6754
  • bon
    #383
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #382
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • grebber
    #381
    Szerinted miért kérdeztem hol lehet majd megvenni az ISO-t? Meg fogok venni kb akkor mint az új gépemet majd egyszer valamikor...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.06.07. 21:21:27
  • MerlinW
    #380
    Nem egészen igaz, egyébként meg a Home vs pro/ultimate-ről volt most szó.
  • MasterMason
    #379
    Ha tényleg úgy lesz amit felvetettek, hogy azok is megkapják ingyen akiknek nem volt meg az előző eredeti, akkor természetesen más a leányzó fekvése.
  • bon
    #378
    Én tuti nem warezolnám le a Windows 10-et, ha már ingyen beszerezhető lesz.
  • bon
    #377
    Home tökéletes lesz.
  • MasterMason
    #376


    Ugyanannyi szervizt futtat mint a pro verzió.

    Ami meg a mondat elejét illeti az meg szimplán cinizmus, nyilván mivel azt írta, hogy warezolta eddig is a windows-t ezért gondoltam, hogy ezután is warezolni fogja. Ezért írtam, ha már lúd akkor legalább legyen kövér...
  • MerlinW
    #375
    Okos. Persze, ha szeretnél 20-25 plusz erőforrást zabáló, számodra totál felesleges szervizt futtatni a gépeden, ám tessék.
    A trollokat egyébként ki szoktuk seperni a fórumról, csak szólok.
  • MasterMason
    #374
    Ha már lop valaki akkor lopja a legdrágábbat , szóval én mindenképp az enterprise-t ajánlanám a tízes verzióból is.
  • MerlinW
    #373
    Home Premium tökéletes otthonra, ahogy a neve is mutatja. A Pro munkára, az Ultimate/Enterprise pedig platformfejlesztés, vállalati környezetbe való.
  • mcmoha
    #372
    Szerintem igen.
  • grebber
    #371
    Ha csak játékra kell elég nekem a legcsirább verzió igaz? (Tudom hülye kérdés de suttyó warezosként mindig a fullosat szedtem le bár sose tudtam mire jó mert semmit nem használtam a "képességeiből")
  • mcmoha
    #370
    #361
  • grebber
    #369
    Magyar ár mikor lesz? Mert itt a win 10-ről nem látok semmit.
  • MerlinW
    #368
    microsoft.hu
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.06.06. 14:13:11
  • grebber
    #367
    Valaki linkelne egy oldalt honnan tudnám majd megvenni a Win 10-et isoként?
  • Plityu
    #366
    félre értettem sorry :S
  • [HUN]FaTaL
    #365
    Mivel hogy a 10-hez új kulcsot kapsz, nyílván.
  • InfoCsill
    #364
    :D
    Tudom hogyan kell két rendszert feltenni egymás mellé, arra lennék kíváncsi, hogy ha felfrissítem a 8.1-et 10-re az egyik vinyón, működni fog-e a régi kulccsal a 8.1 egy másik vinyón is, egyazon gépben. Tehát használható-e ugyanazon kulccsal egy időben a 8.1 és a 10 is.
    Utoljára szerkesztette: InfoCsill, 2015.06.05. 21:42:26
  • Plityu
    #363
    http://windows.microsoft.com/hu-hu/windows/install-multiple-operating-system-multiboot#1TC=windows-7
  • InfoCsill
    #362
    kérédés!

    sziasztok, lehet hülye kérdés, de ha nem frissítem majd a mostani Win 8.1-et (meg akarom tartani), hanem fogok egy másik vinyót, felhúzom arra is a 8.1-et ugyanazon a gépen, aztán onnan frissítek 10-re, akkor működni fog egyszerre a 8.1 és a 10 is egyazon gépben különböző vinyókról?

    vagy ez esélytelen?
    Utoljára szerkesztette: InfoCsill, 2015.06.05. 09:40:11
  • Ironman2
    #361
    Na közben ki is irták a választ az Origóra,szóval 33 ezerbe kerül a retail változat:

    http://www.origo.hu/techbazis/20150604-windows-10-ar-ennyibe-kerul-home-pro-megjelenes.html

    "Ezek az árak persze csak abban az esetben élnek, ha a vásárló nem birtokol eredeti Windows 7, 8 vagy 8.1 operációs rendszert."
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.06.04. 16:59:22
  • bon
    #360
    Windows 8-nál is megoldható volt, hogy frissítés helyett tiszta telepítést legyen végrehajtva a frissítő kulccsal. Windows 10-nél majd kiderül. Letölthető lesz majd hagyományos ISO fájl is, más kérdés, hogy az használható lesz e a frissítő kulccsal. Egyáltalán lesz e termékkulcs az ingyenes verzióhoz? Én még erről se vagyok meggyőzdve.
  • bon
    #359
    A tiszta telepítés jobb.
  • [HUN]FaTaL
    #357
    Jogos, de ettől még a frissítési rendszer egy trágya marad :)
  • Newfronter
    #356
    Nem marad, törölhető a Lemezkarbantartóból.
  • [HUN]FaTaL
    #355
    Ez a windows 8-ban került be, de attól még a csodálatos Windows.old mappa ottmarad.

    Nem is értem, hogy miért nem tudnak egy értelmes upgrade rendszert megvalósítani, azért ez már nevetséges.
  • Mixe3y
    #354
    A win10be tettek egy olyan funkciót, hogy clear everything and reinstall windows. Az szerintem megoldás a problémádra.
  • Ironman2
    #353
    Na tudtam én hogy rosszul fogalmaztam.Úgy akarom hogy vadiúj rendszer legyen a gépemen,tehát teljesen le akarom szedni a csúnya windowst a gépről,és egy jogtiszta win 10-et akarok,nem frissitéssel,hanem teljes telepítéssel. Azt hogy tudom majd elérni? Meg kell várnom míg megjelenik a dobozos verzió?
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.06.03. 01:51:28
  • Inquisitor
    #352
    Egyesek olcsó pénzért árulnak használt kulcsokat, mivel egy EU előírás szerint ezt lehetővé kellett tenni a Microsoftnak.
    Persze a szokásos upgrade macera megmarad. Én azért nem fogadnék rá nagy összegben, hogy a végleges megjelenést követé 1-2 hétben nem fog menni a Mirosoft t**ls az új termékkel ...
  • Inquisitor
    #351
    "miért kell nekik az Ultimate és miért nem elég a Home Premium vagy Pro."
    Mert sok Láma azt terjesztette, hogy jobb játékra az Ultimate.
    Közben meg több szolgáltatás, több memória, lassabb gép.
    Persze lehet tévedek és mindenki kínai, héber, görög, meg olasz nyelvi támogatást is felteszi?
  • RYO21
    #350
    Kötelezőnek nem kötelező, viszont idegesít az ikonja a tray-ben amit sehogy se lehet eltüntetni. Van egy megoldás, amivel kilehtne törölni a rendszerből az OneDrive-ot, viszont az én Windows 8 verziómból hiányzik a group policy editor.
  • bon
    #349
    Nincs is Onedrive a Windows 7-ben. De amúgy is az OEM az nem egy Windows 7 változat, hanem licenszelési típus. Nincs öszzefüggés a kettő között. Ja amúgy meg nem kötelelző a Windows 8-ban a Onedrive használata.

    Még soha se kaptam érdemi választ Windows 7 felhasználóktól, hogy miért kell nekik az Ultimate és miért nem elég a Home Premium vagy Pro.
  • RYO21
    #348
    Ki lehet belőle írtani az onedrive-ot. Ugyanezt OEM Windowson nemtudom megtenni.
  • bon
    #347
    Windows 10 home-ot ajánlom.
  • bon
    #346
    Ha virágboltira frissítés az attól még virágbolti marad, nem fog kifehéredni és hirtelen jogtisztává válni.
  • bon
    #345
    Windows alól indítható a telepítő. Amúgy a Windows 8-hoz hasonlóan szerintem lesz usb és iso gyártó opció.
  • bon
    #344
    Én mindig megszoktam kérdezni, hogy mégos mi kell az Ultimate-ből, hogy csak az jó?
  • DonPedro22
    #343
    Amikor megjelenik a 10 és letölti a gépem azt a 3 GB cuccot azt ki lehet írni lemezre vagy pendrive-ra másolni? mert gondolom úgy is kell majd telepíteni nem? vagy mi a szösz...