2151
Rise of the Tomb Raider
  • Although
    #640
    Kivárom a pc-st. Van mivel kevés időben játszani. :) Nem tetszik ez a kék vagyok én meg sárga játék, ami megy, de ez van. Nyugi van. :) Ez a cég nekem még nem okozott csalódást. Most voltak fenntartásaim de megelőlegezem a bizalmat. Remélem Januárba már kijön.
  • lucifer9393
    #639
    Ja, pl. én. Gondolkoztam már egy One-on, de még nincsennek rá olyan címek ami miatt érdemes lenne rá elkezdenem spórolni. Ez az lett volna, de hát itt a 360-as verzió, a sztori ua, és most már megnyugodtam, hogy a külcsín is rendben van. 10 éves konzol a 360!
  • MertHogy
    #638
    Ez egy teljesen vállalható minőség, ahhoz képest, hogy az X360 nem mai gyerek, szegény előző generáció, már amúgy sem igazán kap címeket, meg ha kap, azok sokszor elég silányak, pedig tuti vannak még jó páran akik használják a ps3-mal egyetemben.
  • grebber
    #637
    Fasza. Előző rész hangulatát csont nélkül hozza. 10/10 megint!
  • lucifer9393
    #636
    Közben youtubera is felkerült egy spanyol nyelvű:
  • lucifer9393
    #635
    VÉGRE van játékmenet a 360-as portból. Elég korrektül néz ki, mondjuk az se lett volna gond, ha egy az egyben úgy néz ki mint az előző rész. Ahogy látom még a csákány és a karabinerek is kaptak külön fizikát, pedig emlékszem az volt az egyik feature a definite editionben.

    http://www.gamestar.hu/rise-of-the-tomb-raider-xbox-one-xbox-360-screenshot-video-osszehasonlitas-crystal-dynamics.html
  • grebber
    #634
    Na már lehet csapatni!
  • TBTPumpa
    #633
    Az utolsó videó a megjelenés előtt:
  • TBTPumpa
    #632
    Az IGN nyomat róla Stream-et is ma 22:00 órától.
  • TBTPumpa
    #631
    Tévé reklám:


    XBox One bundliban már kapható!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.03. 16:35:55
  • ChipHazard
    #630
    Vannak akik már be is fejezték a Játékot, Itt egy video , álítólag csak minimális spoilert tartalmaz, A csávó befejezte a Gamet és csak vissza ment befejezni ilyen apróságokat, én mindenestre hang nélkül nézem nehogy véletlen elszolja magát, csak át futuk rajta megnézem a ruhákat stb

  • sadface #629
  • lucifer9393
    #628
    Én mondjuk még a megjelenés előtt várnék egy xbox 360 gameplayt, hogy mit hozott ki a jó öreg kis 360-ból a nixxes. Mondjuk mennyire különbözik az arca, vajon átemelték-e egy az egyben az előző rész modelljét, és hasonlók érdekelnének. Még 10 nap, és megérkezik az előrendelésem!
  • sadface #627
    A zene alatta nagyon jó.
  • TBTPumpa
    #626
    Befutott a japán Launch Trailer is, néhány új jelenettel:


    Valahol már kapható a játék:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.02. 17:43:42
  • akyyy
    #625
    azta a mocskos kkk e get
  • TBTPumpa
    #624
    Mesélj még! Pedig ez volt a löncs, twitteren írták, illetve már a hivatalos oldalakra is kikerült:
  • ChipHazard
    #623
    Ha ez tényleg a launch trailer volt akkor ez egy rakás szar, inkább story előzetesnek mondanám, de aztán kitudja .
  • sadface #622


    Hangulatos.
  • TBTPumpa
    #621
    Befutott a launch trailer is a maga 3 percével - egyelőre csak a RollingStone magazinhoz
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.10.29. 20:46:17
  • Totti5
    #620
    Hetente jönnek nagy címek, itt már elkerülni egymást légüres térbe egyre nehezebb... ez van.

    Amúgy a két játék megjelenése egyszerre az E3on lett bejelentve...
  • Evoluti0N
    #619
    Ne haragudj, de ez így kicsit hülyeség. Mármint értem, hogy téged nem érdekel a Fallout 4, a TR meg igen, illetve van akiknél ez fordítva igaz, de a te állításod alapján nincsenek olyan emberek, akiket mind a két játék vonz. Szóval igen, abból a szempontból konkurencia egymásnak a két játék, ha valaki Xboxon játszik és érdekli mind a kettő.
  • MertHogy
    #618
    Hidd el én is jobban várom ezt, mint a F4 (nem szeretem a poszt-apokaliptikus, dolgokat), lehet, hogy jó lesz ez a játék, csak a mikrótranzakció, meg az, hogy sok mindent egyszerűen átemeltek az előző részből, nem annyira vásárló csalogató. Szerintem, csak az Xboxot nézve is jobban fog fogyni a Fallout.
  • TBTPumpa
    #617
  • MerlinW
    #616
    Általában az almának nem igen kell tartania a körtétől. Szóval, jah...:) Mert engem spec. a F4 pont nem érdekel, így én sem tartok attól, hogy nem tudom majd eldönteni mivel játsszak:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.10.27. 20:54:26
  • Evoluti0N
    #615
    Persze, hogy nem kell tartania, mivel csak egy platformra jelenik meg. Szóval max ott versenyezhet.
  • MertHogy
    #614
    A MS-nél optimisták, de nagyon, vagy csak vakok.
  • TBTPumpa
    #613
    CE Unboxing:
  • Totti5
    #612
    X-akta
  • MerlinW
    #611
    Tiltani miben más, mint egyszerűen nem használni valamit?:) Sosem értettem.
  • Although
    #610
    Fenébe az egészbe. Jó video látszik ezen a téren igyekeznek még jobbat csinálni mint az előző. Nem tudom mi legyen. Ez volt az egyik amit kinéztem magamnak. Fenébe abba a kártyás videoba. Remélem pc-n le lehet tiltani.
  • TBTPumpa
    #609
    A hivatalos oldalon van egy kis mini-játék szerűség. Az adott opciók megtekintése után egy kódot ad, amivel egy kártyapaklit tudunk feloldani a játék XBox-os verziójában (csak november végéig érvényes az adott kód).

    Instagramon is fut egy hasonló dolog

    Fejlesztői napló az effektekről és fényekről
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.10.23. 11:11:47
  • ChipHazard
    #608
  • sadface #607
    Csinos darab!
  • TBTPumpa
    #606
    Hivatalos Artbook
  • Although
    #605
    Egyet értek Evolution-al. Ebbe semmi konfliktus keresés nem volt. Egyébként bőven lesz anyag amivel ki lehet várni. Ha egyáltalán érdemes lesz megvenni van pár video ami miatt nem fogok rohanni a boltba megvenni amúgy se.
  • TBTPumpa
    #604
    Új videó hivatalos forrásból:
  • MertHogy
    #603
    Kis indulatot érzek a hangodba. Kicsit optimistábban állok ehhez a kérdéshez, majd úgy egy, de inkább két év múlva válik el igazán mi is lesz ebből nagy szavakból, amit a micro. ígér a népnek.
    Én várom a játékot, tény, hogy egyszerű lesz, de látványos. Bár a pc-s verzió pontos megjelenését nem tudni, de remélem mihamarabb kijön arra is. A hülye kártyáik felba***tak kicsit, jó inkább nagyon, de túl élem.
  • TBTPumpa
    #602
    Sminkelt Lara:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.10.19. 21:01:38
  • Evoluti0N
    #601
    Elnézést. :D Ezt benéztem. Bocsi mindenkitől. Tényleg. Nem mentem a linkre és azt hittem, hogy Totti és Pumpa állandó vitájára reagáltál. :D
    Bocsi, még egyszer emberek. :D