2151
Rise of the Tomb Raider
  • TBTPumpa
    #2111
    Kalandozás:
  • wantonly
    #2110
    Működik, köszi!
  • wantonly
    #2109
    Rendben! Tegnap este későn már nem találtalak steam-en, hogy megkérdezzem mi lehet a gond. :)

    A másik, hogy family sharing-on keresztül töltöttem le a játékot egy barátomtól, de gondolom ez nem befolyásolja.

    És ezúton is köszi, hogy lefordítottátok.
  • TBTPumpa
    #2108
    Mindenképp a TombRaiderS.hu-ról töltsd le, mert a Magyarítások Portálon korábbi verzió van (hiába jeleztük, azóta sem került frissítésre). :(
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.06.13. 13:31:38
  • wantonly
    #2107
    Elsőre a magyaritasok.hu oldalról töltöttem le (az valóban 1.0), utána a honlapról, de nem lett jó. Viszont validálást utána nem csináltam, csak uninstall-t, lehet ez volt a hiba. Este, ha hazaértem megpróbálom újra. Köszi!
  • jocika
    #2106
    Megnéztem, nekem az 1.0.0 volt fent, azzal tényleg csak francia volt a szöveg. A honlapról letöltöttem a legfrissebbet, 1.0.1, és most jó. Valószínű volt egy frissítés, amit nem vettem észre.
  • wantonly
    #2105
    Fogalmam sincs mit csinálhatok rosszul, de nem működik nálam a magyarítás. Megadom a leírás alapján a játék főkönyvtárát, települ is szépen, átállítom a nyelvet franciára és.... francia is lesz. Mindenkinek működik?
  • akyyy
    #2104
    6000 ft humblebundle akcióban, a 20 Year Celebration. így eldőlt, hogy mit csinálok :D már ott csücsül a fiókomban, az összes DLC-vel együtt
  • MerlinW
    #2103
    Kell hozzá az alap is. Vagy azzal az acc-on vedd (gift) meg ami a megosztást szolgáltatja.
  • akyyy
    #2102
    Nincs meg a játék nekem Steamen, de családi megosztás által mégis tudok vele játszani. Viszont azokba nincs benne a dlc (mer gondolom nem lett megvéve) :D
    Ha én most meg veszem a DLC-ket, akkor fogok tudni vele játszani, vagy kéne hozzá az alap játék is.?

  • OBig1
    #2101
    PS4-es kódot lehet nyerni:
  • TBTPumpa
    #2100
    Tölthető a Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration magyarítása!

    Jó játékot!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.11.25. 20:31:06
  • TBTPumpa
    #2099
    Holnap érkezik:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.11.24. 22:17:32
  • MerlinW
    #2098
    A küldetések megnyílnak, ahogy haladsz előre a történetben, a kártyák meg csak challenge/endurance módban használhatók. Amolyan perk-ek.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.11.21. 16:34:33
  • DantesHUN
    #2097
    A hétvégén le volt árazva és megvettem. Lenne két kérdésem

    Az egyik, vannak hozzá küldetés DLC-k is, és ezek hogy működnek, pl: Baba Yaga? Mikor melyik részében a játékban hol nyílik meg?

    A másik, ezek a kártyák mire jók?
  • Maxtreme
    #2096
    Tovább megyek, szerintem egyik DLC sem éri meg azt az árat amennyiért kínálják ... :)
    Egyszerűen nem ad hozzá szinte semmit az alapjátékhoz.
  • Shep
    #2095
    Mekkora egy büdös nagy lehúzás volt ez az évfordulós kiegészítő, tiszta szerencse, hogy kártya pénzből vettem, különben nagyon ideges lennék
  • TBTPumpa
    #2094
  • Ironman2
    #2093
    Kiszivárgott a következő Tomb Raider játék címe:

    Shadow Of The Tomb Raider

    http://www.gamestar.hu/hir/shadow-of-the-tomb-raider-219484.html
  • Kaslerka #2091
    Sokára lesz ez kész. Én a régi motorral a saját játékomat (Lara Croft és az Istenek sírja) csináltam 2 évig...
  • MerlinW
    #2090
    Összefoglalva, azt írja, hogy pár héten belül kapunk új képeket stb. Tehát demo-ként ne arra gondolj, amire gondolsz:) A srác 0-ról akarja felépíteni a játékot - tudtommal - egyedül, amit a Core Design 40 fővel készített anno 2 évig. Asset-ek, modellek, játéklogika, fizika, hangok, animációk. Szakmabeli vagyok tudom mi munka ez, ezért is vagyok pesszimista ezzel kapcsolatban. Viszont volt már rá példa, a korábban említett Black Mesa, de ugye az is 5 évig készült és máig hiányzik a 25%-a. Ráadásul ott gyakorlatilag "csak" source 1-ről 2-re kellett "átrakni", textúrákat rajzolni, stb, nem egy teljesen idegen új motoron újraírni egy komplett játékot. Szóval.. jah, ez a véleményem, de majd meglátjuk mi lesz.
  • Krisztiam #2089
    De valami demo lesz belőle nem?
  • Krisztiam #2088
    kár pedig jól néz ki :)
  • grebber
    #2087
    Majd a Capcom hd sikerein felbuzdulva lehet ezek is ellövik majd a korábbi részek remasteredeit aztá szépen elhallgattátják az illetőt ahogy a resik esetében is.
  • MerlinW
    #2086
    Sehol, még készül és ahogy látom igen gyerekcipőben jár. Az ilyen egy személyes projekteket ismervén valszeg soha nem készül el, esetleg évek múlva, mint a Black Mesa:)
  • Krisztiam #2085
    honnan lehet letölteni? :D
  • Maxtreme
    #2084
    Kicsit off, de annyira azért mégsem :)
    Ezt ismeritek? Szerintem érdemes rá odafigyelni.
  • OBig1
    #2083
    ChipHazard! Nem a magyarítással van a baj. A magyarítást mindig újra kell írnunk-szerkesztenünk, akárhányszor csak megjelenik egy patch, vagy frissítés. Így, mint a patch-nek, a magyarításnak is van verziószáma. Ha nem a megfelelőt teszed fel, akkor persze nem illenek össze. Ennyi a baj.
    Elég baj ez nekünk, hogy többször is meg kell írni, szerkeszteni a magyarítást. :)
    Javaslom, mindig nézzetek el az oldalunkra, esetleg fórumunkra, ott segítünk. :)
    A legújabbhoz még nincs kész a magyarítás, így magyarul csak akkor tudjátok játszani, ha visszatértek egy régebbi verzióra. Persze akkor a Blood Ties kiesik a lehetőségekből. De igyekezünk. :)
    Mindig a legújabb magyarítás:
    Utoljára szerkesztette: OBig1, 2016.10.20. 20:11:31
  • Maxtreme
    #2082
    Ja hát, csoda is lett volna. :D Csak valahol olvastam,azért kérdeztem rá. Még jó hogy így tettem :D
  • MerlinW
    #2081
    Kis naív:)
  • TBTPumpa
    #2080
    Nem, csak az új cuccokat kapod meg. Ha Season Pass-t veszel, akkor kapsz meg mindent automatikusan.
  • Maxtreme
    #2079
    Srácok.
    Jól értelmezem, ha megveszem a Celebration DLC-t, akkor az összes eddig megjelent kiegészítőt megkapom? (illetve nyilván az új cuccokat)

    Mert az úgy 3e forintért ajándék.
  • ChipHazard
    #2078
    Köszi az infot, örülök neki hogy mükszik :)
  • endorphinz
    #2077
    Sikerült megoldanom úgy, hogy a tombraiders.hu-ról töltöttem le az 1.01 magyarítást, eddig a magyaritasok.hu-ról használtam az 1.0-ás verziót. Így már működik
  • ChipHazard
    #2076
    De igen, nálam is bekavart a magyarítás, szintén azok voltak a hibák, menü-ben dolgok rosszul voltak irva, a Kontroler menüben, ah beléptem többé nem tudtam semmti csinálni, és ha egy egy tárgyat megvizsgáltam akkro sme tudtam visszalépni a játékba, már majdnem töröltem az egészet, páran tudti meggyőztek volan hogy mert virágbotl verzio, de nem. XD , a magyaritás volt a hibás,
  • endorphinz
    #2075
    Magyarítás másnál nem kavar be? a menüben néhány helyen értelmetlen kódokat látok, csakúgy mint a launcherben. A játékban a párbeszédek rendben vannak, igaz csak pár percet játszottam vele mert Szíriában felvettem az első medált a ládában és nem tudtam kilépni abból a képernyőből. (asszem az augusztusi patch 7 van fent)
  • S1M0N
    #2074
    Igen, a CE tulajoknak (én is az vagyok) ingyen van minden.
  • Krisztiam #2073
    akkor nekem ingyen van?
  • Shep
    #2072
    Igen, tegnap már felkerült.
  • jocika
    #2071
    A gyűjtőis tulajok örülhetnek, nekik ott van a teljes csomag ingyen, csak le kell tölteni.