815
BF_Hardline_Promo_pic-.jpg
  • giornalista
    #254
    teljesen egyetértek veled.

    ez egy Vietnam-szintű DLC lehetne, csak a jelek szerint több tartalommal. de teljesen BF4, semmi önálló nincs benne, csak a sallang, akkor meg...?

    szerintem a launch-ra biztos, hogy nem veszem meg, főleg, hogy 12 ezerért fogják adni, úgy tűnik. megvárom, amíg 8 ezer köré esik az ára, és majd akkor.

    nem látok mélységet ebben a játékban. szórakozásnak jó-jó lesz, de komolyan venni nehéz lesz. Titanfall-szagot érzek.
  • Unreal1942
    #253
    Nem volna ez rossz elképzelés, de mint külön játék nagyon nem éri meg.
    Sokan nem fogják külön megvenni.
  • N3suten
    #252


    Battlefield 4 HardLine | #02 | Rabló vagy Pandúr ... | Open Closed Beta




  • rvn
    #251
    Nekem be se tölt, én jártam a legjobban? :) fél órája hallgatom a zenéjét a fekete képernyőt nézve:)
  • Fpocok
    #250
    Mi a fasz van a játékkal? Be van kapcsolva szarigin és ma már vagy ötödszörre pöttyen, hogy a játék kész a játékra.
  • JaSoN HuNTeR #249
    Aki nem tud játszani az mindig sír. Szerintem kell több száz óra hogy belejöjjön az ember a játékba. Az elején mindig nehéz.
  • Vadnokedli
    #248
    Ja igen + az.
  • dr Kotász
    #247
    Még egy nagyon jó újítás van benne szerintem: nem kell kergetni a medic/supportot, hogy dobjon neked megkit/ammo csomagot. Ez sok bosszúságtól megkímél.
  • SötétBarom
    #246
    Ugye, milyen faszán elférne ez egy patchben a 4-hez..
  • Vadnokedli
    #245
    Pozitívum BF4 el szemben hogy a "mezei" fegyverek is sebzik a járműveket. + a hit marker is indikálja hogy járművet vagy éppen húst találtál el.

    De ezek csak apróságok; kb ennyi jó van csak a Hardlineban.
  • Drazse23
    #244
    Eléggé kételkedve néztem a Hardline-ra.
    Kissé gagyi szagot áraszt az egész. Egy valamelyest átdolgozott, átskinelt BF4, amiből jórészt kiveszetek azok a dolgok, amik az eredeti Battlefieldek sajátosságai voltak. Az idegesítő hibák természetesen itt is megmaradtak, talán egy kicsivel kevesebb van benne, mint a BF4-ben.
  • Prince23
    #243
    Ez meg mi a fos? Most próbáltam ki, ez teljesen egy ingyenes modnak felelne meg a BF4-hez. még hogy ez 60 eurót ér pff mocskos EA

    ugyanúgy kempelnek benne mint a bf4-ben, nagy szar lett az egész bf saga most
  • JaSoN HuNTeR #242
  • Vadnokedli
    #241
    Hívd már a CSI-t hátha kitudják élesíteni a homályosítást.
  • scomcomputers
    #240
    Ma már tele van csalóval.... ilyen 50-1 K/D-el....
    Már töröltem is....
    Már screenshot-ot is találtam róla....
  • koschwarz
    #239
    Egy újabb szemét az originben a rejtett játékok könyvtárban.
  • koschwarz
    #238
    Új szitokszó: megkodosodott.
  • Vadnokedli
    #237
    codozódik.
  • Skyline
    #236
    Nincs ezzel gond.
    Csak minőséget hozna balansz/netkód/hitreg/játékmenet tekintetében...
  • Gyuszopapa
    #235
    Ez a BF sorozat már eléggé elkanyarodott az eredeti BF vonaltól,koncepciótól és csak egyre messzebb távolodik.
  • Skyline
    #234
    Lentebb én is kb 30 perc után simán leírtam ugyan ezt, csak tegnap+ma kicsit beültem elé hogy ne lehessen azt mondani hogy 5-10 perc után ítélek..:)

    Ez egy moslékszar, akárcsak a BF4 volt, megspékelve azzal hogy mégtöbb COD buzit várnak majd bele a kis pályákkal és módokkal.:)
  • Shep
    #233
    Nekem 5 perc is elég volt, hogy lássam, ez csak egy átskinezett bugos bf4, vagyis kár volt még a bétát is letölteni.
  • Skyline
    #232
    Pontosítva ez nem más mint egy Battlefield 3 BETA "BF4" DLC Beta "Hardline" mod beta?
  • #231
    Minél többet játszok vele, annál nagyobb trágyának tűnik ez a játék.
  • koschwarz
    #230
    Kezdjük ott, hogy tulajdonképpen már a béta létjogosultságát is kérdésesnek találom, tekintve, hogy a BF4-gyel bétáznak az emberek már több hónapja...
  • Skyline
    #229
    Adtam a játéknak kb 2-3 órányi esélyt a múltkori fél óra helyett....

    Ami jó:
    - Volt BETA ami totálisan meggyőzött arról hogy a DICE továbbra is egy amatőr bugris banda és ráadásként megint egy Battlefield 3 modot akarnak eladni teliáron

    Ami nem:

    - A szokásos..Gyenge hitreg...Gyenge netkód (persze kb a javított BF4 szintjén van de messze nem nevezném jónak). Ritkaostoba fegyver és járműbalansz...


    Az egész játék 1/1 Battlefield 3+4..Nem több nem kevesebb. Ugyan azok a textúrák, ugyan azok a hangok, ugyan az a menürendszer, ugyan az a rohadt töltőkép csak más háttérrel, ugyan az a moslékfos érthetetlenül erőltetett browserből kintről játékot indítós szemét megoldás...Új HUD, ÚJ mapok, ÚJ játékmódok és itt ott lecserélt fegyverek meg minimálisan átalakított fejlődési/fegyverfejlesztési rendszer. ENNYI nem több. Ennyit egy jobb moddercsapat összehozott annó a multiplayer fps-ekből teljesen ingyen. Ezek meg teliáron nyomnák le az ember torkán, mindezt úgy hogy a játék érezhetően továbbra sem fejlődött a mnőség irányába egy morzsányit sem.

    Vegye akinek 6 anyja van ez szó szerint egy SZEMÉT.
  • koschwarz
    #228
    Nekem totál nem tetszik ez a játék. Vagy csak én untam rá ezekre a multis FPS-ekre.

    Szokás szerint a játékosok fele sniperkedik az épületekből. Ennyi gyökeret baszki...
  • oneal1
    #227
    feltelepítette az origin, rányomok, hogy play, erre újra kidobja böngészőben, hogy iratkozzak fel a beta...:)

    megoldás?
  • Peet81
    #226
    huu mert te istencsászár vagy biztos
  • Fpocok
    #225
    Én bejutottam.
  • JaSoN HuNTeR #224
  • JaSoN HuNTeR #223
  • Peet81
    #222
    olyanoknak mint neked?
  • JaSoN HuNTeR #221
    Nekem 1kb/s-el sem jön....
  • Fpocok
    #220
    Hát eddig is nyílt volt, aki akarta, kipróbálhatta. Mindössze egy noobszűrő volt bekapcsolva
  • Smithwarden
    #219
    Matol elvileg teljesen NYILT lett a beta, tehat mostantol kapnia kell mindenkinek az accjara BFH betat, aki csak regel az oldalon.
    beta reg link
  • Vadnokedli
    #218
    Mint amikor kiskorodban elesel, neki mész valakinek, valami értékesnek és gondolkozol esés közben; mit fogok kezdeni az életemmel
  • giornalista
    #217
    ne tedd már nevetségessé magad, jézusom.

    nem kerültél be egy játék bétatesztelésébe. húha. remélem, azért még találsz motivációt az életed folytatására!

    atyaég...
  • Vadnokedli
    #216
    Nem levelet kellett volna írni; hanem Live Chat-et indítani az EA Supportal, maximum 1 óra lett volna az egész, nem egy hét.
  • PeeTeR
    #215
    elosszor en is ezt akartam irni de ugyse hiszi el