9
  • zetortraktor
    #9
    Tavaly az 5. legsikeresebb stúdió volt, megelőzve a Foxot és a Paramountot, az év legsikeresebb filmjét produkálták Amerikában. Elég nagy, főleg, mióta bekebelezett pár kicsit.
  • Wittgen
    #8
    Nem hiszem, hogy több fiatal menne el rá, ha levinnék a koshatárt, egyszerűen nem a mai ifjúság példaképei Sly-ék, azok inkább az ilyen éhezők viadala stílusú filmekre buknak sok-sok tini sztárral megspékelve.
  • AZUL
    #7
    az oroszlános nem épp nagy pont erre céloztam... nehezen hiszem, hogy ők belevakkantanának ennyire, ugyanúgy urban legend, mint a második rész előtt, hogy marketingolják, folyamatosan beszéljenek róla...
  • zetortraktor
    #6
    Mindhárom részt a Lionsgate gyártja. Nem térdelésről van szó és az elsőt sem "kicsibe" csinálta.
  • Zombee
    #5
    "We want to reach as many people as possible. It’s very close to an R, believe me, it’s right there. But I think we owe it to the next generation. We thought we’d join that club for a while."

    Sokfelé írják.
  • AZUL
    #4
    azért valami hiteles forrást megolvasnék erre vonatkozólag. ugyanis ahogy én tudom már az első részért sem kapkodtak a nagyobb stúdiók, s Stallone maga vitte véghez kicsiben... és amilyen gőgős, nem hinném, hogy most letérdel a nagyoknak... emlékezzetek, már a második rész előtt is pedzegették, hogy megnyírbálják, meg minden, azt mi lett belőle? semmi... nem kell még vészmadárkodni, Viktorunk meg nem először írna maflaságokat, enyhe hatásvadász módon, a valóságtól csöppet elrugaszkodva...
  • bmw
    #3
    Ez most kezd nevetsegesse valni....
  • jawarider2
    #2
    Kép nem az Exp2-ből van ? Remek.....
  • Dewri
    #1
    Remek. És mi lesz a jól megszokott filmvégi "mindenkit lemészárolós lövöldözős-késes" résszel? Elhangzik majd egy két enyje-bejnye és kikockáznak öt pofont?