175
  • greger74
    #175
    üdv
    ha rakok egy fegyverre vmi módosítást, a szépen látszik a munkapadon, ahol készítem, de utána, játék közben már nem..
    mi lehet a hiba?
  • hirtwarez
    #174
    dbdata help
  • Anonymusxx
    #173
    "Kár ezen részeért, mert jó kis játék volt az, remélem a folytatás történetét nem egy pubertásból épp kilépett komplexusos kangörcsös nerd írja majd...XD "

    Nem lesz folytatása, akartak, de le lett lőve..
  • johny85
    #172
    nekem játék inditása után kilép,ez mitől lehet?valaki találkozott már ilyennel?
  • nibron
    #171
    na és azt se felejtsd el, hogy a haverjából komplett buzit csináltak a végére. és itt most idézlek, mert ideillik: "Aki azt megírta, annak életében nem volt még barátnője, pedig már nagyon kellett volna neki...XD" Szóval szerintem csak egyszerűen túl forró volt a gyerkőc. oszt még lehet gyúrt is.
  • Kancsalborz
    #170
    Akkor nem csak nem csak én kaptam agyf@szt attól Days Gone-os motoros paraszt terelgetésétől.
    No offense, nem a "stílusával"(ami nem létezett...XD) volt nekem bajom, hanem hogy kb. olyan "mély" volt szegénykém karaktere mint egy 80-as évekbeli Z-kategóriás akciófilm egyoldalas forgatókönyve, a "szerelmi szál" meg közte és a "tudós néni" között annyira valószerűtlenre és nyomorultra volt megírva, hogy nálam a szekunder szégyenerzet és a vad röhögés váltogatta egymást kétpercenként azokat az átvezetőket nézve...XD

    Aki azt megírta, annak életében nem volt még barátnője, pedig már nagyon kellett volna neki...XD

    Kár ezen részeért, mert jó kis játék volt az, remélem a folytatás történetét nem egy pubertásból épp kilépett komplexusos kangörcsös nerd írja majd...XD
  • nibron
    #169
    ha jól emlékszem ezekben a játékokban is elég sokat lövöldöztem. nyilván nem az elején. mondom ezt azért mert ezeket mind kijátszottam, és én sem igazán szeretem ha csak az ütőshangszerek dominálnak. a dying light esetében a legjobban a ragasztószalag égett be, a days gone-ból pedig az a hülyelelkű karakterem amivel muszáj volt játszanom.
  • JonasSandor
    #168
    Igen de ezekben nem is kampányt viszed végig, csak a zombie army 4 ami kampányos.
  • Synchronous
    #167
    Kösz. Akkor megspóroltál nekem egy felesleges telepítést. A Remnant 2 érkezése amúgy is csak kb. 8 nap, szóval inkább várok arra. Mondjuk azért gondoltam, hogy hátha van benne lövöldözős karakter is, mert vannak olyan zombis túlélő játékok, amik tisztán shooter-ek, pl. Left 4 Dead 1-2, Back 4 Blood, Zombie Army Trilogy, Zombie Army 4, World War Z stb. Ezekben nem kell spórolni a lőszerrel, mert van dögivel, meg rengeteg féle lőfegyver is. Igaz, ezeket már kijátszottam oda-vissza, a Dead Island 2 meg új game, szóval gondoltam hátha ez is...
  • MerlinW
    #166
    "Az igazság az, hogy én nem szeretem a kaszabolós-verekedős FPS játékokat"

    A válasz a kérdésedre: nincs.

    Akkor ez nem a te játékod lesz. Mint minden zombis túlélő játék, még ha van is bennük lőfegyver, akkor korlátozottan, korlátozott lőszerrel, valamint hátrányokkal, mint pl magadra riasztod velük a zombi hordákat :)

    Tehát mint az első részben, dying light, state of decay, days gone és az összes zombis cuccban. Vannak lőfegyverek, de spórolós, ésszel használós, szükséghelyzet formában.


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.07.17. 12:19:59
  • Synchronous
    #165
    Üdv.

    Aki már tolja, vagy ismeri a játékmechanikákat, segítsen már nekem. Ebben a részben lehet olyan karaktert választani, ami a lőfegyvereket preferálja, és kezdettől fogva azzal halad a pályákon? Vagy minden kaszt egyforma, és sokáig csak vascsövekkel meg kardokkal lehet gyakni a zombit, és majd nagy sokára kapunk valami stukkert, ha elértünk xy level-ig? Az igazság az, hogy én nem szeretem a kaszabolós-verekedős FPS játékokat, és csak akkor játszanék ezzel a résszel, ha van olyan választható karakter, amivel végig lőfegyvert használhatok. Belenézegettem végigjátszásokba, de a gamerek többnyire ütőszerszámokkal tolták. Vagy csak nem olyan karakterrel voltak, ami lőfegyver-specifikus. Ezt szeretném kideríteni, hogy van-e ilyen karakter a játékban, vagy csak minimális a lőfegyver-használati lehetőség. Előre is köszi, aki tudja.
  • JonasSandor
    #164
    Megjelent a virágbolti.
  • Ironman2
    #163
    Na azért 13 rongyért mégis jobb volt megvenni!!! Az epicen rendkivül jó ára van most.Több mint 4000 ft kedvezmény,minusz még az Epic Rewards is,mondjuk azt nem tudom mit jelent.
  • Ironman2
    #162
    60 ájró rengeteg a játékért,igy is hogy ennyit késett,én várok vele,nagyon sajnálom,legalább addig foltozzák,meg kiegészítik pár dologgal,aztán egy éven belül,már szórják,mint a cukrot.Epic-nek most kell az exclusiv,hogy a többi fosát el tudják adni.
  • JonasSandor
    #161
    Ezt is megértük csapassátok. Jó hentelést.
  • JonasSandor
    #160
    Megjöttek a tesztek egész jó lett.
  • JonasSandor
    #159
    Igen főleg hogy a kártya is amit kér 480 meg a 1060 mára eléggé megkopott.
  • MerlinW
    #158
    Senki sem beszél gépépítésről (főleg, hogy mindkét proci 7-10 éves). A játék minimum igénye az ami. A két architektúra pedig fedi egymást teljesítményben, függetlenül a RAM sebességétől. A minimum gépigénnyel egyébként sem érdemes foglalkozni, az mindig csak annyit takar, hogy elindul vele a játék, de azt sosem, hogy élvezhetően.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.04.13. 12:39:40
  • JonasSandor
    #158
    Csak az egyik ddr3 még míg a másik 4 es. Aki gépet épít már nem ddr3 asra fogja ami már 9 éve volt utoljára. Az intel is megy a ddr5 re már. Ahogy az amd megtette.
  • MerlinW
    #155
    Azért mert a hasadra ütöttél? 2% a különbség a két proci között.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.04.12. 16:01:00
  • JonasSandor
    #155
    Jaja, de ez az fx széria meg a 7700 as i7 nagyon nem egy liga.
  • Gary
    #154
    Kicsit várunk a vétellel, hadd javítsák ki a hibákat! :Đ
    Az Epic-en még nincs kint a gépigény. :O
    A DeadIsland.com-on ez van:
  • JonasSandor
    #153
    Jaja pofás, de bizony borsos ára van, kegyetlen gépigénye lett.
  • Ironman2
    #152
    Ez jó lett!
  • Gary
    #151
    Eltekintve attól, hogy már nem sziget... :Đ
    Bejött a kezdés! Szép volt, ahogy kiütött egy medkit-et a dögből! :Đ
  • JonasSandor
    #150
  • JonasSandor
    #149
    Gépigényéről lehet tudni valamit?
  • JonasSandor
    #148
  • Gary
    #146
    Fury/rage módban, voltak látványos kaszabolások az elsőben. Főleg, Xian esetében igaz ez:


    Az alábbi összefoglalóban, 11:43-tól látható a New Flash System-en alapuló, amatőr hentesmunka. :Đ
  • JonasSandor
    #146
    Annyi volt, hogy azok a robbanó dögök ahogy szétestek. Én is hiába rugdostam a fejét lábát a zombiknak semmi nem volt, meghaltak azt szevasz. Semmi trancsírozás nem volt ott csak a vérre mentek azt heló.
  • Gary
    #145
    Néhányszor én is végigvittem az elődöket, a DefEd-eket (pár multis achi kivételével) ki is maxoltam. De, nem rémlik, hogy ekkora trancsírozást lehetett volna okozni anno. :Đ
    Bejött a videó! Jól indul, de 1:36-tól a "let's pause a second", kis kitérő, brutál! :Đ
    Tetszetős a személyre szabható harci stílus kijelentés. A dropkick, elégedett bólogatást váltott ki belőlem. A képesség-kártyák érdekesek.
    Majd áprilisban meglátjuk.
  • nibron
    #144
    Ami itt van, azt anno kivitelezni sem lehetett, mert nem volt meg a kellő technika. Azért így belenyúlni a zomóka fejébe, nekem kissé új.
  • ntex
    #142
    Tényleg én sem értem mi ebben a lightos? :D Brutálisabbnak néz ki sokkal mint a Dead Island első része. Kinézettel nincs problémám eddig, nekem a tartalom lesz a lényeg, remélem nem pár órás lesz az egész játék, hanem azért lesz mit csinálni benne bőven.
  • JonasSandor
    #142
    Azért az 1 nem szakadtak így a belek meg nem lehetett a fejét letépni meg szét trancsírozni.
  • Ironman2
    #141
    EZ???? Inkább lightosra sikerült. Első részt kétszer is kivittem,undorítóbb volt mint ez a trailer,főleg a kórházas jelenetek.
    Azért rohadtul várom a Dying Light 2 kicsit félresikerült része után.Nekem a Dying Light 1,és kiegészítője a favorit,meg a Dead Island 1 ,és kiegészítője.
  • JonasSandor
    #140


    Ez alapján be lehetne vezetni itt is a piros x-et mint a filmeknél, ez kidobja a taccsot.
  • JonasSandor
    #139
    Jönni fog gameplay nemsokár.
  • JonasSandor
    #138
    Jaja bírnám ha törölnék már a francba.
  • Voltan
    #137
    Emmán erősen kezd a Duke Nukem Forever szindrómára hasonlítani. Annak is de jó vége lett... :S
  • hunbalee
    #136
    Dead Island 2: Egy új álláshirdetés szerint nem minden platformra érkezik a játék