421
1508059019.png
A Darksiders fejlesztőinek új játéka
  • scomcomputers
    #60
    Megint a nulláról...


  • Jim Morrison
    #59
    szép lista
  • scomcomputers
    #58
    Megjött az új 1.6gb-os patch a játékhoz,sok minden változott,sőt grafikai beállítás is került a játékba,mellete toljuk a privát beta-t is nagyon odab@sz az tuti.....
    Patch Notes
  • grebber
    #57
    Most nézem csak a rendes mail-em ezekszerint arról is jelentkeztem:

    ADPV9-N*ZPK-DVFJD

    A csillag helyére egy négyes jön
  • scomcomputers
    #56
    "Good news, hunters! We have just sent out another wave of Closed Alpha invites. Remember to check spam and promotion folders. If you did not receive one today, do not worry, more waves to come!"

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2018.02.11. 14:12:38
  • Shep
    #55
    Pont nem az a lényeg, hogy az izéket kinyírd.
  • scomcomputers
    #54
    Jönnek a kulcsok...
    "Happy Saturday hunters! Another wave of keys have just been sent! Make sure to check spam and promotion folders! Sometimes it can take a while for your mail service to receive them."
  • grebber
    #53
    Már legyalultam... Nem szeretem a multis cuccokat ,de van amit ha játszok érzem rajta hogy jó és tolnám ,de mivel nincs időm nem tolom a jót sem. Ez nekem nem tetszik.
    2vs2be boklászunk a baszott nagy pályán lényegtelen mennyi lézengő izét nyírunk ki egyszercsak nem is látni honnan ki kinyír és ennyi volt. A töltési idő katasztrofálisak szerintem. Szóval ez olyan game lett ami nem fogja megmenteni a Cryteket az biztos.
  • scomcomputers
    #52
    A configban: spec 1-low,spec 2-mid,spec 3-high,spec 4-veryhigh...
    ment pü!
  • grebber
    #51
    Én minél kevesebbet szoktam. A hwek nem malmozni vannak hanem dolgozni.
    Amúgy Cryetek = a full se lesz jelentősen gyorsabb.
    Mondjuk ha tudná az ember legalább hoyg ez most high vagy mdeium vagy milyen graf settings ami van az lehetne egy támpont..
    Még holnap tolok pár kört aztán csak rájövök mi a játék értelme célja..
  • scomcomputers
    #50
    Mit vársz,talán 100fps-t,ez még alfa verzió,azt tudod mit jelent?
    Lentebb írtam,hogyan lehet több fps-t kihozni belőle,olvass vissza!
  • Jim Morrison
    #49
    azert az kene. felbontas, stb
  • grebber
    #48
    Mentem egy kört.....
    A szokásos Crytek minőség

    Avg: 42.002 - Min: 19 - Max: 62



    Nem tudom alapból milyen settings van de brutális a gépigénye.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.02.09. 15:40:33
  • scomcomputers
    #47
    Azt még nem tudni...
  • grebber
    #46
    Na most kaptam meg a meghívót.
    Meddig megy a closed alpha, mert azt nem láttam a mailben? 12 órázás miatt csak holnapután tudok ránézni.
  • Shep
    #45
    Azzal nyomtam már, javult de még messze van a jótól sajnos, de bizakodó vagyok az egész játékot illetően.
  • scomcomputers
    #44
    Február 9.-ig lehet még regelni a zárt alfára,utána zárják a regelés!
    'If you still want a chance to get in the Closed Alpha you have until Friday February 9th 3PM CET to sign up at , after that we will close the signup page!"
  • scomcomputers
    #43
    Próbáld meg az új potato-t,azzal jobb lesz e!
  • Shep
    #42
    Hát javult a helyzet,, stabilabb a dolog, kevesebbet tölt, fps sajna még mindig 20-30 között ingázik de legalább kevésbé akad. Jó lesz ez idővel.
  • scomcomputers
    #41
    30 perc és tolhatjuk!Remélem....
    Jött új patch is!

    "Good news hunters! We have been able to fix most of the major issues and the servers will go live in 30 minutes (4:30PM CET)! "

    Patch Notes!

    Fontos:lesz többször is még kód kiküldés,figyelni az emaileket!

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2018.02.07. 16:16:42
  • scomcomputers
    #40
    Még egy kis türelem,nem sokára megint mennek a szerverek,ja és lesz új alpha key osztás is!

    "Hunters, we are very sorry to say the servers won't be coming back today either, but we can report some of the fixes worked in our internal tests! Please give us a bit more time, we'll come back with more invites and a better experience for all. We already fixed the '0x100a' and '0x200b' errors and made sure that people can find missions again. We'll explain more in extended patch notes when go live again!"
  • Since
    #39
    Nekem már az is elég lenne ha tudnék az EU serveren játszani, előtte nem sikerült :)
  • Shep
    #38
    Hátha javul a teljesítmény!
  • scomcomputers
    #37
    "The servers won't be coming back today. We have already been able to fix some of the major issues but there are still some important ones we need to fix and test first, so we won't be back until we are sure we can offer a good experience. We will keep you updated if we know more."
  • scomcomputers
    #36
    A potato-t frissítették,sőt az összeset 02.04-én,próbáld meg megint,bár most állnak a szerverek!!!
  • Shep
    #35
    Hát sajnos potato configgal is szarul fut, de ennek ellenére volt egy sikeres evakulás és azt mondom ,hogy egész élvezetes és hangulatos játék és látok benne potenciált, remélem a gépigényt hamar javítják ,hogy normálisan lehessen játszani vele.
  • Shep
    #34
    Na ezt kipróbálom, kösz.
  • scomcomputers
    #33
    Én első naptól kezdve így tolom,meg más is.....az EU szerver túl van terhelve,laggol mint állat,no de ez egy alfa teszt,mit vártak,nem csak a játékot tesztelik,hanem a szervereket is..
    Az Escape from tarkovnál is így volt még a beta tesztnél is..


    "We are aware of the 0x200b & 0x100a error messages. We recommend switching to a different server (EU to NA/NA to EU), this might fix it for now but are working on a fix, thank you for your patience."

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2018.02.03. 20:05:24
  • Since
    #32
    Nem bannolhatnak ha módosítod a cfg filet? Mintha a steam fórumon olvastam róla... Egyébként az EU server megy nektek? Nekem folyamatosan cry cloud errort ír ki, csak az US Serveren tudok játszani :( A fórumot olvasgatva rengeteg ember nem tud játszani az EU serveren és még nincsen rá javítás...
  • scomcomputers
    #31
    Na azért ne add fel,lentebb írtam rá megoldást....
    20.-hsz....
  • Shep
    #30
    Hát ez nekem játszhatatlan, 15 és 30 között mozog az fps, az egész olyan mintha egy lassított felvételt néznék, ráadásul rohadt csúnya is, felbontás állításán kívül semmi más grafikai opció nincsen, ja de, motion blurt lehet kapcsolni meg v-syncet :D
  • Shep
    #29
    Na jött hozzá kód, kíváncsi leszek milyen!
  • Hexex86 #28
    Köszi. Hát fura. És csak engem zavar az, hogy nem középre céloz, hanem kicsit lentebb van a célkereszt?
  • scomcomputers
    #27
    Jobb klikk+ shift...
    Elég sz@r,de ez van..
  • Hexex86 #26
    Hogy lehet sima iron sight-ba célozni? xD
  • scomcomputers
    #25
    Én írtam,olvastad e?
    .......lesz ez még 1440p is csak várni kell....
    Hexex86...Köszi!
    Javítom...azt írták egyelőre nem lesz,kód kiküldés...tehát még várható...
  • Hexex86 #24
    Várni kell. Dolgozza fel a youtube.
  • grebber
    #23
    360p-be mit kell nézni? Van esetleg fullos is? Youtube alul nem ajánlja fel csak a 360p van.
  • scomcomputers
    #22
    Új infó....
    Kiküldték az utolsó,kódokat is,ezzel vége van,több kód kiküldés már nem lesz!
    "Hey hunters! Check your inbox, we just sent out a new wave of Closed Alpha invites. Good luck!"

    Csináltam egy kis videót,az előző hsz.-ben írt cfg fájl buherával veryhigh beállításon,csekkoljátok..Köszi!
    ....lesz ez még 1440p is csak várni kell....
  • Hexex86 #21
    Nappali mapon mentem pár karikát. Egész jó ez a kis game.