lcee
    #27
    Abban igazad van, hogy a félelemmel akarnak manipulálni, de az ilyen és ehhez hasonló oldalak nem azért vannak hogy megfélemlítsenek, hanem hogy felnyissák a szemünket, hogy milyen manipuláció alatt állunk, és jobban tesszük, hogy ha nyitott szemmel járunk a világban....

  • lcee
    #26
    Lehet hogy ostoba vagyok, de én nem minősítek számomra ismeretlen embereket negatív jelzőkkel.

    Lehet hogy ez az okosság jele?

    Mindenki azt gondol amit akar, de nem értem, hogy engem miért minősít, hogy te nem olvasod el amiről írsz?
    Ha elolvastad volna a cikket, akkor tudnád hogy "mi?!" mert az csak egy cím, és Brad Pitt filmjének a forgatásáról szól...
    De nem olvastad (meg gondolom sok mást sem, ha 2 sornál hosszabb egy cikk, akkor csak a címekig jutsz, meg a fejlécekig, és arról egyből nyilatkozol is) és egyből személyeskedsz felém, mikor nem én írtam, és nem is én tettem fel a youtube-ra sem egy rakás ilyen témájú videót a bill gates-ről sem.
    De ilyen embereket olvasva meg tudom már érteni őt is...
  • M2 #25
    Amiket te olvasol, azokat súlyosan beteg, elmezavaros emberek írják és ha a hatásuk alá kerülsz azzal csak elcseszed a saját életedet (meg kicsit azokét is akikkel együtt élsz).

    Pedig csak egy nagyon primitív ösztönre építenek: félelem a nálunk hatalmasabb, felettünk álló titokzatos dolgoktól.
  • Papichulo
    #24
    Te menthetetlenul ostoba vagy... ez az utolso link ezt most mar minden ketseget kizaroan bizonyitotta ("Zombi apokalipszis", mi?!)
  • lcee
    #23
    Nincs 10 gyerekem csak 2
    Az egyik miután csak anyatejet ivott több mint 1 éves koráig semmi más anyaggal nem találkozott, mindenféle leírás szerint ez a legjobb megoldás hogy ne legyen allergiás... Megkapta az összes védőoltást amit lehetett, a teljesen egészséges allergiamentes gyerekem...
    És mi lett???
    Tejcukor, tejfehérje, tojás allergia egyből kialakult nála, és persze mehetek én vissza az orvoshoz hogy az oltástól lett, soha az életben nem fogjákl beismerni, ha tudnák sem, de mivel nem tudják hogy mi van benne azt mondják hogy 100%-ra nem ettől.

    A kiírtást nem is erre mondtam, tudom ajánlani, ezt az olvasmányt
    Meg itt a többit is, de most ez vág ide.
    Nem kell mindent elhinni amit az ember az interneten olvas, de ha megnézzük hogy kinek mi áll érdekébe, akkor én jobban elhiszem, hogy amihez érdekek fűződnek (milliárdok) ahhoz több hazugság társul, mint olyanhoz aki csak tényfeltár mindenféle anyagi haszon nélkül.

  • M2 #22
    A születések szabályozását nem nevezném "kiírtásnak". Az majd akkor jön ha ez a program nem sikerül. És akkor nagy szükség lesz a fronton a hozzád hasonló hősökre! :-)
  • M2 #21
    Tíz gyereked van és minden nap éhezel? Nem? Akkor ne óbégassál, nem rólad szól a dolog!
  • Papichulo
    #20
    Szóval erre gondolok nem másra

    Vicces, hogy az anti-vax propagandakban, mint amilyet te is linkeltel semmi autoritiv forrast nem adnak meg... Javaslom, hogy inkabb ezt az oldalt tanulmanyozd es rajossz, hogy mennyire atvertek teged ;)

    csak olyan ételeket eszem [ami] 99%-ban házilag (szülõk, nagyszülõk, ismerõsök által készített, termelt stb)

    Nem lehet valami valtozatos a dietad...

    Gyogyszereket meg gondolom sohasem szedtel, vagy pedig mindig ellenorizted a molekula tisztasagat es hatasmechanizmusat :)
  • lcee
    #19
    A Bill Gates magára is vállalta a 7.2 Milliárd kiírtását (7.7milliárdról) a cél érdekében... Ez igen humánus lépés....
  • Narxis
    #18
    Hát tényleg elég lenne annyi...
  • lcee
    #17
    Inkább linkelek egy példát, hogy mire gondolok...
    Ezt azért kerestem meg mert egy rokon aki már 50 éves elmúlt hirtelen allergiás lett mikor egész életében falun élt, és sosem volt az
    de 2-3 éve kapott egy védőoltást, és azóta orrmelléküreg gyulladásnak is titulálták már az allergiáját...
    És véletlen pont összefüggésbe lehet hozni a hirtelen 50 éves korára kialakult betegséget a védőoltásával, ami kicsivel azután kezdődött

    http://diabetika.info/vedooltas-avagy-kivegzooltas/

    Szóval erre gondolok nem másra
    Amúgy csak olyan ételeket eszem már 1 éve (sajna csak azóta) ami nem tartalmaz semmi olyan anyagot amit nem ismerek és 99%-ban házilag (szülők, nagyszülők, ismerősök által készített, termelt stb) Szóval ennyire figyelek azért a dologra, hogy ne kelljen biokémikusnak lennem.

    Köszi a kérdést :)
  • Papichulo
    #16
    Ha valaki berakat magának egy ilyet, úgy hogy azt sem tudja hogy mi van benne (hacsak nem biokémikus és elõtte meg nem vizsgálja saját maga) akkor az meg is érdemli hogy ne legyen gyereke.

    Miert, te az osszes altalad beszedett gyogyszerrol/etelrol tudod, hogy mi van benne? Vagy biokemikus/gyogyszeresz vagy? :)

    Az anti-vax hulyeseget meg inkabb ne!
  • lcee
    #15
    Még fizetni is kell érte...
    Ha valaki berakat magának egy ilyet, úgy hogy azt sem tudja hogy mi van benne (hacsak nem biokémikus és előtte meg nem vizsgálja saját maga) akkor az meg is érdemli hogy ne legyen gyereke.
    A 7mm nem csak elírás? A képen nem tűnik 1 miliméternek sem... Bár a 16 évre való hormont nem tudom a képen látható csip hol tárolná.
    A kódolás miatt lesz biztonságos????????????????????
    Mutasson valaki egy olyan kódot amit még nem törtek fel vagy nem lehet? :D

    Akkor arról nem is beszélve, hogy a hormon az mindenképp változásokat idéz elő a szervezetbe... Aztán pakolhatnak mellé mindenféle betegségre hajlamosító anyagokat, aztán természetesen mint a védőoltásoknál letagadják, hogy a 2-nek van köze egymáshoz
    Remélem nem jön el az a világ amiben ilyeneket használnak az emberek, főleg az amikor majd kötelezővé teszik, mint sok mást amit nem akar az ember....

    Aztán mindenki tele lesz chipekkel... egy a hitelkártya, egy személyi egy a születésszabályozó egy az önmegsemmisítő, aztán csak az lesz a baj, hogy nem nálam lesz hozzá az aktiváló....
    Jó kis jövő
  • lcee
    #14
    Lassan megvalósítják a programjukat, hogy elég 500 millió ember is a földre...
    Már rájöttek hogy a védőoltás magában nem elég kell még más is hogy tuti biztos legyen...

    Kár hogy a bill gates anyja nem kapott ilyet
  • maxy182
    #13
    "A chip mérete 20x20x7 milliméter"
    Ezt mégis hova akarják beültetni, mert egy 7mm vastag valamit a bőr alá nem fognak úgy, hogy ne zavarjon, az biztos!
  • sirpalee
    #12
    Akkor bizony komoly problémák vannak az szövegértéseddel.
  • who am I 7
    #11
    Le is írta, miért baj az, hogy ha kevesebb indiai,afrikai csökevény/torz szülött és kínai biorobot lesz a Földön?
  • J i GS a W
    #10
    Valahol olvastam régebben ,hogy Bill meg pár haverja, szelektálni akarják az embereket.
    Kezdődik!
  • Borg18754
    #9
    lassan ugyanaz lett itt mint a Continuum-ban...
    fogamzásgátlás helyett valami agressziót kiváltó anyagot tesznek a chipbe aztán táviránytásra gyilkológéppé változol...
  • Cat #8
    "mi van, ha hibás mûködés esetén 0.17 grammnyi hormont beleküld a nõ szervezetébe"

    Most is rengeteg olyan tabletta van, ami csak nagyon lassan oldódik fel a szervezetben. Nem mai technika, évtizede csinálnak ilyeneket.
  • sanyicks
    #7
    újraindítják
  • EnxTheOne
    #6
    Jaj, jönnek a kiborgok :(
  • who am I 7
    #5
    Majd updatelik.
  • Tinman #4
    "16 évig működőképes"

    "Az implantátum működése esetén naponta 30 mikrogrammos hormondózist enged a szervezetbe"

    Tehát 170880 mikrogrammnyi (0.17 gramm) hormont tárol? Nem túl kevés ez 16 évre?

    De a nagyobb aggályom az, hogy mi van, ha hibás működés esetén 0.17 grammnyi hormont beleküld a nő szervezetébe? Hmmm?

  • sanyicks
    #3
    még ki kéne egészíteni ezt valami HIV ölő anyaggal, és szabadság :)
  • JKJ
    #2
    Gondolkozz mielőtt írsz és akkor nem tűnsz butának.
  • KopaszIsten
    #1
    És ez mivel jobb, mint egy tabletta?