671
IC2XROu.png
  • szabii98
    #431
    mi a jóóóó isten :D
  • ToCsEk
    #430
    áhh epic rész volt :D
    murphy micsoda makker
    neki van legdurvább története a kezdetek óta
  • Darthmushroom
    #429
    na ezt már szeretem :D semmi tökölés meg töltelék rész.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyik probléma megoldva és rögtön ott is a másik
  • stargatelost
    #428
    De király volt a mostani rész, kezdenek durvulni
  • szabii98
    #427
    Azért Lincoln ment vissza, mert az ő népéről volt szó, ez egy jelkép
  • Darthmushroom
    #426
    nem volt rossz rész, bár egy dolog zavart:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kane a "nagyobb jó" érdekében bármikor feláldozta volna magát, ahogy a rész elején is, de mikor arról volt szó h akkor a többi rabot végzik ki, neki meg se fordult a fejében vissza megy csak Lincolnnak. Oké fontos szereplő csak furcsa volt ez a fordulás nála egy részen belül
  • IXEMGabeo
    #425
    de az elso evad baszott jo volt...foleg azok a reszek tetszettek mikor lejottek Kane-t a barkarol...na meg Thelonius is mi modon tulelte...eszmeletlen volt
  • IXEMGabeo
    #424
    az hagyjan...2 epizodon belul 3 fontos szereplot nyirtak ki...de mar meg is van Lexa utodja..
  • SzirmosSzisza
    #423
    Az első évad az még eléggé tini drámás, a 2. és 3. sokkal jobb imho.

    #421:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    fürdőkádas jelenetnél én is nagyon lestem, hátha lesz valami, de csak Murphy látott mindent :( Amúgy ennyit tudni róluk

    Lincoln (to Octavia): "East to the sea, then across it. There's a clan, allies of the woods. They'll take us."
    -- in I Am Become Death

    Lincoln (to Clarke): "In my book, there's a map. Chart a course to the Eastern Sea. There's a clan there, led by a woman called Luna, a friend. Tell her I sent you."
    -- in We Are Grounders (Part 1)

    Azért érdekes, hogy hogy fog Clarke átkelni az tengeren.

  • szabii98
    #422
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Említették már Lunát, legalábbis Lincoln oda akarta vinni Octavia-t az első évadban, hozzá. Valószínűleg Octavia emlékszik mit mondott neki Lincoln, hogy hol található:)
  • ToCsEk
    #421


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ontari jó féle makker John Murphy :D, azt hittem Clark lesz az új commander lol, de ő lett a firekeeper hm, kíváncsi leszek ki is lesz ez a rég elmenekült 7. tanonc, Lincolntól ugye már szart se tud meg :(
  • ToCsEk
    #420
    felirat
  • szabii98
    #419
    Octavia a szemével hadat üzent Pike-nak :DD
  • molnibalage83
    #418
    Nem olyen rossz sorozat, de néha túl sok a young adult blődség és zskat elemek.

    Az viszont homályos, hogy miért nem tudtak előkaparni átlagosan kinéző szereplőket a megfelelő korosztályból. Kicsit félnevetségessé teszi a sorozatot, hogy a szereplők nagy része, mintha valami modell válogatásról érekezett volna és ezen kinézetből nem vesztenek sokat. Hiába a jó történet, ez félelmetesen illúzió romboló helyenként.

    Másrészt meg nem találtak a 18-23 korosztályban színészeket...? Valahol elég fájdalmas nézni, ahogy 18-20 éves kölköket 30+ táján levő színészek játszanak. Ekkora korkülönbséget semmi nem tüntet el főleg, ha a modellalkatot meghagyják mindenhol.

    Lehetett vonla sokkal harcdorabbra venni a felállást ennél akkor legendásan jó sorozat lehetett volna. Így, hááááát... A első évad végén vagyok, meglátujk...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.04.01. 15:46:36
  • dave9004
    #417
    Ez most komoly, mert kiírtak egy meleg szálat?
    Elég már ebből a meleg baromságból. Sok lesz már
    Csapból is meleg víz folyik csak, meg a szuper női főszereplők a férfiak fölött.
    Átesnek a ló túloldalára
  • Zsoxx
    #416
    Baszki ezek már mindenhol ott vannak...
  • szabii98
    #415
    Elég sok minden történt a háttérben a szünetben.
    Először is, az LGBT(lesbian, gay, bisexual and transgender) community szanaszét floodolta Jason Rothenberg(a sorozat fő emberkéje) twitterét, hogy hát mégis hogy merik kinyírni Lexát, meghogy ígéreteket tettek(??), és a végén még is kinyírták. Na mindegy, a sztori megy tovább, viszont a Maybelline, főleg szépségápoló szarokat áruló cég, aki eddig támogatta a sorozatot, emiatt a téma miatt kilépett mögüle és nem szponzorálja tovább. Reméljük ettől függetlenül lesz még S4...
    Csütörtökön jön a kövi rész "Stealing Fire" címmel.
    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2016.03.29. 15:20:02
  • Montanosz
    #414
    egy kis ízelítő a könyvből

    részlet

  • Darthmushroom
    #413
    szerintem ha szerepelt volna se mentek volna ketten, egy esetleges lebukásnál mindketten sittre kerülnek. Ezt nem kockáztatta volna meg Kane, ha megnézed még a társait se merte "feláldozni" Ő akarta kivinni egyedül.
  • IXEMGabeo
    #412
    Ebben az epizodban Abby jelenlete indokolt lett volna talan ketten ki tudtak volna vinni Pikeot a bazison kivulre.
  • IXEMGabeo
    #411
    koszi en meg ezekre nem emlekeztem bennem is egy chip van xd
  • Darthmushroom
    #410
    pár résszel ezelőtt Jaha se emlékezett a fiára.
  • szabii98
    #409
    Nem pontosan emlékezetvesztést, de hát...mégiscsak egyszerűbb úgy elfelejteni a fájdalmakat, ha ezt sem tudjuk hogyan keletkeztek a fájdalmak:)
  • grebber
    #408
    "Raven nem vágtam miért nem emlékezett Finnre.."

    Korábbi részben ki lett tárgyalva már, hogy ez a "Cucli" amit beszednek az okozza az "emlékvesztést."
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.03.13. 06:34:35
  • IXEMGabeo
    #407
    SPOILER, aki nem latta




    az epizod eleg jo volt, Raven nem vagtam miert nem emlekezett Finnre...Bellamy talan radobbent, hogy ez nem a jarhato ut...Pike mostmar tul messzire megy nem is ertem Kane es Abby, hogy hagyhattak, hogy o legyen a kancellar...mellesleg Abby nem ertem miert nem szerepelt...Kane tutira veszem, hogy valahogy megussza...
  • ToCsEk
    #406
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    alie beszopta :D, vörös ruhája még mindig op, raven hehe, belamy meg csak észhez tért végre meh..
  • Darthmushroom
    #405
    szomorú, bár nem csodálkozok a múltheti meg a mostani rész után hogy most lesz szünet.
  • szabii98
    #404
    Most lesz egy nagy szünet, március 31-én tér vissza a sorozat.
  • SzirmosSzisza
    #403
    Lesz 4. évad.
  • ToCsEk
    #402
    felirat
  • Zsoxx
    #401
    A buzulás vagy a 2.0?
  • SzirmosSzisza
    #400
    Ez nem jött be :D
  • IXEMGabeo
    #399
    pontosan...ebben az evadban Clarke gyengus...de Bellamy is hatterbe szorult amit nem banok...

    Feny varosa szal mozgatja jelenleg a sorozatot...es Titus lesz szerintem az uj fogonosz

    azert Lexa es Clarke "dugtak" meg egy jot a vegen:D
  • Montanosz
    #398
    ja már lassan nem lehet olyan sori vagy film amiben férfi barátság van, mint mondjuk stan és pan,vagy piedone mert egyből gyanakszik az ember mert belekodolják a fejünkbe :-D
    olvastam hogy több tizezer hozzászolásvan azon a forumon ahol azt tárgyalják ki hogy hansolo meg csubakka között több van e mint barátság
  • dave9004
    #397
    Lassan minden sorozatban amit nézek meleg szerelem van.
    Kicsit unalmassá válik mikor minden sorozat erről kezd szólni.
  • SzirmosSzisza
    #396
    Hát, még van 1 meleg pár, meg Clarke is lehet talál magának megint valakit.
  • ToCsEk
    #395
    hát nekem erről csak ennyi jutott eszembe:
  • stargatelost
    #394
    zárójelesre:
  • Zsoxx
    #393
    Remélem most már leállnak a buzulással és nem viszik túlzásba. A How to get away...-t ezért hagytam abba.
    (Amúgy szerintem a Lexa-ban lévő chip lehet a 2.0-s verzió. Ezt keresik Jaháék.)
  • Dynamic
    #392
    Ez kurva jó rész volt végre! Őszintén megvallva, kicsit kezdett belassulni a sorozat. Hiába volt pörgés végig, ezek nekem csak olyan helykitöltő alibi cselekmények tűntek, hogy történjen valami, és azt hittem ez lesz végig. De nem! Ezt az egész Fény városát is valahogy oda nem illőnek éreztem, de most végre ez is értelmet nyert, bár vannak még kérdések.
    "Nemspoilerezek" halálát kicsit banális volt. Ezt máshogy oldottam volna meg. Illetve Clarke karakterét érzem még mindig egy kicsit gyengének. Lóg a levegőben, holott hatalmas potenciál lenne benne. Az egész karaktere úgy indult, hogy egy vezető, aki nem harcos, de jó stratéga. Ebből most szinte semmi nem érződik. Pedig jó lenne egy olyan személyiséget ráhúzni, mint Spartacus, vagy Scofield a Prison Breakből.