815
BF_Hardline_Promo_pic-.jpg
  • giornalista
    #775
    30 euró :)

    játszik egyáltalán vele valaki? tényleg nincsenek teli szerverek?
  • giornalista
    #774
    originen megint 40 euró a játék, szóval lassan, de biztosan azért érzi az EA, hogy olcsóbban kell adni.
  • Fpocok
    #773
    FUN
  • Harcimókus
    #772
    Telepítsd közvetlen a szerverről,felejtsd el a lemezeket...az Originben menj a letöltésre és kész..
  • zitababa5
    #771
    Megvettem a játékot.
    Csináltam Origin fiókot.
    5 lemezt kell feltelepíteni, de a 3-ik lemeznél kírja, hogy az origin szerver súlyos hiba miatt összeomlik!
    Erre kezdhetem az egészet előről....
    És megint összeomolott a szerver!!!!!

    Mi a túrót csináljak???????????????

    14 e forint nem volt olcsó egy pc-ért
  • giornalista
    #770
    akkor "így járás" esete áll fenn. egyébként egy warezből, ami SP only, mégis mit tudnál leszűrni a MP-re vonatkozóan?
  • Harcimókus
    #769
    Sokan kipróbáltuk,azért is sikerült a mellőzés mellett dönteni.. ...majd ha jó áras lesz.Egy DLC-nek elmegy...
  • Herold
    #768
    Akkor figyeld az Origint, talán lesz ingyenes kipróbálási lehetőség, mint a BF4 esetében volt korábban.
  • Overburner
    #767
    Open béta = Bárki bármikor a megadott béta időszak alatt játszhat kulcs nem szükséges.
  • Lacee86
    #766
    Nincs, de egyrészt gondolom x ezer kulcsot adtak csak, másrészt mi van, ha én éppen most szeretném kipróbálni.
  • Herold
    #765
    Az megvan, hogy volt open beta?
  • Lacee86
    #764
    Nem örülök, h nincs warez, mert kipróbáltam volna ezt is, de mind1. Én megértem a fejlesztőket, h védik a cuccaikat, de akkor legalább dobnának ki vmi demót, vagy ilyesmi. Vagy a demó már teljesen kiment a divatból? :/
  • scomcomputers
    #763
    Itt a lényeg!
  • Smithwarden
    #762
    Túl erős rajta a védelem (Denuvo DRM).
    Lehet ez lesz a GTA 5-nél is.
  • Blekk Síp
    #761
    Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem, nem flame keltésképp, de hogy hogy nem törték még fel? Már arra is gondoltam, hogy így adják akár a fejlesztők tudatára, hogy akkor foshalom lett a játék, hogy arra sem méltatja senki sem magát hogy feltörje.. :D
    Vagy tényleg ilyen bika a védelem rajta? A kampány érdekelne, de a multi része gameplayeket nézve nem kötne le, így nem veszem meg csak amiatt. (Mert azért annyira az sem érdekel :D)
  • Bogdogege
    #760
    Szép is lenne
  • LeWyTy
    #759
    Én egy rebuildet szeretnék az 1942-ből legalább egy Frostite 3-al :D
  • RYO21
    #758
    PC-n is szarabb a multiban a grafika, vagy ez csak PS4 exclusive feature?
  • Bogdogege
    #757
    Faszszopóak inkább a Battlefield1943-t adták volna ki , nem ezt a szart.
  • koschwarz
    #756
    Mondjuk én is erre gondoltam. ;)
  • Zs0lt1
    #755
    ha nem lenne bf negyedannyian se vennék meg :D
  • koschwarz
    #754
    Nem tudom, miért van mindenki meglepődve. Már legalábbis aki játszott a bétákkal. Már akkor is látszott, hogy ez egy BF 0.5.
    Bár az is kétséges, hogy a BF franchise mennyire számít még egyáltalán hivatkozási alapnak. Lehet, hogy ha elhagyják a Battlefield előtagot a névből, mindenkinek más elvárásai lettek volna.
  • Zs0lt1
    #753
    szerintem igaza van :-)
  • giornalista
    #752
    jajj de ostoba ez a "teszt"...
  • scomcomputers
    #751

  • Ra1n
    #750
    Az hogy az agymosott briteknél bármit el lehet adni még nemigazán jelenti hogy más országban is így fogy. Az meg hogy nő a játékosszám...Nos nem. Folyamatosan csökkent. A ps4 kezdeti 120-ezre, és a pár napja írt 90ezres mostanra 24 óra alatt a 80-85ezret sem éri el...

    Ráadásul a játék ára zuhan, amazonon már 40 dodóért szórják,csak vigyék.:)
    Az meg hogy pc....Igen ezen a platformon azért még mindig több az értelmes egyed....:D

    Jó lesz ez, kb 3-4 gurigáért 1-2 hónap múlva.

  • Harcimókus
    #749
    Persze, hogy lesz,nerfelik azt a három fegyvert...
  • giornalista
    #748
    még azért remélem, hogy az 5-6 ezer forintos ár mellett normális weapn balance is lesz a játékban, mert a mostani a 3 OP fegyverével eléggé unalmasnak tűnik.
  • giornalista
    #747
    szenzáció, hogy egy két hete kiadott játéknál NŐTT a játékosszám :D lol.

    nézzük majd meg 2 hónap múlva az eladásokat...
  • giornalista
    #746
    hát nem hiszem, hogy igazad lett volna, mert pl. ez a játék technikailag teljesen rendben van, ahogy hallom, csak az alapötlet az, ami sántít. plusz jön idén a Battlefront, tehát nem kell sokáig várni egy EA-Dice klasszikusra sem...
  • scomcomputers
    #745
    Ott a pont...én 4500Ft-ért vettem.....egy ismerősön megvette,bele tolt vagy 1 órát, azt mondja ez fos, én meg megvettem az accjával együtt,nagyon okosan új fiókra regelte be a játékot,csak ez az egy van rajta,tehát már előre tudta hogy nem fog neki bejönni....

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2015.03.31. 06:49:30
  • Smithwarden
    #744
    Szerintem az is erősen közrejátszik az eladásokban, hogy az "friss" konzoloknál eléggé ki vannak éhezve az új játékokra és a "nagyobb nevekre" az új tulajok.
    Ami körül van valamekkora hype, azt megveszik úgy, hogy nem sokat mérlegelnek rajta.
    Bár hozzáteszem azt is ehhez, hogy a BFHL az eddigi írásaid alapján biztosan jobb "élmény" konzolon, mint PCn.

    Én biztos nem fogom szénné fikázni a játékot, ahogy egyesek teszik, mert van az a pénz, amiért nem rossz ez a "fun BF" DLC sem, de az fix, hogy 12.000 Ft-ot nem ér meg (PCn tuti)!
    Max kb 5-6-ért okés a játék.
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2015.03.31. 01:30:05
  • Herold
    #743
    Ott biztos több a 16 év alatti játékos.
  • TDC Geronimo
    #742
    PC-s számok... :P
  • Meridius
    #741
    k

    "Currently online players (PC)
    BFH: 17,522
    BF4: 34,333"
  • TDC Geronimo
    #740
    UKbe hardline továbbra is első helyen és második heti eladásai már jobbak, mint BF4nek. Nem viszik ugye itt páran ezt mondogatják... Játékosszám se csökkent psen, inkább nőtt.
  • Gyuszopapa
    #739
    Ebben viszont teljesen igazad van.A Refractor engine egyenes ági leszármazottja a Frostbite.Szinte ugyanazokkal a hibákkal küzdött az is.
    A modderek részben helyretették a netkód hibáit a népszerű módokban.De mióta nincs lehetőség moddolásra maradt a DICE aki szarik az egészre.Bejön a lóvé a többi nem számít.
  • Ra1n
    #738
    Jó akkor hibáztassátok az EA-t még véletlenül se a DICE-t aki világ életében csak szart rakott az asztalra amit patchek/modderek foltoztak elfogadható szintűre.:)
    A fröcsögésetek úgy sem változtat semmit,én pedig élvezem tovább az olyan címeket mint pl a Dragon Age 3 ami csodák csodája micsoda szarszemét EA cím lett....
  • Harcimókus
    #737
    Én a bf3 "döcögős" indulásánál megjósoltam,hogy pár év és lehúzhatja a rolót a "drága" EA,még egy két ilyen indulás,mint a bf4 és igazam is lesz.Sajnos.
    Most már a befektetők egy részénél is elásták magukat,a nagy hipe,csúfos kudarcba torkollott a bf4 indulásánál...jó úton haladnak a "fiúk"...
  • giornalista
    #736
    a TCM-et csináltam, ha emlékszel rá.