49
  • sirpalee
    #8
    Itt is látszik az azonosan nulla tudás. A max payne 3-at nem a remedy készítette... Ők a Max Payne 1 és 2-ért feleltek.
  • DarkSector
    #7
    Ja látszik is.
  • akyyy
    #6
    mp3-at a rockstar csinálta. mp1 és 2 pedig remedy. :P
  • DarkSector
    #5
    A te mododon válaszolva:

    MP3 egy fos.
    Alan Wake az egyik legjobb játék.

    Nem azért csináltam videót hogy ti örüljetek, csak azért mert megtehetem, a Capture direkt szar mert leszarom.
    Nincs több időm amit erre kívánok elbaszni.
    Mi az a SUBSCRIBER?

    A videót magamnak csináltam, mert nekem így tetszik. Ennyi.
  • sirpalee
    #4
    A Remedy másik nagy játékét, a Max Payne-t érdemes nem kihagyni a sorból. Arra többen emlékeznek, mint az Alan Wake-ra (bár az is zseniális lett a hangulatot tekintve).

    Btw értékeljük a próbálkozást, hogy saját csatornára feltöltesz valami videót, hogy ide tudd linkelni, de keress inkább olyan videót, ahol nem mozog az egér a végén a gagyi capture miatt. Úgysem ez fog subscribereket hozni neked...
  • DarkSector
    #3
    Üdv a klubban
    :D
  • TomStorm
    #2
    Engem is nagyon csábít a játék mivel nem hazudnék ha azt mondanám,hogy Alan Wake volt az eddigi legjobb játék számomra az ami elejétől a végéig még mindig itt a fejemben.Ha a sztorit veszem alapul.
    Reméljük megjelenésig lemennek a konzol árak és azt is,hogy lesz QB mellé még pár exclusive,hogy PS4 mellől X1 fele dőljön a mérce vásárlás ügyileg.

    Sz.tem nem csalódnánk a játékban,idejük van még fejleszteni
  • DarkSector
    #1
    Quantum Break

    A Quantum Break egy Xbox One exclusive játék lesz a Remedy-től! [Alan Wake fejlesztői]

    Végre van egy gameplay a játékból, ami nagyon látványos játékot ígér majd nekünk!
    Reméljük az Alan Wake példájából nem csak a megdöbbentő vizuális atmoszférát kapjuk meg nextgen köntösben, hanem a story-ból is újra megmutatkoznak a Remedy-nél.

    [személy szerint nagyon elfogult vagyok, várom nagyon és ezért mindenképpen veszek egy konzolt ahogy sikerül majd]



    Developer(s): Remedy Entertainment
    Publisher(s): Microsoft Studios
    Engine: Northlight Engine
    Platform(s): Xbox One
    Release date(s): 2015
    Genre(s): Third-person shooter
    Mode(s): Single-player