671
IC2XROu.png
  • IXEMGabeo
    #351
    hat igen hasonlo erzetet keltett bennem...
  • IXEMGabeo
    #350
    gyengus volt...leszamitva egy ket jo jelenetet ez a sorozat kicsi lepilledt...1-2. evadok sokkal jobban indultak, de talan ez is beindul a vegere...
  • Darthmushroom
    #349
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    annyira nem volt rossz rész, persze voltak benne szokásos sorozatos hibák. én attól féltem h Lexa oda lesz, de szerencsére nem. Pedig a Fear of the Walking Dead miatt valszeg meg van számlálva az ideje.
  • Renegade
    #348
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ráadásul ugye alig maradt embere, szóval gyakorlatilag a Bárka tanácsa választotta meg, milyen lehetett a beszélgetés?

    -te, jött pár túlélő a farm állomásról, láttad a vezetőjüket?
    -ja, ja teljesen beleőrült, hogy elveszítette az embereit, már csak a bosszú élteti, mit csináljunk vele?
    -válasszuk meg vezetőnknek és szarjuk le azokat, akik az elmúlt években megmentették a seggünket.
    -cooooool

  • ToCsEk
    #347
    +1
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    piket remélem lexa levágja majd mint egy disznót, logikát se értem bazdmneg égiek nagyon max vannak 500an, földiek meg 10ezren? balanced háború, kecibuták, clarke majd nem tudom mit csinál ezzel így
  • SzirmosSzisza
    #346
    Hát, nekem ez az irány marhára nem jön be.
  • Renegade
    #345
    na ezt sem kellett volna megnézni, milyen olcsó húzás már ez, hogy lehetnek ennyire barmok o0
  • szabii98
    #344
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Bellamy ágon tuti lesz valami csavar, már érzem
    Pike meg bassza meg az anyját
  • szabii98
    #343
    Baszki mindig elfelejtem hogy csütörtökön jön ki a rész :D
  • SzirmosSzisza
    #342
    Jó gyorsan dolgoznak :)
  • ToCsEk
    #341
    magyar felirat A GOOGLE FORDÍTÓS
  • SzirmosSzisza
    #340
    Az mondjuk vicces, nekem még az rémlik, mikor hosszupuskát direkt kérték, hogy ne rakják ki a feliratukat, ők meg csak azért is mindig kirakták :)
  • Darthmushroom
    #339
    semmi baj nem volt még a feliratokkal amiket ehhez a sorozathoz készített. feliratok.info-ra meg azért nem került ki ez a verzió mivel az utóbbi időben ezek az oldalak elkezdtek versenyezni egymással és mindegyik csak a "saját" fordítóinak a munkáját rakja ki, még akkor is lassabb.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2016.02.08. 21:55:08
  • ToCsEk
    #338
    jah nem is mondtam én googlefordítós felirattal nézem
    /sarcasm
    itt a fordító
    biztos szar biztos :D
    nekem 8 mivel nézitek várjatok csak napokat
  • stargatelost
    #337
    Az biztos olyan is volt.
  • ToCsEk
    #336
    tessék #315
    torrentre kikerült 5. hajnalban a rész, este 8kor már volt MAGYAR felirat hozzá :D
  • Zsoxx
    #335
    Nem tudom te milyen feliratra gondolsz, a 3. rész 5-én jött ki, és 7-én lett meg hozzá a magyar felirat. Legalábbis a feliratok.info-n.
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2016.02.08. 21:06:04
  • ToCsEk
    #334
    felirat már aznap van :D linkelem is más sorozat fórumban is 24óra spoiler szabály volt :), akinek ez kevés szimplán nem jön ide még meg nem nézte a részt, van választási lehetőség :D
  • PiszkosFred
    #333
    Orok vita, temenytelen anyazas, hiszti, pro es kontra ervek utan sincs dontes ez ugyben. Se itt az sgn, se faszbukon, sehol. Sot, manapsag mar direkt mindenki arra torekszik, hogy elbassza masiknak a szorakozasat, hiaba, ez az emberi faj :D

    En csak azt tudom javasolni, amit en is csinalok, hogy amig nem latom az aktualis reszt, vagy nem potolom be a lemaradast, addig nem megyek az adott forumba. Ez az internet, ahol az emberek leszarjak a masikat, a masik kereset, igenyet, sot, ha meg mersz kerni valakit arra, hogy hasznalja a spoilert taget, meg neki all feljebb (tisztelet a kivetelnek).

    Egy szoval, amig nem lattad, ne gyere ide, vagy mas film vagy sorozat topikjaba mert csak magaddal baszol ki par ostoba juzer miatt, ha belefutsz egy otromba nagy spoilerbe. De, mindez persze a te dontesed, es valahol ennyiben a te feleloseged is :)
  • Zsoxx
    #332
    2-3 nap mi után, ember? És aki felirattal nézi? Az később jön jó pár nappal, mint az epizód.
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2016.02.08. 17:35:50
  • SzirmosSzisza
    #331
    Mondjuk szerintem 2-3 nap után simán mehet már spoiler tag nélkül.
  • IXEMGabeo
    #330
    hiaba...nem mukodott mikor leteszteltem:)
  • stargatelost
    #329
    Egy kattintás a szövegbox alatt...
  • IXEMGabeo
    #328
    kulfoldi billem van es fogalmam sincs hogyan hasznaljak spoilert...ez van
  • IXEMGabeo
    #327
    minek mar majdnem eltelt megint egy het es jon a kovetkezo resz
  • Zsoxx
    #326
    Ilyeneket spoilerbe légy szíves!
  • SzirmosSzisza
    #325
    Volt róla szó az első részben, hogy Raven nem engedte, hogy segítsen neki és eltolta magától.

    Az utolsó kérdés meg a herceg, akiről 3-4szer legalább elmondták már, hogy kicsoda :D
  • IXEMGabeo
    #324
    tenyleg baszki o volt az egyetlen, aki tulelte a Weather hegyi csapatbol es a levego mar nem volt hatassal a szervezetere:OOO
  • IXEMGabeo
    #323
    amilyen lapos volt ay eleje akkorat utott a vege...

    valahogy sejtettem, hogy Bellamy csaja nem lesz sokaig...durva, hogy a Weather hegyben megint mennyi artatlan meghalt...nem ajanlatos odamenni:D

    Lexa es Clarke ismet szovetsegre leptek, ami elobb utobb megint csak varhato volt, hogy bekovetkezik...

    Mi lett Raven csavojaval, akivel az elozo evad vegen jott ossze? a szoke tudossal, aki Ravennel egyutt javitgatott?!

    Jeg Nemzet Kiralynojenek a fia vajon ki lehet?
  • SzirmosSzisza
    #322
    Azt írják valami jövőbeli épület, nem létezik most. Itt egy térkép amúgy.
  • Zsoxx
    #321
    A 2. rész végén az milyen épület volt? Leginkább a LA-i US Bank Towerre hasonlít, de az kurva messze van Mount Weathertől.
  • ToCsEk
    #320
    fasza kösz

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azért belamyt sajnálom, szegény csaj :(, az kemény, hogy minden párkapcsolati storynak halál a vége :D



    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2016.02.05. 21:54:54
  • szabii98
    #319
  • szabii98
    #318
    Éreztem hogy valami csavar lesz, éreztem de erre nem számítottam. Kíváncsi vagyok a folytatásra
  • ToCsEk
    #317
    jó kis rész volt de nem ütött akkorát

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha raven meg a "csávó" is berobban nah akkor anyáztam volna rendesen már már GOT színvonal lett volna :D, amúgy ki is volt az utolsó földi ember? nem nagyon volt ismerős, bár lehet most beugrott, ő volt a hegyi katonai parancsnok nem?
  • PiszkosFred
    #316
    Hat basszus, latva a 3. reszt, tudom/sejtem is, de egyuttal meg fogalmam sincs hogy mi lesz ebbol... :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.02.05. 21:08:16
  • ToCsEk
    #315
    felirat

    elvileg durva rész kíváncsi leszek
  • SzirmosSzisza
    #314
    Nem vicceltek :D
  • ToCsEk
    #313
  • Darthmushroom
    #312