6754
  • bon
    #503
    A Windows 10 FAQ-ból idézve: "Lehetősége lesz saját telepítő adathordozót, például USB-meghajtót vagy DVD-t is létrehozni, és ennek segítségével frissíteni az eszközt vagy újratelepíteni a rendszert a frissítés után."
  • DonPedro22
    #502
    Szerintetek amit letölt majd a gépem 3GB file-t azt meg tudom majd csinálni Boost USB-nek? mert később szeretném telepíteni a 10-et ugyan is elég bonyolult helyzetben vagyok.
    Most szeretnék új alaplapot és tápot cserélni de a mostani tiszta win 8.1 ssd-re van telepítve ami integrálva van a mostani alaplapomra.
    Szóval ha kicseréltem az alaplapot utána újra kellene telepítenem a 10-et a hdd-re mert utána már nem lesz ssd-m... utólag majd azért veszek.
    De jelenleg nem tudom máshogy megoldani hogy normális 10-et telepítsek.
  • bon
    #501
    Ingyen, de nem lesz jogtiszta a rendszer. Szerintem aktiválási gond lesz vele, de majd 29. után kiderülnek a részletek.
  • potyoro potyka
    #500
    Tört 8.1 ingyen frissíthető 10-re?
  • mgenya911
    #499
    De.

    1. Loginjelszó: Írd be a kereső mezőbe, hogy "netplwiz" - enter > a felső mezőből vedd ki a pipát > ok > újraindítás.

    2. Kortána: Settings > Time & Language > Region & language > Country or region > Állítsd át Egyesült államokra (United States).
  • Ryder159
    #498
    Hali. Ha be vagyok jelentkezve a Windowsba az MS fiókommal, akkor nincs olyan opció hogy bekapcsoláskor nem kérjen jelszót?
    Illetve Cortana-t valahogy nem lehet mégis bekapcsolni?
    Utoljára szerkesztette: Ryder159, 2015.07.20. 07:38:55
  • k0trapali #497
    Szinten. Fent van most egy aktivalatlan 10166 es mindjart frissul 10240re.
  • bon
    #496
    Akkor teljes a tiltás, meg kell várni a júli 29-es megjelenést.
  • bekasybalazs
    #495
    Az alap key-re, ami meg van adva ha felrakom az oldalról letöltött ISO-t azt írja, hogy blocked, aktiválva nincs, a többi serialt pedig nem fogadja el.
  • bon
    #494
    Aktiválni engedte a 10135-öt?
  • bekasybalazs
    #493
    Nem tudom, miért azt a serialt aktiváltam, lehet, hogy az volt minden problémám forrása. Most megpróbáltam korrigálni, visszaraktam a 10135-ös buildet, hogy meg tudjam adni a Pro verziós serialt, amivel lehet megint öngólt lőttem, mert nem frissíti fel 10240-re, hiába update checkelek folyton. Az insider program szüneteltetése ezt is magába foglalja? ha igen, akkor világgá megyek.
  • bon
    #492
    Router
  • Anonymusxx
    #491
    azt meg lehet oldani valahogy hogy automatikusan kapcsolódjon a netre?
    Próbáltam a régi módszert, de nem jött össze:

    http://itcafe.hu/tema/windows_7_olvasd_el_az_elso_hsz-t_warez_tilos/hsz_9817-9817.html

    Vagy nem működik a régi módszer, vagy pedig csak én csináltam valamit rosszul..
  • bon
    #490
    Én nem vennék rá mérget, de biztos se vagyok benne, nem emlékszem, hogy kellett e kulcsot megadnom a telepítésnél. Feldobod egy virtuális gépre és gyorsan kiderül.
    Utoljára szerkesztette: bon, 2015.07.19. 15:13:24
  • bon
    #489
    Nvidia oldaláról letölthető a hivatalos driver ami támogatja a Windows 10-et. DX12 támogatásról nem tudok nyilatkozni.
  • bon
    #488
    A weboldalra gondoltam, de lényegtelen, mert felfüggesztettek az Insider programot. Amúgy miért pont a céges Enterpirse változatott telepítetted? Ott nem lesz elérhető a végleges RTM változat.
  • k0trapali #487
    Sziasztok!

    Regisztraltam meg anno az insider programba. Van egy win10em egy pendriveon. Szeretnem telepiteni es frissiteni 10240re, de a kulcsomra nem emlekszem! Ha bejelentkezek majd a windowsba az accountommal akkor ugy mukodni fog az aktivalas?
  • RYO21
    #486
    Nálam a 9500GT is működik tökéletesen.
  • sanya200
    #485
    Én arra lennék kíváncsi hogy a gtx 580 fog-e menni alatta rendesen mert legutóbb nem igazán találtam drivert hozzá.Meg hogy mennyire tudja használni a dx12-t?
  • bekasybalazs
    #484
    Köszönöm a tippet, de nem segített, lehet hogy vak vagyok, de az említett oldalon bejelentkezés után sem találtam termékkulcsot...merre kéne lennie az oldalon belül? Közben megpróbáltam egy publikusan megosztott termékkulccsal, pár órán keresztül működött is, de egyszer csak megint előjött a vízjel, és nem volt aktiválva a rendszer, és jelen pillanatban így áll a helyzet.

    Utoljára szerkesztette: bekasybalazs, 2015.07.19. 04:43:38
  • bon
    #483
    De most, mert csak pár napja érhető el a10240-es build. Ha nem a 10240-es lesz az RTM akkor újra kell telepíteni.
  • bon
    #482
    Nem
  • papi08
    #481
    Sziasztok!

    Akinek most eltűnt a Preview felirat a rendszer infók közül, azoknak nem most váltott csak 10240-re a verzió?

    Illetve ha én most feldobnám a 10240-est main gépre, akkor júli 29 után nem kellene újrakezdenem mindent, igaz? :D
  • Piko888
    #480
    akkor nem a régi win 8.1 -es kódot kell megadni?
  • bon
    #479
    Insider.windows.com oldal bejelentkezés után írja a kódot.
  • bekasybalazs
    #478
    Sziasztok! Reggel végre megjelent az insider previewemnél a frissítés, meg is történt, így már Windows 10 Pro fut a gépemen. viszont a telepítés végén kért termékkulcsot, amit ugye nem tudtam megadni...a lenti képeken láttam, hogy nektek aktivált a windows. nálam lenne a hiba? üdv.
  • MauroN
    #477
    Ja hát én a settingsbe kerestem...Egyébként nem úgy volt, hogy ez a settings app fogja átvenni a vezérlőpult helyét? Vagy csak félig? Egyébként köszi. :)
  • bon
    #476
    Ahol eddig is: vezérlőpult\nyelv, magyar nyelv beállítások menüpont.
  • MauroN
    #475
    Az hol található?
  • Piko888
    #474
    Nekem még semmi jele.
    Gondolom akkor július 29 előtt minden insideres megkapja.
  • zaki
    #473
    Ja, ugy tunik ez mar a vegleges.
  • bon
    #472
    A 10240-es verzióval megjelent a magyar nyelvi csomag is.
  • k0trapali #471
    10240-es build amire frissul az insider verzio az elvileg mar RTM.
  • mtibee
    #470
    Nekem ma frissített a Windows és eltűntek az előzetességre utaló jelek. (Az asztalról is eltűnt a felirat.)


    Utoljára szerkesztette: mtibee, 2015.07.16. 13:06:00
  • bon
    #469
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #468
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #467
    Van már kattingatós módszer is: link
  • bon
    #466
    Én a logitech K400-as billentyűzetet próbáltam, működött vele.
  • MerlinW
    #465
    Hát egyelőre annak tűnik, de értelemszerűen nem napi 10 órát van használva (ahhoz nem is olyan kényelmes) :) Vékony, alumínium feneke van, ráülni nem célszerű, de alapvetően rendben van az árkategóriát tekintve. A tapipad 2 ujjas multitouch, vezeték nélküli (BT), 2 elemmel dolgozik.
  • Jim Morrison
    #464
    nézegettem én is bill+egér kombókat hozzá, ez mennyire tartós darab?