23
  • Devv
    #23
    Nézd meg a Watchment!
  • Molnibalage
    #22
    Javasolnél némi memória frissítést. Az egész X-Men széria egyik legjobb jelenet során Árnyék kapta az X2 elején. A 2 részben elég komoly szerepe volt, hiszen a kulcsfigura volt a fejlesztő telep megtalálásában.

    A képregényekben annyi alternatív változata volt Vadócnak és mindenki másnak, hogy totálisan leszarom, hogy más módon interpretálták a filmbe. Azzal, ahogy a képregényben volt az egész sorozat céltalnná válna, mert képelenség beletenni a múltját és a képességeit értelmesen.

    A Kitty féle múltba küldése az emlékeknek az, ami tényleg nagyon durván belenyúlás, de együtt tudok élni vele.

    A magadfajtával az a baj, hogy képtelen vagy felfogni azt, hogy mit jelent azt, hogy interpretáció. A Hollywod Newsagancy-nek van erről egy jó videója. Talán nézd meg.
  • Dewri
    #21
    Én meg néznék egyszer egy olyan képregényfilmet, ami valóban a képregényből van megcsinálva, nem csak az egyes szereplők nevei és annyi... Kolosszus, Árnyék totál kihagyva minden részből, a Jean Grey-féle Főnix szálnak köze nem volt a képregényhez, Vadóc egy nulla, Rozsomák meg Farkas, az "életrajzi" filmjeinek szintén köze nincs a képregényhez és nem rémlik, hogy Kitty tudatokat tud küldözgetni az időn át... A Pókember a csuklójából lövi a hálót (az első 3 szuperbevételes hálivúdi fos filmben) és ha depis, akkor nem tud lőni, egyébként meg minden aktuális ellensége péppé veri, Venom sztorija egy az egyben kuka (eredetiben a Titkos Háborúban szerzi, majd Mr Fantastic segítségével megszabadul tőle, aztán jön Brock...). Az új Fantasztikus Négyesben néger lesz a Fáklya, míg az első Fáklya közben előlépett Amerika kapitánnyá... Hulkot már 3 színész is "felpróbálta"... Szánalom amit ezek képregényfilmnek neveznek és nem fogom fel, hogy miért, hiszen pénz van, technika van, akkor????
  • immovable
    #20
    Eleje meg a vége jó volt, a többi része elég lapos. Sentineles csatából néztem volna többet.
  • immovable
    #19
    Nem unod a szómágiás trollkodásod. Legalább eredeti lenne, de nincs hozzá meg a képességed.
  • Interfan
    #18
    Kurva jó volt, pont.
  • kalapos01
    #17
    Aki maskepp erezte, az baromsagot ir? penge logika.
  • Gadgetfan
    #16
    Már az első mondat sem állja meg a helyét, mert bizony nem tudta fentartani a kezdeti lendületet. A film az egész jó kezdés után, a második felére egy merő unalom lett, végig ásítoztam. És méghogy az Amerik kapitány2 nem váltotta be a hozzáfűzött reményt? Na ja, csak éppen a második legjobb Marvel filmet hozta.... :D
    Dupla kritika, dupla baromság. :)
  • kalapos01
    #15
    " Nekem mar rohadtul unalmas ez a szuperhos parade, de a nep kajalja."

    A nép??? Hát, basszus. Te kajálod annak ellenére, hogy unalmas. Sokan azért kajálják, mert szeretik, de az, aki úgy kajálja, hogy unalmasnak tartja, az aztán a nagy dolog. Nem csoda, hogy ekkora a siker.

    (Nem mellesleg, mi ebben a meglepő, havi szinten több száz képregény füzet jelenik meg 50-60 éve. Rengeteg sztori készült, van miből dolgozni és a képregényekre sem untak rá.)
  • WoodrowWilson
    #14
    Azóta The Avengers 8,2, Iron Man 3 7,4, Cap 2 8,2, X-Men First Class 7,8, TDKR 8,6.
  • Camouflage
    #13
    Egynek elmegy. Nekem mar rohadtul unalmas ez a szuperhos parade, de a nep kajalja. Az utolso ilyen szuperhosos mozi, ami tetszett a Watchmen volt. 7,6 es tartja.
  • Linkout
    #12
    "megasztárt csináltak belőle annak ellenére, hogy se nem jó nő, se nem jó színész"

    Szerintem meg jó nő és jó színész... (oh wait. Lehet az ilyesmi szubjektív?)
  • szomferi
    #11
    elég jó a szinkron, a cikkíró nem tudom mi alapján húzta le...
  • WoodrowWilson
    #10
    Ez a mocskos háttérhatalom mindig kicseszik velünk! Olyan színészeket futtat be direkt, akik csúnyák és tehetségtelenek. Aztán röhögnek a markukba, hogy jól betettek a filmkedvelőknek.
  • Ender Wiggin #9
    sanyikám, ez csak egy elmélet, mert más oka a váltásnak nem lehetett. romijnnak nem volt hátszele, ellenben a tanyaarcúnak igen. a semmiből megasztárt csináltak belőle annak ellenére, hogy se nem jó nő, se nem jó színész. és tudom, most meg majd az jön, hogy az akadémia jobban tudja...(ettől még egyetlen arckifejezésre én nem mondanám azt, hogy színész valaki, plána hogy a középiskolai színjátszókör az egyetlen képzése.
  • arty
    #8
    az a másik - mondom, oké, Xmen ugrott, akkor a "másik scifi"... erre az is csak szinkronos :(
  • AZUL
    #7
    ha a parasztarcú Jackman, akkor igenis elég nagy sztár volt már akkor is...
  • HalálosHintalow
    #6
    Esetleg azért mert a szereplő a képregényekben 100+ éves, a képessége mellékhatásaként biológiailag kb nem öregszik, a külsejét meg kedve szerint változtatja, a füzetekben többször utaltak rá, hogy senki nem tudja, hogy néz ki "valójában"
  • sandor8206
    #5
    parasztarcú First class idején nem volt nagy sztár, szóval ez mellément..de azért még írogass további okosságokat
  • WoodrowWilson
    #4
    Na igen. Az első visszhangok alapján úgy döntöttem, hogy megnézem moziban, de aztán sajnos rá kellett jönnöm, hogy nem adják feliratosan. Ugyanez az Edge of Tomorrownál.
  • arty
    #3
    Nincs feliratos kopia a mozikban.

    Ok, akkor majd MKV.
  • Ender Wiggin #2
    mivel az előző a széria legszarabbja volt, nem volt túl magas a léc. még is leverte.
    az meg sosem fogom megérteni, hogy ha logan lehet öregebb fiatalként, akkor mystique miért nem lehetett. ja, tudom, mert a parasztarcú most nagy sztár...
  • Moha Mahnian
    #1
    Ha már van kettő, legyen egy harmadik is... :D

    http://lfg.hu/65535/ismerteto/x-men-az-eljovendo-mult-napjai/

    Oké, nem én írtam...