6754
  • bon
    #262
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #261
    Megérkeztek az e havi frissítések, jó telepítést!
  • maujuri #260
    Milyen szörnyű hibákra gondolsz? Szerintem a 8.1-el már semmi komoly gond nincs. Nagyon is stabil gyors oprendszer.
  • Hecker007
    #259
    Vagy aláírás nélkül kell felrakni, Audigy4 nekem pl így működik normálisan.
  • bon
    #258
    Tipikus driver problémának tűnik valamennyi gondod, nem rendszer hiba. Driver frissítés a megoldás. Ha nincs akkor meg nem kell erőltetni a nyomtató vagy gép/hangkártya használatátt.
    Utoljára szerkesztette: bon, 2015.02.06. 16:05:54
  • Hecker007
    #257
    Én mostanában stúdiózok, van hogy 5-6 kölönböző hangkeltő van a gépre csatlakoztatva, de olyat még nem tapasztaltam, hogy ne legyen hang.
  • MerlinW
    #256
    Ezért használ a többség Win 7-et:)
  • ViniSoundz
    #255
    Pl amikor egy dobozból kiszedett HP laptopra fel akarok telepíteni egy HP officejet-et a hivatalos driverrel és a setup.exe hibával kilép és ennyi... Vagy amikor egy frissítés után elmegy a hang a win bekapcsolása után 10-15mp-el....csakmer, mer mé ne :)) De igaz, egy kis használat után tényleg elég sok hiba előjön a TechPrev-ben is, szal kicsit túloztam. De ettől függetlenül eléggé hulladék a win8-8.1 :) Szerintem. Reménykedem, hogy ez a 10-es verza jobb lesz.
  • MerlinW
    #254
  • bon
    #253
    Nem tudom,de én súlyosabb hibákat találtam eddig a 10-ben. Windows 8-at meg minek használni ha van 8.1 ami kiforrotabb.
  • Jim Morrison
    #252
    például? (érdekel, hogy mit tartasz hibának)
  • ViniSoundz
    #251
    Nekem ez a Tech Prev jobban tetszik mint a 8 meg a 8.1. Olyan hibák vannak a 8-ban, hogy az egyszerűen szörnyű!
  • bon
    #250
    Nem tudom mikor lehet majd letölteni hozzá legalább egy tesztelhető Windows 10-et, jó lenne tudni.
    Én magyarországi vásárláson gondolkodom.
    Utoljára szerkesztette: bon, 2015.02.04. 21:44:17
  • Solten
    #249
    Azt hiszem veszek is egyet, £30 (£5-15 hozza a keszulekhaz). Vagy kettot, apamnak siman jo netezos gepnek, a linux (speciel Ubuntu) kicsit idegen volt szamara de most hogy Windows is tamogatja...

    grebber #246: kb annyi nehezseg ratenni a linuxot mintha windowst tennel fel. Ha felmesz az oldalukra komplett kesz csomag letoltheto (nemhiaba hivjak noobs-nak :)) ) vagy meg lehet venni elotelepitve egy SD kartyan.
    Utoljára szerkesztette: Solten, 2015.02.04. 10:15:57
  • bon
    #248
    Helyesbítek Galileo gen2-ot támogatja majd a Windows 10.
  • bon
    #247
    Gyengébb hardver, úgy látom drágább is. Nekem úgy tűnik Windows-t nem lehet rá rakni.
  • grebber
    #246
    Azért akartam gyárilag linuxot mert ahhoz nem értek életbe nem használtam így legealább rajta lett volna ,de ha nem hát nem!
  • Jim Morrison
    #245
    Galileo nem felelne meg jobban erre a celra? Mert az tenyleg celharfdver (ha windows van rajta)
  • bon
    #244
    Nincs rajta semmi oprendszer, külön megvehető, letölthető SD kártyán.
  • grebber
    #243
    Gyárilag rajtalévő linuxal anyunak jó lenne netezni!
  • bon
    #242
    Célhardver, butított funkciókkal és oprendszerrel, nem hiszem, hogy gond lenne vele.
  • Jim Morrison
    #241
    azért arra kíváncsi lennék hogy ketyeg rajta...
  • bon
    #240
    Elfogadnék egy raspberry Pi 2-est.
  • Solten
    #239
    yay
  • Narxis
    #238
    :/
  • bon
    #237
    Még nem közölték, de gondolom a szokésos szeptember, október környékén.
  • Krisztiam #236
    nekem ez a win 10 képek és videók alapján eléggé jónak tűnik, win 8-hoz képest
    megjelenés mikorra várható? (teljes)
  • MerlinW
    #235
    Ha az MS oldalán veszed meg akkor Igen.
  • grebber
    #234
    Soha az életbe nem vettem Windowst még,de a 10-eset megvenném.
    Ha megveszem neten akkor ISO-t tölthetek le és adnak hozzá egy serialt?

  • bon
    #233
    Elég sok a hiba benne ahhoz,hogy naponta akár munkára használni lehessen. Én kb 5 perc alatt belfutottam kettőbe, engem speciel idegsít ha nem úgy viselkedik a rendszer munka közbe mint ahogy kellene. Kipróbálni, tesztelgetni jó de én várom a véglegest. Időnként virtuális gépen nyomkodom.
  • MerlinW
    #232
    Én tök nyugodt hangnemben mondtam el a véleményemet, ellenben neked minden szavad ordít a sértettségtől és felháborodottságtól. (Vagy csak nem vagy tisztában az írásjelek használatával). Ismétlem, én nem azt mondtam, hogy nem megy fel a laptopodra, hanem hogy teljesen felesleges, mert a rendszer nem alkalmas még a napi használatra. Tesztelni lehet persze, de a hozzászólásaid alapján kétlem, hogy ott ülnél a technet fórum előtt és dobálnád a javaslatokat. Részemről befejeztem a témát, kellemes "tesztelést".
  • Lennon1975
    #231
    Miért nem??, mert a munkahelyemen ugyanilyen laptopok vannak, és a rendszergazda próbaképpen egyre feltelepítette. Akkor gondoltam, az enyémre is, (mivel ugyanolyan) felmegy. De kiderült mi volt a baj, csak bios-t kellett frissíteni. Egyébként IT szakemberek szerint is már most jobb a windows 10, mint a windows 8.1. Kíváncsi voltam rá, és nem is bántam meg. Egyébként nem azért adják ki nyilvánosan, hogy az emberek teszteljék??
    A stílusom?? Bocsánat ha téged zavar, hogy valakinek más a véleménye mint neked. Volt egy véleményed amit én nem fogadtam el. Mi volt ebbe neked a bántó?? Dehát ezért jó Magyarország! Vagy mindenkinek egy véleménye van, vagy már csiszoljon a stílusán. De köszönöm az értékes hozzászólásodat.
  • MerlinW
    #230
    "Miért ne lehetne telepíteni laptopra???"

    Felteheted csak nem biztos hogy működik, lásd a mellékelt ábrát. W10 egy alfa/béta állapotban levő technikai bemutató. Tele hibákkal, hiányzó funkciókkal, hiányos hardver és szoftver támogatással. Ezért. A stílusodon meg csiszolj kicsit...
  • gergely1991
    #229
    Instabil oprendszert feltelepíteni? Felőlem lehet,de csak saját felelőségre. :)
  • Lennon1975
    #228
    A logónál kb fél órát, de semmit nem csinál. Megpróbáltam, hogy kivettem a winchestert, de úgy se megy tovább a logónál. (kíváncsi voltam a géppel van-e a baj, vagy valami mással)
    Újratelepítettem a 8.1-t az tökéletesen felment, semmi baj. A másik laptopomra HP Pavilion DV6155 eu-ra tökéletesen felment, de az új gépre nem.
    MERLINW: Miért ne lehetne telepíteni laptopra??? Ott próbálom ki ahol akarom. Segítséget/tanácsot szerettem volna kérni, nem mást....
    Hardver oldalon nem lehet baj, mert egy éves gépről van szó, Így gondoltam valami BIOS állítás lehet a háttérben.
  • MerlinW
    #227
    Most komolyan:) Technical Preview-t laptopra ne akarjunk már telepíteni:) Töltsetek le egy Virtualbox-ot, meg egy 32bites W10-et telepítsétek arra és nyomogassátok. Egy félkész, bugos OS-t miért telepítene bárki is olyan gépre, amit használ?:) A laptop meg külön állatfaj.
  • bon
    #226
    Medig vártál a logónál?
  • Lennon1975
    #225
    Sziasztok
    Én is szerettem volna feltelepíteni. Kiírtam DVD-re, viszont nem tudom feltelepíteni. A megjelenő windows logó után nem megy tovább. A gépem egy Samsung RV511 jelenleg a 8.1 rendszer fut rajta. Próbáltam lemezzel, usb-vel, semmi nem megy tovább. Tudtok segíteni ebben?
  • Jim Morrison
    #224
    azért nem jó a böngésző, mert mikor elkezdem letölteni mindig 1 órát ír, 300 mega lejön, majd lelassul és 1 napot ír. annyit meg nem hagyom bekapcsolva a gépem, ezért szerettem volna torrentről letölteni.
  • bon
    #223
    Miért nem jó a böngésző?

    Gondolom letöltés menedzserrel is mennek:

    Enterprise ISOs are also live
    64-bit: http://care.dlservice.microsoft.com/dl/download/F/7/1/F71B9D8E-D793-45D4-94B9-D5FF37C39A41/9926.0.150119-1648.FBL_AWESOME1501_CLIENTENTERPRISE_VOL_X64FRE_EN-US.ISO
    32-bit: http://care.dlservice.microsoft.com/dl/download/F/7/1/F71B9D8E-D793-45D4-94B9-D5FF37C39A41/9926.0.150119-1648.FBL_AWESOME1501_CLIENTENTERPRISE_VOL_X86FRE_EN-US.ISO