1563
Új fórummal kapcsolatos dolgok
  • j0nNyKa
    #1563
    js:
    $('#content').css('padding', '0');

    css:
    #content {
    padding: 0;
    }
  • ldavid
    #1562
    emag promo óta így van
  • j0nNyKa
    #1561
    ez mit jelent?
  • ldavid
    #1560
    nem lesz már visszaállítva a lap szélessége? elég béna így
  • akyyy
    #1559
    gumiszobába nem müködik a hozzászólás kereső
  • SzirmosSzisza
    #1558
    Bejött egy új egész oldalas reklám, sztem blokkolja valami addonod emiatt nem látod, de a fehér háttér az nem a reklám része :)
  • Hont
    #1557
    Sziasztok!
    A segítségeteket kérném!
    Kb. két napja a fórum felülete nálam megváltozott...
    A háttér kép eddig átlátszott a középső ablak felületén, most meg fehér a háttér...
    Megnéztem több gépen, többfajta böngészővel is! Ezen lehet segíteni, vagy ez már így marad?
    Előre is köszönöm a választ!
  • Dzsini
    #1556
    Számít, mert ahogy nézem IE sajátosság, más böngészővel nem fordul elő.
  • repvez
    #1555
    Még minfig jelen van az a hiba amikor kép és YT video van közeli hozzászólásokban és ha a képet megnézem nagyban akkor a yT video ablaka a kép fölött marad kitakarva a képet.
    IE11 64bites verzió win 7 en, ha számit valamit
  • Dzsini
    #1554
    Tudjuk, a mobil felület nagyon problémás - ráadásul még a régi motorról fut (azt hittük, hogy teljesen ki is lesz kapcsolva), ezért is van az, hogy a kedvencek kijelzése össze van zavarodva. Igaz régen se volt jó.
  • 355
    #1553
    Bugot talaltam a mobil verzioban. Minden oldal tetejere kiirja, h 421 uj hsz. van a kedvenceimben. Ha rakattintok, kijon, h a ket kedvencbol az egyikben 12, a masikban ismeretlen szamu ujdonsag van (nincs kiirt szam). Valojabol a masikban (js) max. par darab lehet, nem porog a topik.

    Valami nem OK.
  • pxxl
    #1552
    persze, meg lehetne/kellene oldani, csak megerősítettem, hogy a króm tud ilyet :)
  • Dzsini
    #1551
    Ott van, de az oldal is működhetne úgy, hogy a hibaüzenet után nem "előre" megy, hanem egy browser:back-et küld, hogy visszataláljon az egységuser is.
  • pxxl
    #1550
    ja alap, én is jártam már így, vissza, és ott van :)
  • Jim Morrison
    #1549
    Chromeban én ezt megúszom, ha megnyomom a vissza gombot akkor kiirja a boxba a szoveget amit el akartam kuldeni. Szerintem ez alap nem a lazarus ext csinalja ebben az esetben nekem.
  • Tinman #1548
    Erre én egy +1-et rádobok, mert ~2 hete jártam pont így, mákom volt, hogy ctr+c-t toltam az egészre elküldés előtt, mert sejtettem, hogy az SG beint.
  • 355
    #1547
    Az előbb írtam egy topikba egy hosssssszú hozzászólást, amibe 11 képet tettem. Elküldés után hibaüzenet: egy hozzászólásban csak 10 kép lehet. És egy üres textbox. Eddig nem tudtam erről a szabályról, most se találtam sehova leírva.

    De nem is ez a gond, hanem webprogramozói tanfolyam 2. óra: nem szívatjuk a felhasználót azzal, hogy az elküldött adatok hibája esetén üres formot adunk neki vissza.
  • tugyiti
    #1546
    az
  • j0nNyKa
    #1545
    de most ez a kérés nem tibornak ment, ezért furcsa :)
  • Dzsini
    #1544
    Majd hozzászoktok :)
  • Maximus4
    #1543
    Én kb. egy hónapja várok válaszra ez ügyben,de eddig semmi:(
  • Efreet
    #1542
    javítottam, köszi
  • j0nNyKa
    #1541
    az a link erdekes
  • Dzsini
    #1540
    Majd ha az itt leírtak alapján kéri, hogy az legyen. Én már csak ilyen régimódi vagyok.
    Utoljára szerkesztette: Efreet, 2014.11.12. 11:00:48
  • Szabi #1539
    aztat bárki mondhassa.. :D

    ha Alex házigazda lesz az rf2 topikban akkor el is hiszem
  • Efreet
    #1538
    Általános eszmecsere
    üzenet törlése, üzenet szerkesztése, téma törlése, téma karbantartása, superuser

  • Szabi #1537
    vagy mostantól már nem lesznek új házigazdák ? :)
  • j0nNyKa
    #1536
    sajnos már rotálódnak az ipid, majd legközelebb
  • haruhifancsi
    #1535
    Idézem ennek a topicnak az első hozzászólását:

    "Új forummal kapcsolatos észrevételek, javaslatok ide jöhetnek"

    ha rossz helyre írtam, bocsi
    Azt az álcareget nem tudom miccoda
  • Szabi #1534
    lesz még valaha is superuser-ünk ? :D
  • Dzsini
    #1533
    El kell menni az utolsó olvasatlan hozzászólásig (tehát klikk az ugrás feliratra), mert ha több, mint egy oldalra van, akkor nem veszi olvasottnak a témát addig, amíg nem láttad a villogó feliratot.
  • davidka003
    #1532
    Azt nem tudja valaki, hogy miért lehet, hogy jelzi, hogy adott topicokban van új hozzászólás de hiába nézem meg attól még ugyan úgy írja, hogy van 243 vagy akármennyi új hozzászólás?
    Csomó topicban így van.
  • j0nNyKa
    #1531
    mer ugye 2 hetes reggel te tudod, hogy új design (mármint motor) készült az sg alá, mellesleg pont a problémás topicokba írkálsz
    lapozzunk alreg
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2014.11.10. 18:50:49
  • haruhifancsi
    #1530
    Nem tudom melyik ügyes programozó készítette az új sg forumdesign-t, de sok fizetést nem adnék neki.

  • Mike
    #1529
    köszi!
  • j0nNyKa
    #1528
    js kód vége hiányzik ott nálad :)
  • j0nNyKa
    #1527
    égvilágon semmi, #1524 kódja volt csak bent, most már az sem
  • SzirmosSzisza
    #1526
    Itt van valami extra js amúgy? mert nem tudok linkre kattintani meg görgetni se :o
  • MerlinW
    #1525
    Be is tettem a gyűjteménybe
  • j0nNyKa
    #1524
    szia, írom hogy tettem be ide felülre a videót, szólj légyszi ha sikerült ez alapján, akkor kivenném :)

    html boxba:
    <div id="youtubeEmbed"></div>
    js boxba:
    $("div#youtubeEmbed").append('<iframe src="//www.youtube.com/embed/G3mBiwPfz6I" style="border: 0px; width: 600px; height: 400px;" id="youtube"></iframe>');

    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2014.11.07. 17:50:48