119
NBA 2K15
  • maffioso
    #119
    Bocsánat, de muszáj. Dobószázalék.
  • Marcinko
    #118
    Ha jól emlékszem all star felett már "csal" a gép, panaszkodtak is róla a fórumokban
  • Athosz97
    #117
    Van egy nagy problémám, még pedig a dobással kapcsolatban. Jó darabig a All-Star szinten nyomtam a MyCarrier-t, annyira meguntam mindig 20-30 ponttal győzöm le a csapatokat, csapatpontok 50% tőlem származik, szóval meccsenként 60-70% dobási esélyem volt. Gondoltam egy nehézségi szintet feljebb tolom 1-el, így a meccsek jóval szorosabbak, de dobási esélyeim nagyon leestek, meccsenkénti 40-50%, volt már egy 15% is. Nem értem mit csinálok rosszul, és az idegesít legjobban hogy még szinte üresen vagyok, "csík" majdnem közepén áll le, és az se megy be!! Mit csinálok rosszul? valakinél volt ilyen hasonló problémája, vagy csak én nem tudok NBA-zni
  • Marcinko
    #116
    az NBA 2k16
  • Marcinko
    #115
    már most "csak" 30 euro
  • Gabor77
    #114
    Mintha ez olyan meglepő lenne :DDD
  • Palinko
    #113
    ja mivel 4 szeres áron jön majd az új.
  • Gabor77
    #112
    Szeptember 30 még odébb van. :D ennyi pénzt meg bőven megér
  • Palinko
    #111
    mondjuk 3 hónap az új részig kábé :D
  • Gabor77
    #110
    Esetleg ha érdekel valakit, 12 euró Steamen a játék. Vegyétek meg, tuti vétel!
  • Marcinko
    #109
    Egy érdekes dolgot tapasztaltam.

    Eddig a virágbolti verzióval játszottam és azt vettem észre , hogy hiába maxolok ki valamit valahogy mintha nem működne ( mintha 95 ös blokkal kevesebbet blokkolna, néha meccseken keresztűl egy sem jön össze ) . 3 pontosok , blokkok , stealek....Megvettem az eredetit és láss csodát ahogy fejlesztem az myplayert ugy nőnek a statjai is és nincs a végén sem visszaesés.....Lehet , hogy ez egy beépitett védelem vagy valami más de ha valaki tapasztal hasonlót örülnék ha megosztaná a véleményét...
  • Palinko
    #108
    hagyd őket nyerni :D
  • thebirdmann91
    #107
    A játék eredeti, nem a játékkal van a gond, hanem az emberekkel akik kilépnek. :D Eddig kb 2 meccset tudtam befejezni, többinél mindig leléptek.
  • Palinko
    #106
    nekem warez van, de szedd le az updateket
  • thebirdmann91
    #105
    Helló Srácok!

    Pár hónapja vettem meg a játékot, előtte a 2k13-al játszottam. Tetszik a grafika, engine stb viszont ...
    Nem tudom kinek, mi a tapasztalata, de én online játéknál kb 1 negyedet tudok lejátszani, aztán kilép az ellenfél. Van itt olyan, aki PC-n tolja a játékot és néha összeülne 2-3 meccsre online?
  • Marcinko
    #104
    update 4 ről tud valakik pár szót mondani ?!
    Utoljára szerkesztette: Marcinko, 2015.03.28. 13:32:00
  • maffioso
    #103
    Annak baltával verném szét a fejét, aki belerakta ezt a köcsögláda shot fatigue fícsört. Eleinte csak 3-4ik negyed körül jelentkezett, így volt akár 30-40 pontos meccsem is, most meg már az első negyedben 15pontnál beszoptam ezt. Egyszerűen bármilyen tökéletesen is dobom el, nem adja a kosarat. Faszom ebbe a foshalmazba, elkúrta az egész estémet és a kedvemet is.
  • FrezeR
    #102
    Az is elég nagy butaság szerintem, hogy playoff mérkőzéseket nem lehet szimulálni.

    Játszik valaki a my gm résszel?
  • FrezeR
    #101
    Igen, de én nem találtam azt hol vezetik játékon belül.
  • Palinko
    #100
    asszem valóságban is külön megy a playoff statisztika
  • FrezeR
    #99
    Nem tudom azt észre vettétek e, de a rájátszásban bármit csináltok, azt nem adja hozzá a játék a milestone statisztikához? Mintha meg sem történt volna azért ez elég durva hiányosság. Mint az is, hogy nincs playoff tree, mi ez még is?
  • Marcinko
    #98
    csak nem birok magammal .....újrakezdtem az elejéről egy PG-vel, ám túl sok az "eladott labdám". Érdekes, hogy elzárás-leválás után ha korán adom a labdát akkor semmi értelmes nem születik belőle ha később akkor meg hirtelen eszetlen irányba folytatják a levállást és befutnak egy védő mögé , akin persze nem megy át a labda.

    Valakinek van tapasztalata a PG-kel ?

    All Star fokozat egyenlőre és simulator mode persze.

    Várom a tanácsokat és az észervételeket és előre köszönöm.
  • Marcinko
    #97
    Valahogy nem ugyanaz...megprobáltam és nem kötödtem már hozzá ( az új játékoshoz ) ....lehet hiányzott az "izzadtságszag" belóle amivel összehoztam......
  • FrezeR
    #96
    Az a baj, hogy a lejátszott meccseket, elért eredményeket nem lehet visszahozni semmivel és hát ugye az is számít.
  • FrezeR
    #95
    Uh basszus :/ sajnálom. Ilyen alapvetően nagy hibát nem tudom, hogy nem tudnak javítani, ez teljesen tönkreteheti a játékot.
    Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2014.12.30. 23:29:55
  • twi452
    #94
    cheatengine-nel húzd fel újra :D
  • Marcinko
    #93
    Mázlista ................Nekem elszállt egy 96 Overral SG , meg egy 82 Overral Centerem , olyan pipa lettem , hogy be is fejeztem
  • FrezeR
    #92
    Kiderült, hogy egy win újraindítás megoldja...
  • FrezeR
    #91
    Sziasztok

    Az előbb elszállt a játék miközben egy meccset töltött be my career-ben. Azóta nem tudom betölteni 50%-nál kifagy így nem jutok el a játékosomig. Lehet ezzel valamit kezdeni?
  • FrezeR
    #90
    Én úgy tapasztalom, hogy kicsit jobban is fut a játék. Meg a büntetőzés is más lett mint eddig, legalább is ha jól láttam :)


    Más kérdésem lenne még, azt nem tudjátok, esetleg hogy a játék hol tárolja a mentéseket?
  • Marcinko
    #89
    Hát valóban jóval kevesebb a szabálytalan zárás , de Sg vel játszva olyan sok változást nem tapasztaltam.....de jobb lett összességébennem rosszabb......és ez is valami
  • FrezeR
    #88
    Van valami látványos változás amit üdvözölni lehet?
  • twi452
    #87
    Mentem is egy kört az újonc centeremmel, már bátran odaálltam az elzárással nem fújtak be egyet se hála égnek
    viszont tényleg szarul passzol a cpu elzárásból.. még csak gondoltam rá h beindulok a gyűrű felé miután felkenődött rajtam az ellenfél erre amikor szabad lett az út már passzolta is az irányító pf..
    animáció nem indult el, állva kaptam a labdát és már oda is lépett a védő mire elindultam volna vele.. ez így teljesen rossz sajnos

    mondjuk még ritka az is egyáltalán h megkapom a labdát de később azért zavaró lesz h nem tudok belépni egy könnyű ziccerhez :)
  • Marcinko
    #86
    muchas gracias senior :)
  • twi452
    #85
    feldobtam, megnéztem megmaradt minden mentés
    no para :)
  • FrezeR
    #84
    Az méretes :O
  • Marcinko
    #83
    köszönöm
  • twi452
    #82
    még nem tudom de a patch notes-ban ki volt emelve h minden korábbi mentés működni fog
  • Marcinko
    #81
    mycareered "save" je maradt ?
  • twi452
    #80
    pc-n már lehet tölteni, szép nagy 4 gigás pötch :)
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.12.11. 09:13:40