671
IC2XROu.png
  • ToCsEk
    #671
    végére értem én is, 2évvel voltam elmaradva:
    5.évad meh nagyon szenvedős volt alig történt valami, évadzáró utolsó 10perc a sorozat legjobb része kb
    6.évad itt sem törtétn sokkal több minden de legalább volt értelme, persze ez is teli volt áttekerető részekkel de vége fele egyre erősödött
    7.évad nah ez viszont megért mindent, itt már kimondható volt, hogy áh ez gecijó, epic. itt is sok volt a fölös duma, az fura hogy imdb-n gyengébb az évad mint az 5.
    az már más kérdés, hogy a sorozat lezárása nekem se jött be, olyan mehh...
    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2021.01.03. 11:32:41
  • VinylToy #670
    Vége. Mindenki felemelkedhet a székből :D
  • SzirmosSzisza
    #669
    Hát nem tudom, nagyon the 100 1. évad feelingje volt ennek a résznek, kíváncsi vagyok megkapja-e a zöld jelzést.
  • SzirmosSzisza
    #668


    elvileg valamelyik részben a végén lesz flashback majd
  • piamania
    #667
    És a bárkáról ki az,aki emlékezne a 97 évvel korábbi dolgokra?Földön fog játszódni én szerintem. Amikor az emberek újra a felszínre merészkednek és kialakulnak a törzsek.
  • SzirmosSzisza
    #666
    Ah értem. Annyit olvastam, hogy a mostani évadban az egyik részben benne lesz valami a történetéből, de akkor gondolom visszaemlékezés formájában.
  • piamania
    #665
    A spinoff az első apokalipszis után fog játszódni.Ezt lenyilatkozták.97 évvel az itteni kezdetek előtt
  • SzirmosSzisza
    #664
    Most pl a legutóbbi szerintem megint nagyon jó volt, következő rész gondolom megint a csapat másik részével foglalkozik majd, de most Ők is érdekes helyzetben vannak. Picit sajnálom, hogy ez lesz az utolsó évad, kíváncsi leszek a spinoff innen folytatódik-e vagy még a Földön lesz majd az apokalipszis előtt.
  • SzirmosSzisza
    #663
    Új évadban 1-2 dolog picit fura (Clarke-nak nem tűnik fel, hogy Bellamy nincs meg lol), meg volt 1 filler epizód is ami marha unalmas.
  • Renegade
    #662
    szerintem: 5 az meeeeh, 6 az érdekes az új ötlet miatt, nem ültem tűkön, hogy jöjjön már a hetedik, megnéztem három részt az újból, nem rossz, de valamiért nem érzek késztetést a heti követésre. Simán lehet, hogy csak kiégtem. Régen szerettem ezt a sorozatot.
  • ToCsEk
    #661
    nézi még valaki?
    én 4.évadot láttam csak
    milyen az 5.6. és a mostani 7.évad?
  • Zsoxx
    #660
    Nemrég kezdtem az évadot. Az első 2 részt látva felmerült bennem a kérdés: mitől kergült meg a zárt üvegben lévő rovar, ha az ezt okozó anyag a levegőben terjed?
  • grebber
    #659
    Na így kell nézni egy évadot reggeltől mostanáig ezt néztem le is pergett az évad. Várom a végsőt!
  • SzirmosSzisza
    #658
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Elvileg a showrunner mondta, hogy nem lesz időutazásos téma. O meg tuti nem halt meg, csak visszament az anomáliába, illetve Hope-ot is felsimerte szal előtte sztem jópár évet lehúzott ott és valahogy sikerült megszöknie. De elvileg kaptak 16 részt a következő évadra, szal tuti ki tudják majd szépen kerekíteni a dolgokat.
  • gabo91
    #657
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    utolsó rész vetítése előtt talán 1 vagy 2 nappal közölték, hogy 1 évad van már csak hátra, (bár szerintem tudhatták ezt jól, hiszen pont 100 rész lesz így)
    Így elég nagy cliffhanger van, de ha O. meghal akkor hatalmas rajongó tábor szemémeb nullázódik a sorozat szinvonala :)
    O karaktere érdekes, "fontossági sorrendben" talán a 3. lehet Clark és a bátya mögött. Vicces amúgy a bannert ha megnézitek, mennyit öregedtek :D meg 3-4? ember maradt.

    Vagy kapunk egy elcseszett befejezést, amiben meghal O. vagy visszament az időben megmenteni Lincolnt?
    Vissza az időben szál érdekes lehet(ne). Lesz 16 epizód aminek a végére ha nem akarnak egy lezáratlan "befelyezést" akkor valamit villantani kellene...
    Mi is az egész léynege? Ledobták őket, keresni egy helyet... ahol élhetnének, közben generálták csak a problémákat, káoszt és pusztulást okozva, mindent tönkre tettek, lépten nyomon halottak tucatja.... O. sorsától függetlenűl, ha marad néhány túlélő.... és? végtelenségig lehetne húzni. (könyveket olvasta valaki? most fogom elkezdeni őket, kíváncsi vagyok hasonlóságra/különbségre)

    Ezt az időspirált/anomáliát inkább egy "lehetőségként" "második esélyként" tudom elképzelni, O. átment meghozta a döntéseit ott, visszajött és megváltozott valamennyire. Ha vissza tudnának menni, Lincolt megmenteni, és akár a korábbi döntéseiket helyrehozni, --> megmenthetnék a földet

    valami ilyesmit tudnék elképzelni befelyezésnek, ahol értelmet nyer az egész


    Mi a véleményetek? :)
  • SzirmosSzisza
    #656
    Hát a spoilered vége nem jött össze :D

    #655: az első évad kivételél, illetve a 3. évadtól szinte mindegyik rész 8-9 körül mozog. Eléggé más a mostani évad, nekem pl nagyon bejött az új bolygó meg a sok rejtény, lehet valakinem nem
  • molnibalage83
    #655
    Hát, ez fura. Az imdb értékelések tényleg a 2. évadot idézik, sőt, magasabb...
    ... a bátyus szerint meg akkora hulladék, hogy ne is pazaroljam erre az időmet, ő kaszálta.
    Ez így érdekes lesz.
  • gabo91
    #654
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    12. résznél belekeveredtem kicsit :)
    Abi, Murphy, Emori most kapott chippet, át lettek már változtatva? Vagy csak beöltöztették őket és színjáték?
    Abi: szerintem igen átváltoztatták.
    Murphy + Emori: mikor Clark kérdezte őket, hogy nem jönnek e, akkor kire gondoltak hogy "megölted őt, pedig csak segíteni akart?" könnyes szituáció + "Jessy nem Murphynek szokott szólítani" szövegből úgy jött át, hogy ők még Murphy és Emori, nem lettek átváltoztat. Közben mégis ott álltak az őrök, meg Russel akik hallották az egészet. Ott Clarke lebukott volna, hogy nem Jessy.

    Másik szituáció mikor clarke és Abi (átváltoztatott?) találkozott elősször, nagy könnyezések...

    Kíváncsi leszek mi lesz ebből... Abi sorsa, és a földön rekedt társaik...
    Csak Octaviának ne legyen baja
  • SzirmosSzisza
    #653
    Talán az eddigi legjobb évad. Világot teremteni tudnak a készítők.
  • molnibalage83
    #652
    Ez az évad milyen? Én még el sem kezdtem nézni...
  • piamania
    #651
    A 7. évad lesz az utolsó, 16 résszel, stílusosan a 100. rész lesz egyben a sorozatzáró epizód
  • Darthmushroom
    #650
    Most olvasom h Eliza Taylor és Bob Morley összeházasodtak, mondjuk a képernyőn is átjött h vonzódnak egymáshoz. gyakorlatilag első évad óta lehet várni h ők mikor gabalyodnak össze.
  • Darthmushroom
    #649
    egyetértek, egyértelműen az ügyesebbek közé tartozik a sorozatban
  • SzirmosSzisza
    #648
    Szerintem egész jól játsza a két szerepet, bár a legutóbbi részben csak magát kellett.
  • Renegade
    #647
    Lehet velem van baj, de a legutóbbi részek tök jól működtek volna, ha Eliza Taylor-Cotter nem lenne egy cuki, de nem túl jó színész
  • Darthmushroom
    #646
    6.rész
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sok évad alatt sok szereplőtől búcsúzott már a sorozat így rész közbe végig azon gondolkodtam h vajon tényleg meglépték e azt h Clarke karaktere meghalt.. na de a végén megtudtuk h nem. igazából mind2 döntésben van/lett volna potenciál.
    továbbra is zavaró h már 6 rész lement de a "kint" élőkről még mindig nagyon keveset tudunk, és most is egy csak hozzáadtak egy plusz ismeretlent.

    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2019.06.14. 00:27:36
  • SzirmosSzisza
    #645
    Dioza meg Clarke nagyon jól játszik, Abby viszont szerintem borzalmas volt a rész végén.
  • Darthmushroom
    #644
    Alakul a történet, azt viszont sajnálom h a kint élőkről még mindig alig tudunk valami. Eliza pedig nagyszerűen játssza az új személyiséget, meg a beépített "furcsa" Clarke-ot is.
  • SzirmosSzisza
    #643
    Én is azt hittem külön törlik, de szerintem simán a csipp törli neki, abban meg ugye már van tapasztalata, szóval lesz itt nemulass.
  • stargatelost
    #642
    6x04: uhh, ez elég kemény rész volt, helyére került néhány dolog.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Death to the Primes, hát így már érthető minden :D
    Ahogy Clarke fölött eldöntik, hogy akkor vége neki, törölve lesz :O hát ebből hogy hozzák vissza? Mert az túl klisés lenne, ha elkezdene megjelengetni pl. tükrökben, meg beszélne a csajhoz...
  • Sequoyah
    #641
    Sajnos elegge repetitiv...
    Probaljak ugyanazt az alapsztorit eladni az osszes szezonban. Csak mivel folyamatosan felegetik maguk mogott a terepet (szo szerint es atvitt ertelemben), ezert egyre nagyobbat kell facsarni az egeszen, es igy egyre nagyobb baromsag lesz az egesz.

    Ha nem akarnanak folyton olyan grandiozusak lenni es felegetni a foldgolyot minden egyes szezon vegen, akkor nem kene azon gondolkozni hogy azon a felegetett foldon milyen csodara van szukseg hogy megis elheto legyen valamennyire megis kuzdhessenek egymassal...
  • molnibalage83
    #640
    Úgy látom a régiek közül mintha többen nem is néznék. Sanszos, hogy én is majd egyben darálom le később.
  • SzirmosSzisza
    #639
    Mondjuk annál nagyságrendekkel izgalmasabb. Utólag picit sajnálom, hogy megnéztem a trailert, anélkül jobb lett volna az első rész.
  • molnibalage83
    #638
    Most esik le, hogy ezt már adják. Kb. ennyire hoz már lázba ez is. Afféle bűnös élvezet már, mint a TWD.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.05.03. 09:30:52
  • Renegade
    #637
    hát érdekes volt ez a két rész, nem rossz az új veszély, de a picsogás nem csökkent
  • molnibalage83
    #636
    Nekem is az.
  • Renegade
    #635
    csak nekem új infó, hogy az első két rész kiszivárgott?
  • Renegade
    #634
    valószínűleg ők is emberek
  • Zsoxx
    #633
    Ennek a bolygónak a lakói is angolul beszélnek?
  • SzirmosSzisza
    #632
    hát ez tényleg érdekes lesz