421
1508059019.png
A Darksiders fejlesztőinek új játéka
  • scomcomputers
    #100
    Egy kis HW teszt...hogyan fut....

  • Jim Morrison
    #99
    akkor csak... reminder..^^
  • TDC Geronimo
    #98
    Ez már hónapok óta kint van :)
  • Jim Morrison
    #97
    Roadmap
  • scomcomputers
    #96
    Hivatalos Magyar Discord!
  • Since
    #95
    Nekem is előfordul sajnos...
  • scomcomputers
    #94
    Nektek a hitreg az jó,már nálam sz@r,lövöm az ellent oszt nem adja be....
  • TDC Geronimo
    #93
    Másik megoldás ha követed a játékot steamen. Felugrik ablak, mint amikor acsit kapsz, ha lesz restart
  • bosco05 #92
    Köszi, de ha játékba vagyok pont nem látom a discord értesítést :D Ez így rohadt amatőr... 90-es évek :D Ettől mondjuk még imádom a játékot, csak na...
  • scomcomputers
    #91
    Ha esetleg valakinek,kevés lenne az fps,laggolna,szaggatna, arra van itt egy kis segítség ,működik,lehet használni nyugodtan,a menüben ha ezt használod akkor a graf.beállításoknál megjelenik a "custom"
  • scomcomputers
    #90
    Az alfába volt 50 órám,mióta megkaptam az early-t,nem nagyon tudtam tolni,vagy a melóm miatt vagy azért mert nem ment hiába mentek a szerók,mindig dobott valamit,vagy egyszerűen csak kilépett,no de majd javítják..



    Szerintem még korai volt kiadni a pénzes változatot...

  • TDC Geronimo
    #89
    Twitteren, steam fórumon és discordon is szólnak restart előtt. Egyelőre nincs ingame üzenet, de majd lesz. Addig menj fel DCre és megkapod értesítést egyből ha lesz valami leállás
  • bosco05 #88
    Párszor? :D Eddig 3 winem van oda miatta... És semmi előrejelzés semmi, csak off! Húzzam a szájukba a f...
  • Jim Morrison
    #87
    twitter feedjuket elnezve, naponta parszor restartoljak a szervereket :C
  • TDC Geronimo
    #86
    Kíváncsi vagyok mikor jön első patch és mikor jön az első nagy patch, ami roadmapon van. Szerintem jövő héten már jön valami, nagy patch meg március vége felé
  • scomcomputers
    #85
  • JonasSandor
    #84
    Ez a hunt down freeman.
  • TDC Geronimo
    #83
    ?
  • JonasSandor
    #82
    Éjfélkor jött ki de rohadt szar lett 13%-kon áll, úgyhogy megne vegyétek.
  • scomcomputers
    #81
    Ugyanaz a build volt csak solo-ban ment,no én is megkaptam az early-t csapassuk...
    plakkamv:
    Köszi,lehet találkozunk!
  • JonasSandor
    #80
    A másik hasonló játékban meg bennevan gordon freeman ma jelenik meg 18.00-kor.
  • plakkamv
    #79
    Én megvettem a játékot :)

    Gyertek Discord szerverünkre csapatni :)

    Link : https://discord.gg/vdSsE33
    Szerverünk KATT
  • JonasSandor
    #78
    1 évig lesz örli minimum.
  • Jim Morrison
    #77
    az ár szerencsére nincs elszállva. viszont még messze van attól, hogy steam wallett pénzemed kiérdemelje :) talán majd fél év múlva...
  • TDC Geronimo
    #76
    Na megjelent lol
  • TDC Geronimo
    #75
    Na vége, vissza is vették steamről a játékot. Remélem március elején indul EA
  • TDC Geronimo
    #74
    a zárt testen más build van, mint amivel mi játszunk alphaba? Gondolom EA build újabb lesz már, mint amivel most játszunk
  • scomcomputers
    #73
    Nem lesz beta,jön az Early....
  • Jim Morrison
    #72
    remélem bétára már közel Ryse szintű optimalizáció lesz :c
    Most mentem egyet, random csávóval, de egyedül kezdtem... 4 emberkét lelőttem és még a bosst is lelőttem/elmenekültem. De fps laggal nem az igazi, potato felbontás mellett.

    Alap puskám volt, az volt a szerencsém. 2 gyors lövésbe mindenki meghalt, míg töltötték a sajátjukat..
  • scomcomputers
    #71
    Holnap CET10-kor vége az alfának,a zárt "Backend Stresstest" még megy tovább!
  • scomcomputers
    #70
    Nekem eddig is jól ment,de most szupergyors lett!
  • TDC Geronimo
    #69
    Naponta foltozgatják matchmakinget. Szerintem ahogy jó lesz bejelentik az EA dátumot. Én március elejére tippelek.
  • TDC Geronimo
    #68
    huh olyan éjjeles meccset toltunk még most is remegek. Kukoricaföldön ment harc, repkedtek a flarek mindenfelé :D

  • scomcomputers
    #67
    Jó....az a gond, a sok gamer nem tudja mit kell csinálni,ott hagynak a francba így mehetek egyedül...no de majd az EA,akkor összehozunk egy csapatot!

    Ja írtad a p.betat, igen van nekem, egy pár ember jutott be csak az megy tovább ez egy un. "Play Backend Stresstest" csak a solo megy benne, steamen a beta alatt kellett aktiválni max 800fő...

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2018.02.18. 21:17:37
  • TDC Geronimo
    #66
  • TDC Geronimo
    #65
    Kiment utolsó invite hullám. Szerintem jövő héten véget ér alpha és március elején elindul EA
  • scomcomputers
    #64
    Az új patch már hozott több graf beállítást,és nem javallott használni a cfg buherát,már azért sem mert a konzol parancsokat letiltották...
    Tehát nem ér semmit...
  • Jim Morrison
    #63
    huh. első meccs win, mondjuk társam a legvégén, visszaszámlálás közben halt meg egy AI tól...
    második meccsen én is haltam, 12es karimnak lőttek is :'( (első meccsen egy másik csapatot kinyírtunk, másodikban csak egy solo volt)

    teljesítmény potato resolution meg beállítások mellett siralmas :'( 40 fps volt max. azt hiszem várok mielőtt újra előveszem, pedig jó lenne. Kicsit több embert bedobhatna, hogy találkozzunk valakivel. Bosst kétszer ugyanoda dobta.
  • Jim Morrison
    #62
    most vettem eszre 4 napja kaptam meghivot... vegre :9
  • TDC Geronimo
    #61
    privát béta? Kíváncsi leszek mikor jön EAbe a játék. Én is tolom már alphat. A mostani nagy patch elég sokat polírozott a játékon. Szerintem március közepe felé már kijön steamre.