119
NBA 2K15
  • Marcinko
    #79
    nálam már négy játékos is lesérült

    Derrick Rose térsérülés 2 hónap
    Hinrich 2x boka 2 x 3 hét
    Gasol boka
    Gibson pfff nem emlékeszem

    De a leghuzosabb All Star meccsen Carmelo Anthony teljes szezonra kidölt achilles szakadás miatt.

  • twi452
    #78
    Nálam sem sérült le még a csapatból senki viszont meccsen az ellenfélnél már igen, úgyhogy létezik max ritka :)
  • LoSA
    #77
    Szuper! :) Akkor sok nem változott. Engem az idegesít, hogy nem tudom sehol se állítani a sérülés érzékenységét... Eddig még egy játékos nem sérült le a csapatomból a MyCareer-ben.
  • twi452
    #76
    Lehet ez is régió szerint megy?
    Mert J smoove mai videójában tesztelte az új patch által javított cpu elzárás levállást (ugyanúgy túl korán passzol a gép mint régen :D)
  • LoSA
    #75
    Nekem tegnap tutira nem jelezte... :)
  • twi452
    #74
    Az volt a hír h ps4-re már kiadták a többire meg a napokban valamikor
  • LoSA
    #73
    PS4re lehet tudni, hogy mikor jön a frissítés?
  • FrezeR
    #72
    Az jó ha jön megint egy javítás. De ha az előbb említett problémám nem oldódik meg, akkor lehet csak az újrakezdés segít, pedig azt nem nagyon szeretném, mert elég sokat nyomtam már vele és nincs sok kedvem elölről kezdeni. De még várok hátha volt valakinek hasonló gondja, de semmiképpen nem természetes jelenség.
  • twi452
    #71
    Ezt nem tudom viszont jön az új patch vagyis ps4-en már kint is van xb1-re és pc-re a napokban jön.

    https://www.facebook.com/notes/nba-2k/nba-2k15-patch-3-notes/10152471997987267

    végre javították az elzárás bugot, volt olyan mc meccsem amiben a gép egymás után 3 támadásban magának csinált elzárást és mindháromszor befújta a bíró
    közöm nem volt a játékhoz mindent a gép csinált :D
  • FrezeR
    #70
    Az mitől lehet, hogy mycarrer-ben hiába átlagolok 20 pont körül a league leaders táblán minden értékem mellett N/A van? Csak a TO/game érték mellett van szám. Más tapasztalt már ilyet? Pedig fent van a 2 patch is, igaz nem kezdtem utána új karriert.
  • gallardo
    #69
    Csak engem zavar, hogy nem lehet látni a negyedek eredményeit? Nagyon hiányzik nekem.
  • LoSA
    #68
    Én a HOUSTON-hoz mentem át, egy éves szerződést kaptam. Atlanta szeretett volna nagyon elvinni, de kihagytam. :) Én is még a Spurs-n gondolkoztam, hogy átmegyek. Majd egy év múlva... :) Amúgy bajnokok lettünk, megvan a rookie szezonban a gyűrű, én lettem a Finals MVP.
  • FrezeR
    #67
    Kicsit fura ez a lineáris "mindenképpen ő lesz az edződ" dolog. Vajon mennyiből tartott volna mondjuk még 3 edzővel ezt megcsinálni és random lenne kihez kerülsz? Egy jó példa erre a félidei/meccs végi interjúzás, ott is bárki/bármit mond mindig ugyan azt a pózt veszi fel :) Biztos nehéz lett volna még legalább egy mozgássort lemodellezni pluszban...
  • bakkerman
    #66
    csak Rivers mester keze alá kerülhetsz a legelején :) Legyen épp a Spurs,vagy akárkinek az edzője. Engem a Bulls vitt el,ott volt edző
  • LoSA
    #65
    Én sem... Pedig a Rookie report szerint a második voltam, de még a Rookie 1st vagy 2nd csapatba se tettek bele.... :)
  • Marcinko
    #64
    Szia szerintem a kevés meccs miatt nem is tudnak választani semminek. Nekem a stattom 10+ PPG, 14+ RPG,3+ BPG és egyik védekezőcsapatba se választottak be.
    De nem - sajna - semminek nem lettem választva a rookie seasonom után.
  • tumpi
    #63
    Üdv!

    A csapatokkal kapcsolatos dolgokat a Social Media menüpontban találjátok, ilyen apróbb hozzászólásonként jelezve.
    Nyilván a tavalyiba bővebb lére volt eresztve a dolog.

    Rivers kérdésben pedig én is átmentem New Yorkba a 2.szezonba és ott is ő lett a vezetőedző.
    Játék megjelenése előtt írták is hogy őt megnyerték erre a dologra, gondolom azért megy bárhova. 3. csapatváltáskor passzolom mi történik.
  • LoSA
    #62
    Még nem kerültem el új csapathoz, de lehet, hogy a játék arra épül, hiszen volt, hogy az öltöző felé menet megállított, aztán dumáltunk.... Majd megírom, hogy váltok csapatot, lassan vége van a rookie szezonomnak. Te lettél a legjobb rookie?

    Nagyon-nagyon sajnálom, hogy ennyire "vakok" vagyunk, semmit nem lehet tudni a ligáról. Se híreket, igazolásokat, sérülteket, stb.... Sajnos a sérülések megint nem "aktívak", eddig még egy meccsemen nem sérült le senki sem. :(
  • Marcinko
    #61
    Sziasztok

    egy kérdésem lenne azokhoz , akik a Myplayer módban játszanak. Az első fél szezon után én nagy kedvencemhez a Spurshöz igazoltam és megrökönyödve hallgattam Doc Riverset , ahogy ott ül és nyilatkozik arról, hogy mekkora kihívás lesz velem ( 7.1 center ) játszani blabla. Mondom mi a csöcs !!!?! Erre nézegetem a dolgokat és látom Doc Rivers a Spurs edzője !!!!!! De most kapaszkodjatok Popovich mester átkerült a La Clippers padjára. Logikailag teljesen érthetetlen hisz nálam Spurs megvédte a bajnoki címét.

    Ha csak az nem hogy Popovich mester nem állt le az "életben" dumálni a 2knak ilyeneket ( nyilatkozatok és hasonlók ) , amit nagyon el tudok képzelni míg Rivers igen , ezért a Myplayer módban - következtetésem szerint - ahova kerülsz ott lesz Rivers az új edző !!!!


    Más is tapasztalta ezt vagy ez egyedi volt nálam ?
  • Marcinko
    #60
    A bajnokokt megtaláltam végre ......de elég sok mindent kivettek ami szerintem jó volt .......Nem kicsit vakon vagyunk a játékban csapatinfó ügyben :(
  • Marcinko
    #59
    Nem véletlenül nem találod , mert szerintem nincs. Még a tavalyi bajknokot ( 2015 öst ) se tudtam megnézni, hogy ki

  • LoSA
    #58
    Srácok, a MyCareer-ben hol vannak a NBA League News hírek? Régen lehetett látni, hogy mi történik a ligában, miközben játszol? Pl kik a sérültek, eredmények, stb, de most ezt nem találom. :(
  • twi452
    #57
    nekem ilyen gondom nincs :D
    teljesen lehúzva mindent is 99%-os kihasználtságot mutat a gpu-z úgyhogy nem kérdés h váltani kell :D
  • Marcinko
    #56
    Sziasztok

    Egy problémára találtam megoldást ami, akit érint azt biztosan nagyon zavarta

    A probléma , hogy a játék fps-től függetlenül durván beakadozik, hanggal együtt terheléstől függetlenül..Erről Stuttering-ként írnak róla külföldi fórumokon.

    Erre két megoldást találtam.

    1., Ez a játék különösen érzékeny a fejlesztők szerint a friss driverekre , ezért mindegyiket frissíteni kell , persze amit lehet. Aki olyan lusta mint én annak ajánlom a IObit Driver Booster PRO programot amihez itt egy teljesen legálisan használható kód is: A3DDC-13AD6-C8B24-85CB9 Ez a megoldás szinte teljesen megszüntette a problémát

    2., Valamiért ez a játék teljesen érzékeny a számítógépházban uralkodó hőmérsékletre, így leszedtem az egyik oldalát amely teljesen orvosolta gondot. más ( értsd új és teljesítményigényes )játékok nem igényelik ezt a fajta törődést , tehát nem processzor throttingolás van a háttérben véleményem szerint.

    Remélem pár embernek aki ilyen problémával küzdött annak használni fog.
  • Yube
    #55
    Ha igazad van és tényleg nem lehet, akkor az hatalmas hiba. Amikor a játékos sír,hogy nem kezdő, akkor csak a rotation-on belül tudom beállítani? Amikor szimulálok és jön sérülés és nem kézzel akarom beállítgatni a perceket, akkor meg elcsesződik a rotáció és megint csere lesz az adott játékos. Nem látom sehol, hogy milyen szerepet szeretne betölteni a játékos a csapatban csak amikor szerződést kötök vele. Akkor sem tudom módosítani. Ezt így sztem nem gondolták át vagy valahova elrejtették mégis, csak túl jól és senki sem találja :)
  • gallardo
    #54
    Én sem találtam, szerintem nem is lehet, csak a perceket tudod kiosztani.
  • Gabor77
    #53
    Csak associationt játszottam meg my playert :D Mást nem nagyon...szóval a többi nem hiányzik.
  • Yube
    #52
    Valaki megtalálta a mygm mód menüjében hol lehetne a player role-t változtatni? Sehol sem találom. (pc)
  • Krisztiam #51
    jaja a menüt jól átszabták, és nincs annyi játék mód, mint a 2k14-be, grafika nagyon szép szerintem
  • Gabor77
    #50
    Nekem szerencsére elfut, pedig nincs egy bitang erős gépem...irányítás szerencsére ugyan az. A menü viszont borzalmas :D Nagyon bonyolult lett, hozzá kell szokni.
  • gallardo
    #49
    Sajnos nekem is nagyon akadozik, ha meg leveszem az összes beállítást low-ra úgy tűrhető még, de bűn ronda.
  • twi452
    #48
    Na.. hát ehhez sajnos már kell egy rendes videókártya
    az én régi vackomat megette reggelire, legyalázva a beállításokat lehet vele játszani de undorítóan néz ki úgy :)
    igazából maxra húzva is elég furcsának tűnt..
    úgyhogy majd egy gép upgrade után újra meglesem.. addigra lehet jóárasítva is lesz :D
  • twi452
    #47
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nálam még 3 órát ír aztán kipróbálhatom :)
  • bakkerman
    #46
    ígyvan,rlslog-on is kinntvan,szóval játszhatónak tekinthetjük. És ma van szabadnapom...ekkora mázlit! :D
  • twi452
    #45
    már van reloaded is az 37 giga gondolom azt hagyományosan telepíteni is kell :)
  • bakkerman
    #44
    na akkor már csak várni kell egy releaset,ha nagyot szol lehet előteremtek rá egy tizest
  • twi452
    #43
    azt mondták mindenben ugyanaz lesz mint a konzolos verzió a face scan-t kivéve
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.10.07. 08:59:51
  • Gabor77
    #42
    Szinte biztos, hogy megkapjuk. Új engine mellé ez is párosulni fog....remélhetőleg.
  • bakkerman
    #41
    bízok benne hogy PC-n is megkapjuk ezt a köritést amit az új konzolokon lehet látni,ha tényleg 40 giga lesz a játék (pc)
  • twi452
    #40
    addig is aki kíváncsi rá Smoove már elkezdte a szokásos menetet az új verzióval :)