2151
Rise of the Tomb Raider
  • horobi36
    #2151
    Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration magyarítás v1.05
    TBlint megcsinálta a legújabb verzióhoz a magyarítást. (v1.0 build 1027.0) Letölthető már az oldalról. ise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration magyarítás v1.05
  • horobi36
    #2150
    Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration magyarítás v1.04
    TBlint-nek hála a magyarítások hozzáigazításra kerültek a játék legújabb javítócsomagjához. Elérhető a TombRaiderS.hu oldalon a Letöltések menüben. Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration magyarítás v1.04
    Utoljára szerkesztette: horobi36, 2021.10.25. 18:17:44
  • Savaran
    #2149
    Köszi, igen kíváncsiságból szoktam nézegetni a statisztikákat, az emberek kétharmada még a tripla a-s játékoknak főszálát sem viszi végig, (witcher 3-ban 400 órám van, kb skyrimben is) régi motoros vagyok :) annó mikor még nem volt se steam se net, egy játékot 5 évig játszottunk XD
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.01.21. 16:19:36
  • CrashBoostZoom
    #2148
    Grat, szép teljesítmény!

    Mondjuk a Steam achievementekből kiindulva ma már az is nagy szó ha valaki befejez egy játékot és nem hagyja ott néhány óra után.
  • Gary
    #2147
    A multisok kivételével, én is begyűjtöttem minden achievement-et. Akkor látom, hogy a profilomon, majdnem minden egyéb teljesítményt kiszorítottak az ebből megszerzettek! :Đ
  • JonasSandor
    #2146
    Az nem sok.
  • Savaran
    #2145
    Második végigjátszásom már 100%-ra csináltam, a steames játékosok 4,4%-nak van meg csupán :)
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.01.20. 11:19:51
  • Savaran
    #2144
    Köszi szépen!
  • OBig1
    #2143
    Fent van már a legfrisebb verzió is
  • JonasSandor
    #2142
    A kivágások az mitől van?
  • caps lock
    #2141
    Állandóan gondok vannak vele, ha kijön egy új frissítés a játékhoz az elrontja a magyarítást. Mindig foltozgatják de jelenleg nincs biztos megoldás. Bizonyos verziószámokkal működik, másokkal nem.
  • Savaran
    #2140
    Újra elővettem a játékot, de a magyar fordítástól be se jön a főmenü :) pedig tavaly még jó volt :) Valaki esetleg próbálta mostanában?
  • JonasSandor
    #2139
    Mért van az hogy meghal a gép alatta?,most megnyitottam a térképet és lehalt az egész egy gép restart lett belőle.
    Van egy küldi ahol varjút kéne megkeresni azt hol találom?,illetve egy sírhelynek is kéne lennie ott. Az istenért se találom a bejáratát.
  • JonasSandor
    #2138
    Igen rájöttem már.
  • jocika
    #2137
    Ha megtanultad, akkor kézbe veszel egy üveget és középső gomb. Gondolom benzinnek is kell lenni nálad.
  • JonasSandor
    #2136
    Molotovkoktélt hogy csinálok? nem tudom meggyújtani az üveget.
  • JonasSandor
    #2135
    Van a folyónál egy rész ahol kötél visz át és ott kéne felkapaszkodni a jégfalon.
  • JonasSandor
    #2134
    Újra elkezdtem folytatni pár hónapos kihagyással és a csákját mivel szedem elő hogy felkapaszkodjon a jégfalon?
  • jocika
    #2133
    Hosszú idő után most elindítottam a játékot, de pár perc után kilép, mindenféle üzenet nélkül. Eddig ilyen probélémám nem volt soha. Leszedtem a játékról a magyarítás, ellenőriztettem a játékfile-kat, de semmi változás. Minden driver friss.

    Ryzen 2500X+16 GB ram+GTX1070 a gép.

    Találkozott mostanában ilyennel valaki?
  • Savaran
    #2132
    A főszálat végigvittem, hát az első jobban tetszett, nyilván ez szebb grafikailag meg "Larailag :) ", de a sok muszályból újítás sem tetszik, pl mászó nyíl? mi a fenének! A fegyver fejlesztés is tök hülyeség, az elsőben szerintem jobb volt a fejlesztési rendszer(egyszerűbb de nagyszerűbb), valőszínű a 100%-nak neki sem kezdek, pedig úgy indultam neki, Szibériával bezárólag 100%-on ál, de tovább már nincs kedvem gyűjtögetni, majdnem annyi idő lenne mint maga a játék többi része.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.06.17. 08:58:30
  • Savaran
    #2131
    Igazàból az Onik dögverme, a vérben úszkálàs, a tébolyult kanibál onik fogjai, nem hatottak rám családi vígjátékként XD
  • grebber
    #2130
    Az elsőnek horror feelingje volt?
    Az igen
  • Savaran
    #2129
    Sziasztok! Most a 20 éves jubileumi akció keretében vettem meg a játékot, az első részt meg 2 éve mikor ez megjelent :) Várom már az új részt is, két év és azt is megveszem, addigra lesz honosítás is szerintem, 33%-nál járok, elméletben 100% lenne a terv mint az előző résznél, de nekem már itt kicsit túltolták a mellék küldiket, és valahogy nincs is olyan horror feelingje mint az első résznek, grafika nagyon szép, de valahogy szubjektíve én gyengébbnek érzem az egészet, persze majd a végigjátszás után lehet jobb lesz, most találtam meg a titkos várost.
  • TBTPumpa
    #2128
    Shadow of the Tomb Raider will be revealed April 27th. Available on Xbox One, PlayStation 4, and PC on September 14th, 2018.
    Elérhető a tegnapi nyúlfarknyi teaser.

  • TBTPumpa
    #2127
    Mozifilm előtt adták le, 15 másodperces szösszenet:







    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.03.14. 22:13:32
  • MerlinW
    #2126
    Nem ez az eredeti?
  • PiszkosFred
    #2125
    Helyes, nagyon helyes. Ideje volt mar, hogy jojjon! :)
  • ChipHazard
    #2124
    Nem maradhat el természetesen az Igazi film feldolgozás is ami már most jobb mitn a vikanderes
  • TBTPumpa
    #2123
    Shadow of the Tomb Raider bejelentés holnap (a mozifilm nemzetközi launch esemény jóvoltából)!

    Megjelenés: 2018. szeptember 14.

    Akkor valóban nem kell sokat várni rá, ahogy tavaly év végén megszellőztette a Square Enix.


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.03.14. 15:38:53
  • Tehasut
    #2122
    Ennek örömére pénteken jött még egy patch.
  • fatmax
    #2121
    Szuper , köszi !
  • TBTPumpa
    #2120
    Igen. Napokon belül elérhető lesz!
  • fatmax
    #2119
    Sziasztok ! Ha minden igaz megint "ráfoltoztak" a magyarításra , és ismét francia feliratok vannak a honosítás helyett. Esetleg van róla info, hogy hozzá lesz igazítva az aktuális verzióhoz a magyarítás ?

    Utoljára szerkesztette: fatmax, 2017.12.14. 16:21:19
  • TBTPumpa
    #2118
    Mégsem lesz az idén új Tömbradír bejelentés:
  • jocika
    #2117
    Hasonló gépem van, mint amit leírtál, video kártya azonos, ram szintén. Mióta megvan a Gainward, azóta nincs a geoterm pályán problémám. GTX670-el volt az, amit írtál. Tehát azt mondanám, hogy a géped nem gyenge hozzá.
  • Czobi
    #2116
    Szia!
    Igen, vissza tudsz majd menni minden pálya részre, így a szíriaira is, én is csak később vettem fel az összes ereklyét, doksit.
    A másik kérdésre nem tudok válaszolni - nekem lényegesen gyengébb gépem van, de folyamatosnak láttam a képet, nem tapasztaltam hatalmas fps dropokat (fps-t nem szoktam közben nézni - ha nem szaggat, akkor jónak látom).
  • 6600GT
    #2115
    sziasztok! az lenne a kérdésem,hogy visszatudok majd menni vmikor a sziriai pályára mert van egy ereklye amit nem vettem fel.A másik kérdésem az lenne másnak is volt olyan h a geotermikus völgy résznél igen sok a fps droop egy adott részen..vagy a gép gyenge nem tudom..köszönöm szépen
  • TBTPumpa
    #2114
    Ez sem rossz:
  • Kandurex
    #2113
    Dat...!
  • greger74
    #2112
    hali
    lesz folytatása a játéknak?
    bocsánat, ha lemaradtam..