6754
  • Jim Morrison
    #222
    Win10et le lehet tölteni mondjuk torrentről is, ami megbízható? Mert a böngészőben letöltés nekem nem annyira kedvez.
  • MerlinW
    #221
    W10-et max virtuális gépre, mert még analfabéta.
    W7-et telepítsd újra, vagy 8.1-et hogy szokd a szart a 10-hez:)
  • [HUN]FaTaL
    #220
    Engedi, de miért nem próbálod ki virtuális gépen?
  • rage
    #219
    Engedi feltenni a meglévő WIN7-em mellé? (Mondjuk egy másik vinyót megadva neki célként)
    Ahogy anno csináltuk win98/XP esetén, XP létrehozott egy boot menüt, s bármelyik oprendszer indítható volt

    Ebben az esetben szívesen kipróbálnám, de a meglévő Windowst nem szeretném bántani.
  • bon
    #218
    Várd meg míg elkészül a végleges Windows 10 és inkább telepíts újra tiszta telepítéssel a Windows 7-ed. Kipróbálásra ajánlott még csak a Windows 10 második rendszernek, vagy virtuális gépen.
  • CroftManor
    #217
    Jelenleg windows 7 van a gépemen és már nagyon lassú. Ha frissítek windows 10-re, megoldja ezt a problémát? Vagy teljes op rendszer újra telepítés lenne az ajánlott?
  • bon
    #216
    Elérhető PC-re az új Windows 10 előzetes: link
  • Jim Morrison
    #214
    fogjátok, töltsétek
  • GregSB
    #213
    A legnagyobb baj ezzel a render-demóval hogy nem reális. Azok akik próbálták azt mondják távol sem olyan a látvány mint a render-videón.
  • bon
    #212
    Otthon tarolhatnak vele, de ahoz még szerintem fejleszteni kellene. pl. kisebb méret, na meg valami jó ár.
  • MerlinW
    #211
    Most olvasom, hogy nem a 8.1 lesz ingyenes egy évig, hanem a W10. Mármint mindenki frissíthet ingyen 7-8-8.1-ről 10-re egy évig, és azoknak ingyenes is marad.
  • MerlinW
    #210
    Néztem. A legnagyobb bajom ezzel, hogy MS nem tudja eldönteni milyen piacot akar megcélozni ezzel. Az iparban (építészet, műszerészet, távoli segítségnyújtás stb,) látom a jövőjét, ha valóban jól működik. A szórakoztatóiparban, előadótermekben nem igazán. A helikopteres 3D nyomtatós dolog meg egyenesen vicc. Furcsa látni egy ilyen gyermeteg prezentációt egy MS szintű cégtől.
  • GregSB
    #209
  • bon
    #208
    Jövőhéten új Windows 10 build PC-re, februárban meg elérhetővé válik telefonokra is.
  • bon
    #207
    Fő téma a Windows 10 és nem a játékok volt.
  • grebber
    #206
    Na ezt a hologramos cuccot kipróbálnám én is!
  • MerlinW
    #205
    Én sem értem. Hiszen ez a konferencia a játékokról szól..
  • grebber
    #204
    Sehol egy Halo x pc-re vagy Fable 2 pc-re bejelentés
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.01.21. 19:40:18
  • Jim Morrison
    #203
    Csak egy vese.

    Btw csak egy evig ingyenes az upgrade de ez aligha szamit :)
  • MerlinW
    #202
    Maga a 8.1 a hátulütője:)
  • KaBuTo666
    #201
    Vajon mi a hátütője? :)
  • Jim Morrison
    #200
    Hoppá, azt olvasom ingyenes lehet upgradelni 7ről és 8.1 ről. Ez fasza
  • bon
    #199
    Windows 10 élő bemutató közvetítés este 6-tól: link
    Utoljára szerkesztette: bon, 2015.01.21. 15:05:40
  • bon
    #198
    A főnök barátai vagy családtagjai biztos :)
  • Jim Morrison
    #197
    nem merek találgatni, miért ^^
  • MerlinW
    #196
    A képen mennyi indiai arc van az első sorokban:)
  • Jim Morrison
    #195
    windows10story/
    Join us right here on January 21 at 9:00 a.m. Pacific Standard Time
  • RYO21
    #194
    Nekem elég lenne egy X360 emulátor is.
  • grebber
    #193
    Halo 3 DX12/Win 10 PC bejelentésnek jobban örülnék.De akármelyik Forza is elég lesz nyításnak
  • McAwesome
    #192
    Kíváncsi vagyok.
  • Jim Morrison
    #191
    várjuk
  • bon
    #190
    Január 21.-én Windows 10 bemutatót tart a Microsoft, gondolom sok újdonsággal. pl az új böngésző bemutatása.
  • bon
    #189
    Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!
  • bon
    #188
    Vadonatúj jöngészőt kap a Windows 10 link
  • bon
    #187
    Csak észrevétel volt, nem felszólítás.
    De, hogy ne csak offoljak:

    Januárban lesz szó a Windows 10 játékosoknak szóló újításairól

    A Microsoft hivatalos előadását Phil Spencer, az Xbox divízió vezetője fogja tartani, és vélhetőleg a DirectX 12 lesz a téma.

    A Microsoft január 21-én ejti meg a következő nagy bejelentéseit a Windows 10 operációs rendszerrel kapcsolatban, amelynek tesztverzióját már mi is kipróbáltuk.

    Az említett napra vonatkozóan lényeges információ, hogy Phil Spencer, az Xbox divízió vezetője is tart egy előadást, amelyről még egészen pontos adat nincs, de a szakember már jelezte, hogy a Windows 10 játékosoknak szóló újításait mutatja majd be. Valószínűleg a DirectX 12 lesz a fő téma, illetve a Microsoft átfogó stratégiája a PC-s játékosok számára. Phil Spencer személye egyébként ne tévesszen meg senkit. Bár valóban az Xbox divíziót vezeti, tehát látszólag nem felel a Windows operációs rendszerért, de a munkakörének része a PC-s játékpiac kutatása is, ezen belül is a lehető legjobb átjárhatóság kialakítása az Xbox és a PC-s platformok között.

    Az alaphangot egyébként Brad Wardell, a Stardock elnök-vezérigazgatója már megadta. A számtalan PC-s stratégiai játék megszületéséért felelős szakember híresen imádja az alacsony szintű hardvereléréssel rendelkező API-kat, így a DirectX 12-t is. Elmondása szerint a PC egy olyan új érába lép, ahol a Jurassic Park vagy éppen a Star Wars I. rész: Baljós árnyak című filmekben alkalmazott számítógéppel generált grafika valós időben is megvalósíthatóvá válik.

    Brad Wardell szerint erre jelenleg azért nincs lehetőség, mert a mai videojáték-motorok alapvetően az utófeldolgozással csinosítják az elkészült képkockát, de az új API-kkal ez megváltozik, és a valós idejű leképzés elvi működése is közelebb kerül a régebbi filmekben használt, számítógéppel generált grafikai megvalósításhoz. Utóbbira ráadásul gyakorlatban is működő példa az Oxide Games Nitrous technológiája, amelynek fejlesztésében Brad Wardell is szerepet vállalt. Ez az első olyan rendszer, amely ténylegesen modern elvek szerint működik, és ezt az ingyenesen letölthető, StarSwarm nevű technikai demonstrációban ki is lehet próbálni. Nem véletlen, hogy a Microsoft is ezzel demonstrálta először a DirectX 12-t, még idén márciusban.

    Forrás: prohardver

    Utoljára szerkesztette: bon, 2014.12.15. 22:37:41
  • grebber
    #186
    Windows topikban (de bármelyik másikban is) offnak flame-nek számít ha teljesen mást ajnározol éljenzel. Érthető a törlés.
  • Blum
    #185
    Nem azzal van a gond hanem, hogy a "kollega" akkora irdatlan marhaságokat hordott itt össze, hogy az már-már művészet.
  • Narxis
    #184
    Ez így szokott lenni errefelé.
  • marci33
    #183
    Észrevettem már többször, eléggé gyakran takarítjátok azokat a hozzászólásokat amik nem a Microsoft álláspontján vannak.
  • MerlinW
    #182
    Yes boss!