6754
  • benőmenő
    #342
    A Halo 2 és a Vista jobb példának, de jelenleg nem nagyon van ilyen bejelentve. A Fable: Legends, amit nagyon az xbox marketplace-el reklámoznak, meg lesz benne Xbox One-al cross play multi.
  • [HUN]FaTaL
    #341
    Teljesen mindegy, mert a windowsra vonatkozó állítás sem állta meg a helyét, nem egyidőben jött az XP-vel.
  • extra sensory
    #340
    én meg arra hogy itt a windowsról van szó, nem pedig egyéb operációs rendszerekről...
  • Szabi #339
    DirectX 12 elméletileg csak win 10-re lesz, szóval igen valószinű, hogy lehet rajta majd játszani is :D
  • [HUN]FaTaL
    #338
    " a vele nagyjából egyidőben megjelent XP-n volt csak hajlandó futni"

    Csak arra reagáltam, hogy se a mondat első fele, se a második nem igaz :)
  • mégvadabbdisznó
    #337
    tényleg 3 év van közte, benéztem, bocs

  • extra sensory
    #336
    És azok windowsok?
  • [HUN]FaTaL
    #335
    A doom 3 futott linuxon és osx-en is, ráadásul 3 évvel az xp után jelent meg.
  • mégvadabbdisznó
    #334
    Csapnivaló op. rendszer lenne a 10 ha nem indulnának rajta a játékok. Biztosan támogatni fogja ez is mindegyiket, sőt elképzelhető hogy lesz olyan gamma ami csak 10-en lesz hajlandó elindulni, mint annak idején a Doom 3, hogy a vele nagyjából egyidőben megjelent XP-n volt csak hajlandó futni, 98-on nem.

    Amúgy én mindegyik windowsból az Ultimate-t használom.
    Utoljára szerkesztette: mégvadabbdisznó, 2015.06.02. 12:00:01
  • Ironman2
    #333
    Én csak egyet szeretnék kérdezni,lehet már unjátok,de nem olvasom vissza ezt a rengeteg hozzászólást.Nekem most csúnya verzió van,és majd tisztán szeretnék egy windows 10-et,eltüntetni ezt a csúnya wirág 8.1-et.Olyan lehetséges majd? Vagy meg kell várni a retail változatot belőle? Mert ha kell,akkor fizetnék is,mivel az utolsó windows,és ezt akarom majd a gépemre,egy jogilag tiszta változatot.Másik kérdés:játékra melyik változat ajánlott?
  • pimpi001
    #332
    Akkor ha kicserélem nem fog kötözködni hogy változott a gép. thx
  • bon
    #331
    Windows 10 frissítési FAQ link
  • MerlinW
    #330
    Frissítés erőszakolás eltüntetése

    Semmi értelme a dolognak, a fenti oldalon le is van írva, miért.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.06.01. 19:01:22
  • lck
    #329
    Testreszabásnál hiába kapcsolja ki, köv. indítás után visszakapcsolódik. Uninstall csak a megoldás.
  • bon
    #328
    Kikapcsoldo az ikont az értesítési terület testreszabásnál, vagy letörlöd a KB3035583 frisítést a gépről
  • NikeCortez
    #327
    Egy ssd nem probléma
  • pimpi001
    #326
    Hali.
    ASUS ROG laptopom van, gyárilag adott win8-al amit az asus honlapon fellepve aktiváltam, tehát a kulcsom ismeretlen igy. Mindenképp frissítem majd a dx12 miatt mivel csak játékra használom. Felfrissítem most, majd a későbbiekre gondolva le is mentem usb kulcsra mivel decemberben akarok venni ssd-t a mostani vinyo helyett.
    A kérdésem: ha lementem usb kulcsra, majd decemberben a megvásárolt ssd-re kicserélem a vinyot, majd a lementett win-t ujra fel akarom rakni feltudom-e vagy sem mivel a hardver változik ugye. Vagy a vinyo az nem gáz csak az alaplap?
  • Master91
    #325
    Megjelent nálam is. Nem merem még használni, várnék még 3-4 hónapot :D
  • benőmenő
    #324
    A "most" júli 29 lesz. Eltüntetés alatt nem tudom mit értesz, de ugyan úgy ki lehet onnan húzni a kis ablakba, mint bármi mást és nem foglalja a tálcán a helyet.
  • Bokafix2
    #323
    Én nem akarok most frissíteni a 10-re, de addig is hogy lehet eltüntetni a tálcáról ezt az ablak ikont? Mert bezárni nem lehet.
  • Pares
    #322
    Nekem is a 7-esen
  • Szabi #321
    juli 29-től lesz tölthető, most csak regisztrálni lehet, hogy majd letöltse a frissitést.. :D
  • Jim Morrison
    #320
    de akkor ez most nem is béta meg ilyenek?
  • benőmenő
    #319

  • NikeCortez
    #318
    Igen, én is a Tiszta telepítést szeretem.
    Valami zajlok a Ms háza táján mert most a Win 8.1 -en már van lent (óra mellett) értesítés ,hogy lehet feliratkozni az új Windows-ra :)

    Várom nagyon.
    Mellesleg :
    Aki még gondolkozik és venne Windows-t, hogy a "10-ese" eredeti legyen, az még 6.000 -11.000 huf-ért beszerezheti.
    (persze nem dobozos, csak kulcs)

    Hát igen, mellesleg én sem lepődnék meg ,ha úgy hirtelen minden fizetős lenne, ha nem is a használat, de lehet ,hogy legombolnak pár Ft-ot egy két nagyobb update-ért.
    Nem tudni, jövő titka :)
  • bon
    #317
    A pontos licenszelési feltételeket még ne közölték, mindkét eshetőség előfordulhat amit írtál. Én nem lepődnék meg nagyon ha 1 évig lenne inygenes utánna fizetős lenne mint az office 365.

    A TP-ről azt írják lehet majd frissíteni véglegesre. A korábban teepített rendszer maradványai meg eltávolítható a lemezkarbantartóval. De én a tiszta telepítés híve vagyok, tehát remélem az eddigi gyakorlatnak megfelelően lesz mód nem csak frissíteni.
  • NikeCortez
    #316
    Sziasztok!

    Annyi hülye újságíró van meg minden, inkább hozzátok fordulok, értelmes hírekért...
    Tehát megy a kavarás ezerrel...Azaz lehet nem az csak érthetetlenül írják a cikkeket...
    Ha van egy (pl) Windows 8.x pro eredeti...egy évig lehet frissíteni ingyenesen "win10"-re.
    Itt jönne az érdekesség : Kapok egy saját Licence-t (igen, úgy hogy frissítettem) és teljes értékű marad végig, vagy egy év után meg kell vennem, mert (lejárt) kedvezmény vége van? (erre valahogy nem találtam ésszerű választ avagy irományt, mert csak annyi jött le, hogy ha valaki nem teszi, veheti meg.)
    Ha megmarad, akkor a Win 8.x-es kulcsom mindig jó lesz hozzá (bár lehet e-mail-eznek egy új kulcsot) ?

    Most jönne a "furcsább" kérdés :
    Ha most felrakom a Win T.P-t akkor lesz update teljesre, vagy szokásos (ezalatt azt értem, hogy azért szokásos mert az updatet nemigazán írtja le a szemetet ami egy TecPre-ből marad)...re-install az RTM-hez?
    Az előző kérdés másodlagos, igazából a lényeg az lenne, ha felrakom a Win T.P.-t akkor lejár az is most pl 30 napon belül avagy kihúzza a kiadásig? (mert akkor elismerkednék vele addig is...csak nincs kedvem nézegetni, h az ön licenc-e lejárt..)

    Utoljára szerkesztette: NikeCortez, 2015.05.31. 12:20:58
  • bon
    #315
    1-2 hónap és lkészül, vagyis RTM fázisba kerül a windows 10 annaka telepítését ajánlom inkább.
  • bon
    #314
    1-2 hónap és lkészül, vagyis RTM fázisba kerül a windows 10 annaka telepítését ajánlom inkább.
  • Adam Jonas
    #313
    Köszi! Maradok akkor a jó öreg Win7-nél. :)
  • Evin
    #312
    Mivel ez még csak előzetes, én nagyon nem javasolnám éles üzemben használni ezt a rendszert. Majd ha esetleg lesz nagyközönségnek szánt kiadás a megjelenés előtt, azt esetleg.
  • Adam Jonas
    #311
    Sziasztok!

    Meddig lehet használni a Win10 Tech Preview-t? Gondolkodom rajta, hogy a rendszert újra kéne húzni. Win 8.1-et nem akarok, Win10-en gondolkodtam, de ha még 2-3 hónapig lehet használni, akkor maradnék a Win7-nél.
  • Solten
    #310
    Kosz, nagyon jo volt.
  • bon
    #309
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #308
    Igen, de a részletes feltételeire kíváncsi leszek a beharangozott Windows 10-re frissítésnek.
  • DonPedro22
    #307
    Olyan gépem van amire előre telepített win 8.1 volt rakva ezt is tudom majd frissíteni 10-re?
  • bon
    #306
    Én várnék a véglegesre (már nemsokat kell várni állítólag). Ha jól tudom nem minden buildről lehet majd frissíteni, a kiszivérgottakra vonatkozik. Amúgy én továbbra se ajánlom a frissítést, tiszta telepítés jobb megoldás. Biztosra veszem, hogy az ingyenes frissítés keretében is megoldható lesz a tiszta telepítés. Eddig is megoldható volt.
  • Anonymusxx
    #305
    Vajon ha felteszem a mostani windows 10-et, akkor később frissíteni fogja magát a magyar nyelvű végleges kiadásra?
    Csak eléggé régi már a rendszerem, és ha újra rakom, akkor a windows 10-et raknám fel, de nem lenne kedvem egy pár hónappal később újból rendszert telepíteni...
  • lck
    #304
    Nem tudom, de a #303 -ban leírtak alapján nem hiszem hogy trükközni kellene.
    Utoljára szerkesztette: lck, 2015.05.04. 20:32:30
  • lck
    #303
    Nekem 8.1 -ből Core verzióm van jogtisztán. Ezért úgy gondoltam hogy 10-ből is a Core-t rakom fel. Ugyan nem gondolom, hogy ez a mostani gépen lévő verziót fogom frissíteni majd a véglegesre, de mégis ezért raktam Core-t.
    A neten a Pro és Ent. verzió iso-ját találtam, ezért a Pro-t szedtem le és a telepítőben az ei.cfg és PID.txt módosításával elértem hogy a Core (Home) verzíót telepítse.
    A szintén neten fent lévő publikus Core kulccsal viszont nem aktiválta automatikusan magát, ezért gondoltam próba-cseresznye beadom neki a saját kulcsomat. Szó nélkül aktiválta.

    Utoljára szerkesztette: lck, 2015.05.04. 20:25:50