815
BF_Hardline_Promo_pic-.jpg
  • Harcimókus
    #695
    Most idézzem a nagy Angolt?? "Csak annak a statisztikának hiszek,amit én hamisítottam"
  • TDC Geronimo
    #694
    Ennyit arról hogy nem sokan játsszák...

    "Battlefield Hardline has jumped straight to the top of the UK all-format top-ten, becoming the UK's best selling game of 2015 in the process.

    EA's shooter spin-off manages to succeed where its predecessor didn't, with Battlefield 4 only hitting second spot in November 2013. It's not clear which game sold the most on week one, however.
  • koschwarz
    #693
    Én is kérdeztem a boltban, hogy crack jár-e hozzá, de azt mondták, csak kokaint tudnak mellékelni hozzá.
  • koschwarz
    #692
    Ezt, mondhatni, lazán megoldottad. :D
  • Fpocok
    #691
    Nem tudom mi vót abban a kunyhóban, de nagyot szólt :D

  • Zs0lt1
    #690
    Battlefield Hardline Digital Deluxe-FULL UNLOCKED ... hát .. mégsem tartott sokáig :D
  • giornalista
    #689
    nekem a fő bajom vele az, hogy rohadtul unbalanced állítólag. god weaponok, elbaszott spawn system, nem igazi az assymetric gameplay sem, az autóvezetős játékmódban csak úgy fossa a pontokat, stb.

    40 méteren is 28-at sebző AR-ek? érdekes koncepció, nekem igazából nem tetszik.
  • Laza
    #688
    Persze, mert nem katonás :) egyébként valóban nem a klasszikus BF, ami jelenleg engem pl nem zavar, már nagyon untam a katonásdit. Gondolom az majd az 5. részben visszatér :)

    A BF:H-t pedig mindenki kipróbálhatta a legutóbbi béta alkalmával is, ha akkor nem esett le mire számíthat, most talán későn bánkódik.
  • Laza
    #687
    Jelenleg nekem is ez a kedvenc játékmódom ... természetesen a normális, nem a travel mód :)
    Izgalmas, mozgalmas, dinamikus.
  • Fpocok
    #686
  • TDC Geronimo
    #685
    Ja és aullah lemértem, sry nem 5 sec egy pályatöltés, hanem 8 :(
  • TDC Geronimo
    #684
    Ma is toltam hotwiret, hatalmas fun. nem gondoltam volna, hogy javítanak autofizikán betahoz képest, de sokkal jobb és 10+ óra alatt minimális lagot vagy rubberbandinget se tapasztaltam.
  • tutituti
    #683
    akarod mondani makró jeruzsálemtől!
  • TDC Geronimo
    #682
    Nekem nem hiányzik a sok 10 éves a chatből a baromságaival...
  • Laza
    #681
    "Még szerencse, hogy PSen nincs chat meg ilyen custom szerverek"

    Mondjuk ezt nem nevezném sem szerencsének, sem pozitívumnak :) ezért is kerülöm messziről az ilyen konzolos multikat. Mondjuk konzolon eleve utálom az FPS-eket, pedig 25+ éve konzolozom :D
  • Herold
    #680
    Én ezt nem nevezném BF-nek. Még ha benne van a nevében, akkor sem. Olyan messze van az eredeti BF koncepciójától, játékélményétől, mint Makó Jeruzsálemtől.
  • TDC Geronimo
    #679
    Még szerencse, hogy PSen nincs chat meg ilyen custom szerverek. Amúgy meg ha nem tetszik mész másik szerverre. Hosszú évek óta ez az első BF, ami értelmes és fun játékmódokat hozott be. Sose játszott a többség mást csak CQt. Hardlinebe hotwire is jó móka a blood moneyról nem is beszélve. Sokkal többet játszunk Blood moneyt pl, mint CQt itt.
  • simonl #678
    Öreg harcostársaim, úgy jártatok most ezzel a BF epizóddal, mint én nem olyan rég a COD AW -el. Illetve majdnem, mert én azt már meg sem vettem.
    Szomorkodjunk együtt, apropó kocsma van ma nyitva?:)
  • Laza
    #677
    Mindkettőre az a válaszom: Az :D

    Viszont baromi nagy magas labda a játékban, már az első Hotwire játékom alatt eszembe jutott, nem is értem ezt hogy gondolták a készítők.
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2015.03.22. 11:43:58
  • Ra1n
    #676
    Szánalmas...
  • Meridius
    #675
    Undorító :D
  • Laza
    #674
    Este néztem, hogy vannak már direkt olyan Hotwire szerverek, ahol nincs gyilkolás, csak XP és pénz grindelés folyamatos kocsikázással :)

    Be is menetem egy ilyen szeróra, betoltam egy 200%-os boostot, és ömlött a pénz meg az XP. Nem tudom mennyit voltam bent, de volt olyan menet, hogy 45.000 XP-m lett. Bementem 10.000 pénzzel és a végén 180.000-el jöttem ki :)

    Ráadásul nem is kell feltétlen vezetni, elég csak utazni :)
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2015.03.22. 10:45:23
  • Laza
    #673
    "Nincs LMG, nincs rakéta mivel ezek felszedhetők."

    Mondhatnám, hogy végre, meg amúgy is a téma adja, hogy nem azzal rohangálnak az emberek. Legalább nem 1-2 class kiváltságai ezek a fegyverek.

    " Ellenben van sniper. Az alap sniper brutál erós és a nem lehet a szerveren korláztozni hány embernél legyen. "

    Két kezemen meg tudom számolni mennyiszer ölt meg sniper. Ez a játék gyorsabb játékmenetben, mint a többi BF, és a pályák sem minden esetben kedveznek a snipereknek. De ez a sniper kérdés minden BF részben állandóan felmerül ... vagy valami más.
  • Laza
    #672
    Ok, egyesével:

    "Cod méretű mapon 64 player. "

    Bőven elég a 32 playeres szervereken játszani. Solved.

    "gyakorlatilag egy shotgun t kaptam mig a többi class normál fegyvert."

    Ez csak az enforcer classnál van így, de csak átmenetlieg, pár szint után ott is van gépfegyver ... egyébként meg a shoti a játék egyik legdurvább fegyvere mind ember és jármű ellen, nálam pl ez a top weapon. De van még ott pár class ugye. Solved.

    "Ez azt hozza hogy folyamatosan lelönek vagy a sniper vagy a gyógyitós class. "

    Ez simán solved.

    "A fegyverek nagyon drágák, 12-ig szinten még egy nyomorult hudot sem tudtam venni mert lakatolva van. A fegyer mindene lakatolva van."

    Annyira nem drágák, ellenben ha játszol (pl Hotwire) ömlik a pénz. A lakatolásokat ugye mint eddig is, a fegyverrel való öléssel oldod fel. De gondoltak erre a készítők, így minden class kap alapból olyan fegyvert, ami tele van pakolva kiegészítőkkel, illetve vannak olyanok, amiket ha megveszed már van rajta. Solved.

    "Nem mutatja azt sem milyen fegyverek lesznek mert csak ha unlockolod akkor látod."

    Google a barátod. Solved.

    "Villóznak a texturák több pályán"

    Ilyet még nem láttam ... nem mondom hogy solved, mert a megoldást neked kell rá megtalálni :)

    " az autóban csak rap zene van semmi más szinte."

    Vagy az autóban hosszan nyomod a G-t, vagy eleve a menüben kikapcsolod, és soha többet nincs zene, én is így tetem. Solved.


    Egyébként két béta alkalmával ki lehetett próbálni ingyen, nem kéne hogy ekkora meglepetés érje az embereket. Sokkal több olyan játék van, ahol zsákbamacskát veszik az ember.
  • Harcimókus
    #671
    A bf4-re is úgy beszéltek rá a többiek,hogy játszunk együtt,jó lesz az...meg is kapták szinte minden nap,mikor valamiért sz@r volt a játék,hogy "most miattatok szívok",aztán nagy nehezen megbékéltem vele,mert lassan felhozták olyan szintre,hogy még élvezhető is lett a játék.
    Ezt,nagyon elcseszték a bétával,hogy megengedték,játszunk vele.Bár,ha nem engedik meg,akkor még ennyi vevőjük sem lenne...
    Én előre láttam,hogy ebből a gagyi katyvaszból nem kérek,pedig már most is van unszolás,hogy gyere játszani,jó lesz az...
  • Zs0lt1
    #670
    jaja valami brutál védelem van a játékon, nem mostanában lesz krekk hozzá. 60 euróért meg kurvaélet, hogy én nem veszem meg :-)
  • smoother
    #669
    Nincs LMG, nincs rakéta mivel ezek felszedhetők. Ellenben van sniper. Az alap sniper brutál erós és a nem lehet a szerveren korláztozni hány embernél legyen.

    A véleményem:
    Benyaltak a codosoknak és lett igy ilyen GAGYI.
  • smoother
    #668
    A gyereknek vettem meg. Kb 3 percet játszott vele majd közölte hogy akkor inkább most BF4-ezne.
    Cod méretű mapon 64 player. gyakorlatilag egy shotgun t kaptam mig a többi class normál fegyvert.
    Ez azt hozza hogy folyamatosan lelönek vagy a sniper vagy a gyógyitós class.
    A fegyverek nagyon drágák, 12-ig szinten még egy nyomorult hudot sem tudtam venni mert lakatolva van. A fegyer mindene lakatolva van.
    Nem mutatja azt sem milyen fegyverek lesznek mert csak ha unlockolod akkor látod.
    Villóznak a texturák több pályán az autóban csak rap zene van semmi más szinte.

    Törölös lesz, nagyon bánom hogy megvettem.
  • Laza
    #667
    Amúgy úgy tűnik a Hotwire az egyik legdurvább pont és pénzgyűjtő játékmód, és nem is kell semmi extrát csinálni, csak vezetni :) az előbb a játékidő 90%-ban ugyanazt a járművet sikerült végigvezetnem, és kb 12e pont meg 20e pénz lett vége.
  • Laza
    #666
    Ahha ... valszeg az sokára lesz meg :)
  • scomcomputers
    #665
    Itt van valami.....,majd egy jó angolos lefordítja röviden spoilerbe!
  • TDC Geronimo
    #664
    Mivel oldalspecifikus fegyverek vannak és a másik oldalnál hogy használhasd ugyanazt kell fegyver licensz. Ahhoz kell az 1000+ kill
  • Laza
    #663
    Lemértem, hideg indítással a joinra klikk után 25 mp-el bent voltam a játékban ... persze ha már fenn vagyok a szerveren akkor a map váltás max 5 mp.
  • Ra1n
    #662
    Konzolon sem túl népszerű. Pár hónap és döglött lesz,max a fanok maradnak akiknek ez megfelelő színvonal. De remélhetőleg ezzel most buknak és talán készítenek egy elfogadható színvonalú BF játékot is.
    A Single miatt majd egy warezt megér,de ennyi az egész.
  • Laza
    #661
    Némelyk fegyver hozzáférés logikátlannak tűnik ... mint pl az MPX, ami az egyik oldalon bagóért megvehető, a másikon meg 1250 kill után 2x annyi maniért. Érdekes.
  • Laza
    #660
    Ja, persze, mindig más a hibás ...

    Nálam max a legelső játéknál töltött pár percet, azóta meg pár mp ... mondjuk nekem van SSD gyorsítás a HDD mellett, de egyébként meg ugyanolyan gyors, mint a bétában volt :)
  • tiesto26
    #659
    crack lesz hozza nem tudni ?????????
  • TDC Geronimo
    #658
    PSen kb 5 sec a betöltés
  • Fpocok
    #657
    Na jó, visszaszívom.
    De akkor sincs igazad. A szar fejlesztésre nem az a megoldás, hogy akkor a játékos vegyen jobb gépet. Nem ez kéne legyen. Még talán élvezni is tudnám a játékot, hotwire egész jó, de hát ez eléggé betesz neki.
  • Fpocok
    #656
    Te meg kabbe faszom.
    A fejlesztők kúrták el, nem pedig nálam van a gond. Béta is jól ment és érdekes módon BF4 dlc pályák is.