6754
  • bon
    #583
    A te Windows-od kódjától függ a jogtisztaság? Szerinted hánya töltik lefelé világ szinten? csoda ha lassú? Amúgy az ISO letöltés az gyors. Nekem a Media Creation tool-al már több mint két órája megy és 69%-nál jár.
  • bon
    #582
    Sok nyelven elérhető, csak választani kell, rákérdez a Media Creation tool
  • Bal0924
    #581
    Nekem a mai napig nem ajánlotta fel az elő regisztrációt. Miért?

    -Ha ezt töltöm le és telepítem gond?
    -A Win10 jogtisztasága az én windows-om kódjától függ?
    -Miért olyan lassú a letöltés? (Olyan 20perce megy és csak 2%-nál tar)
  • kjhun
    #580
    A 64bit-es, a 32-est is tartalmazza?
  • TBTPumpa
    #579
    Angol nincs? Cortana miatt inkább az angolt választanám! Ha már bétatesztelni kell, akkor csináljuk alaposan!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.29. 12:19:36
  • Smithie
    #578
    tölthető a végleges ISO:


    32bit

    64bit
  • nfrequency
    #577
    Játék kapcsán szólnék hozzá: Witcher 3 pont annyi fps-sel fut mint windows 8.1-en. Viszont nekem teljesen lehalt a start menüm. Csak admin bejelentkezéssel tudtam megnyitni és mindenféle parancssor futtatásával, ami után az appok nem nyíltak meg. Egyelőre visszatértem 8.1-re.
  • bon
    #576
    Meglepődnél, 3db játék van rajta jelenleg. Ha végigjátszom törlöm őket, multi nem érdekel. Windows 10 alatt játszottam és jól működtek: Rage, Bioshoch infinitie, Assassin's Creed Unity. Sleeping Dogs (nem Defiinitive Edition) nem működött, csak menüig jutottam. Amúgy virtuális gépek miatt kell ilyen konfig. Na meg 4-5 évente (Na jó vga-t 3 év után cseréltem) 1x fejlesztek fő alkatrészt így időtálló hardver kell.
  • plu604
    #575
    Jól hangzik. Játékokkal mi a helyzet? Volt valamelyikkel gond?
    (Egy ilyen PC-n mint a tiéd gondolom azért található pár)
  • oneal1
    #574
    oké köszi!

    én is így gondoltam, hiába szedem le azzal a tool-al, előbb frissítenem kéne :)
  • bon
    #573
    Hetek óta használom. Szoftvert amit újra kellett raknom verzió frissítés után a vírusírtó. mindenem megy, néha egy-két bug azért akad, de az elmúlt napokban egyre ritkábbak. Köszönhetően a napi hibajavításoknak amik jöttek. driver-nél egyedül a Hangkártyámmal volt gond, de azt is sikerült működésre bírni.
  • bon
    #572
    Állítólag igen, da ha végre leérne akkor felrakom és megmondom. Kapásból tiszta telepítés az nem jó. Elsőnek frissíteni kell a régi rendszert majd utána már lehet tisztán is telepíteni.
  • plu604
    #571
    Akinek már lejött/települt, írjon hogy milyen! :)
    Leginkább a kompatibilitásra vagyok kíváncsi, van-e olyan szoftver amit újra kellett telepíteni, van-e ami teljesen nem fut, hardverek jól működnek-e (drivereik), stb.
  • oneal1
    #570
    én várom ugye az eredetit, hogy felajánlja a frissítést, ha ezzel a download tool-al letöltöm ugyan úgy tudom aktiválni?
  • papi08
    #569
    Nekem is jön még egyenlőre a 64bit-es változat :D
  • bon
    #568
    Én még gyors volt, nekem lejöttek az iso-k.
  • papi08
    #567
    Nope, percek óta átirányították a download tool-ra :P :D
  • bon
    #566
    Köszi!
  • Szabi #565
    megtörtént :)
  • bon
    #564
    Közvetlen ISO letöltési lehetőség: link
  • Newfronter
    #563
    Tölthető a Windows 10! (ISO, vagy amit csak akarsz...)
  • Firerock
    #562
    Tedd fel az összes frissítést!
  • bon
    #561
    A banner helyére érdemes lenne berakni ebben a topicban is. Windows 10 frissítés FAQ: link
  • potyoro potyka
    #560
    Miért nem jelenik meg a Get Windows 10 ikon. Hogyan hozhatom elő? Köszönöm!
  • bon
    #559
    Új Twitter alkalmazás jelent meg az Áruházban.
  • [HUN]FaTaL
    #558
    Nem.
  • grebber
    #557
    Mint mondtam az életbe nem vettem még eredeti win-t (ez lesz az első) Ennek az ára is szokott csökkenni idővel?
  • bon
    #556
    Nekem tetszik a banner.
  • bon
    #555
    Szerintem igen.
  • oneal1
    #554
    szerintem biztos lehet!

    én is így vagyok vele, már nagyon ráférne a gépre egy reinstall :)
  • bon
    #553
    Windows 10 IoT Core (RTM) Raspberry Pi2-höz: link
  • akyyy
    #552
    szerintetek lehet úgy telepíteni majd, hogy tiszta telepítős, tehát formázza le a c meghajtómat? mer laptopon úgyis időszerű lenne egy újratelepítés, és összekötném a kellemest a hasznossal :D
  • bon
    #551
    Automatikus az előtöltés és szólni fog a rendszer ha telepíthető.
  • oneal1
    #550
    köszi!

    és ez az előtöltés automatice megy vagy valahogy manuálisan is be lehet indítani?
  • bon
    #549
    Szerda 6. óra, előtöltés már elkezdődött.
  • DonPedro22
    #548
    Mindenkinek leírták a regisztráció után, hogy e-mailben értesítést küldenek ha lehet nyomatni :)
  • oneal1
    #547
    lehet tudni hogy holnap mikor indul a dolog? :)
  • potyoro potyka
    #546
    Miért nem jelenik meg a Get Windows 10 ikon. Hogyan hozhatom elő? Köszönöm szépen a válaszokat!
    Utoljára szerkesztette: potyoro potyka, 2015.07.28. 15:42:38
  • Solt
    #545
    Köszönöm!
  • TBTPumpa
    #544
    De, viszont most kihangsúlyozták, hogy július 29. után kerül csak MSDN-re a lemezképfájl! Szóval nincs kizárva, hogy holnap még nem lesz elérhető.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.28. 12:50:59