7
  • a_n_d_r_e_w
    #7
    Szökőévente egyszer ha kell az office, se lewarezkodni se kifizetni nincs kedvem ezért súlyos tízezreket. Nekem vagy ez a freemium vagy a pay/use lenne a tökéletes üzleti modell. Bár az adobe is áttérne erre.
  • AgentKis
    #6
    Meg persze elengedhetetlen az is, hogy az új teljesen zárt formátumukat jónéhány országba "bevásárolják" (gyk.: politikusaik megkenésével) egyetlen "szabványos" elektronikus dokumentum formátumnak. Valamint, hogy "megvásárolják" az oktatási intézményeket (gyk.: vezetőik megkenésével) hogy az ő ofiszuk legyen a tananyag.
    Ez a recept eddig is bevált, miért adnák fel?
  • AgentKis
    #5
    Szerintem mindenképpen jó csempésre kellene átfejleszteni valamint olyanra, hogy csak a skydrájvba tudjon menteni és oda is csak akkor, ha livemail felhasználó dolgozik vele! XD
  • NEXUS6
    #4
    Ha kiadnák az XP-t, Windóz8Lályt néven, azzal robbantanának igazit!
    De ezeknek magyarázhat az ember.
    XD
  • Tinman #3
    Rendi leszek MS, adom a tuti tippet:

    Tegyetek. Bele. Diktáló. Funkciót.

    Lásd: Dragon NaturallySpeaking

    Vegyétek meg őket kilóra és minden rendben lesz.

    Nincs mit. Bye.
  • IMYke2.0.0.0
    #2
    "Ez azt jelenti, hogy az alap szoftver ingyen hozzáférhető és az ügyfelek csak a különböző kiegészítő funkciókért fizethetnek."

    Komolyan, tiszta DLC-feeling. Úgy hiányzott ez, mint púpos tevének a quantum mechanika.

    Most is "csak" a 2010-es Office-t használom [Word, Excel]. Előtte meg az Office XP-t sok évig.
    Amint ez az üzleti modell és elképzelés végső formát ölt, és tényleg "mindent a felhőbe" lesz az elv, engem örökre elveszítettek.

    Az Adobe-ra is haragszom a felhőzés miatt.

    //Ál-etikusok kíméljenek a szoftver árakkal, és származásokkal.
  • Csaba161
    #1
    Nyilván a felhő irányába, mert még nincs minden word dokumentumba betekintése az NSA-nek, de majd most már lesz...