185
  • Zsoxx
    #185
    Hazudsz.
  • RatBaG #184
    Nekem már csak a befejező rész van hátra. Jó volt, amíg tartott, de nem bánom, hogy vége. Ez a mostani is tele van baromságokkal, de szerintem az előző évad volt a legszarabb. Meg azért eléggé látszik, hogy megnyirbálták a költségvetést az évek alatt.
  • Borg
    #183
    Én megnéztem az első 2 részt az új évadból, de szerintem ugyanolyan szar, ha nem még szarabb, mint az előzők voltak...
  • grebber
    #182
    Tanulva a sorozat "adta" izgalmakból megvárom amíg lemegy és 2 nap alatt ledarálom az egész évadot
  • Trucker39
    #181
    Második évad után feladtam.
  • Szabi #180
    magyarul kezdtem el, így megvárom először a negyedik évadot is magyarul :D
  • Zsoxx
    #179
    Na mi van, senki nem nézi? Szerintem az egyik legjobb évad az 5.
  • RatBaG #178
    hát így utólag azt kell mondanom, hogy kurvára untam már vellekék fejét. az évad elején azt hittem, hogy majd kihoznak valami nagyobb dolgot ebből, de kb a felétől helyben toporgás volt az egész.
    rohadtul zavart végig, hogy a görög hajók külső jeleneteit egy múzeum csatahajón vették fel. meddig tartott volna díszletben megépíteni a hajó egyik oldalát, csak pár métert, pár korlát, stb...
    a helit sajnáltam, azt a hellfiret még ráküldhették volna zuhanás közben. :D
    kíváncsi vagyok, mit találnak ki a következő évadra. tippre azt mondanám, hogy valahogy behozzák megint az oroszokat a képbe. és mit lehet még ezután megfertőzni, ivóvizet?
  • Szabi #177
    én magyarul nézem.. :D
  • stargatelost
    #176
    ez a negyedik...
  • Szabi #175
    az első évad jó volt, a második elment, ez a harmadik.. :-/
  • Borg
    #174
    Én nézem, de hogy minek... ez az évad szarabb még az eddigieknél is. Pedig ott se volt top semmi...
  • RatBaG #173
    na mi van, nem nézitek?
    elég jó volt az utolsó 3 rész. jó kis üldözés a viharban, aztán a party, rip omar :DD, most meg a csavar az öreggel. ejj!
  • RatBaG #172
    capt chandler fogta magát, felkerekedett, beépült giorgio bandájába, bunyózott, most már háborúzik is... de kérdem én, mi van a gyerekeivel???
    már azt is furcsálltam, hogy a hajó meg a cuccok ellopásának alig volt revansa, azt hittem egyből felkoncolják a vendéglős pereputtyot. de olyan, mintha nem is léteznének, még egy aggódó gondolat sincs, hogy jajj mi lesz velük.
  • stargatelost
    #171
    Ezt már rég leforgatták, Dane depressziója miatt az ötödik évad forgatása állt le.
  • Szabi #170
    és hamarosan jön a harmadik évad is a Viasaton :D
  • Zsoxx
    #169
    Na mi történt, Eric Dane összeszedte magát?
  • grebber
    #168
    Dupla résszel elstartolt a 4. évad!!!!!!!!!! Végre
  • grebber
    #167
    Igen.
  • Zsoxx
    #166
    Miért, ez volt az évadzáró?
  • grebber
    #165
    A végét összecsapottnak érzem ,de epekedve várom a továbbibévadokat
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.09.14. 04:42:50
  • RatBaG #164
    tex neee! olyan kibaszás ez, hogy minden évadzáróban ki kell X-elni valakit.
    na vajon milyen konfliktussal tudnak előjönni a következő évadra, kanada bedurcizik, vagy esetleg felébred az orosz medve?
  • Szabi #163
    Az utolsó remény... :D

    Viasat 6 annyi plakátot rakott már ki a környéken, hogy belenéztem én is.. meglepően jó eddig az első 4 rész.. :)
  • grebber
    #162
    Mire lett volna jó? Arra ,hogy akkor meg jöttetek volna direkt kötekedni ,hogy mászhattak fel úgy azon a részen ,hogy miért nem volt ott senki stb stb. Ez úgy jó ahogy van.

    Kíváncsi vagyok ebből most ,hogy fognak kimászni..... Mert gyak. el nem tudom képzelni. Mert nyilatkozik az elnök esetleg saját chanelen vagy chandler vagy bárki ki fog nekik hinni ezek után?
  • Zsoxx
    #161
    Én is ezen akadtam ki. Megnéztem volna, hogy másznak fel egy hadihajóra észrevétlenül.
  • Renegade
    #160
    jaja, Tex nagy arc, meg, hát valóban maxon jár a bullshit generátor, de ennek ellenére eladja magát, ügyes, ügyes :)
  • RatBaG #159
    én minden hülyeséget megkajálok, mert bírom ezt a sorozatot, de egy járőröző rombolóra mégis hogyan jutott fel a búvár squad, felteleportált? :DDD istenem...
    egyébként meg újra van tex, vuuhúú!
    a legvégén vártam volna még egy szót, mikor mondták, hogy "we are all alone... again".
  • grebber
    #158
    Azt a büdös rohadt életbe ez egyre jobb ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ megőrülök
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.09.01. 22:05:13
  • Darthmushroom
    #157
    Lesz 4. évad is!!!
  • simonl #156
    Nem
  • Zsoxx
    #155
    Ez is bezombul?
  • Renegade
    #154
    jó volt az első rész, én az első évad alatt sokszor idegbajt kaptam (1 dolláros alufóliával helyettesíteni egy 20 méter hosszú hajót,lol), de szépen kikupálta magát. :)
  • RatBaG #153
  • grebber
    #152
    El se hiszem végre folytatódik ,de vártam már!
  • RatBaG #151
    dupla nyitórész? lássuk!
  • twi452
    #150
    hordozót? wow az elég menő lenne

    rögtön A végső visszaszámlálás ugrott be, ott is milyen király felvételek voltak, gyerekkorom egyik kedvence :)
    Anno mennyi jó kis akció és vadászgépes film volt.. :)
  • gergod
    #149
    Huu az jo lenne
  • Darthmushroom
    #148
    ha minden igaz kapnak egy repülőgéphordozót a forgatáshoz, mivel az real USA NAVY is meg van elégedve a sorozattal
  • mooo
    #147
    Nekem nem fog hiányozni.
  • grebber
    #146
    Ja értem hogy nincs előre lezsírozva...