128
Craft the world
  • herceg90
    #128
    hali magyaritas van a jatekhoz?
  • Rip
    #127
    Elképzelhető, hogy nem zárt a barlangod/házad. A "Comfort" jelző totemfejnek vagy minek zöldben kell lenni, ha jól emlékszem.
  • Shevchenko
    #126
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül miért nem alszanak a törpék?
  • wedge31
    #125
    Nyitottam neki egy topikot ne itt offolj.
  • jarlaxxe
    #124
    Nem találok egy kristálybarlangot se..
  • sárkánylovag
    #123
    Tudok ehhez hasonlót most azzal játszom ugyanez mint ez csak 3d ben blockbuster több száz kraftolható cucc van benne
    és teljes földalatti és föld fölötti világ
    Lantern Forge
  • jarlaxxe
    #122
    Akkor keresgélek, most már ugy is deep szinten bányászgatok.
  • wedge31
    #121
    Egész kristálybarlangok vannak csak meg kell öket keresni.
  • jarlaxxe
    #120
    Szines kristályokat csak loot-al lehet szerezni vagy valahol lehet bányászni is öket?
  • jarlaxxe
    #119
    Bazz...
  • wedge31
    #118
    Nincs.
  • jarlaxxe
    #117
    Nincs topikja a darkoutnak, hogy ne itt offoljunk?
  • wedge31
    #116
    Az eleje kicsit húzós föleg mivel még nincs normális fényforrásod mert avval lehet legyengiteni öket.
  • jarlaxxe
    #115
    Toltam egy kicsit a darkout-ot és tényleg nagyon jó, a grafika meg ehhez a stilushoz képest kimondottan szép.
    Egyelöre viszont állandoan kinyirnak a szörnyikék...
  • jarlaxxe
    #114
    Rákerestem és tényleg jónak tünikmajd holnap ki is próbálom...
  • wedge31
    #113
    A Darkout például ugyan ilyen tipusú játék.
  • jarlaxxe
    #112
    Végére értem a sivatagi pályának is, jó kis játék volt, mondjuk nekem bejött a terraria meg a starbound is.
    Ha tudtok még hasonló játékot írjatok róla mert kipróbálnám.
  • wedge31
    #111
    Update 1.0.011
  • sárkánylovag
    #110
    Van Craft The World v1.0.008b verzió próbáld meg azzal
  • sárkánylovag
    #109
    :) HÁT DE A GYOMORGÖRCS
    dE a kijelzőmre nem kerül fel csíkban :)))))

    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2015.02.25. 18:54:49
  • lammaer
    #108

    "Csak éppen kijelzés nincs, tudom valóságban sem jelzi semmi az éhségemet csak ez egy picit így nehéz."

    Te tényleg nem érzed a valóságban ha éhes vagy? :)
  • Tibbbor
    #107
    Jól sejtettem: az archerek most már tudnak célozni a farmon, viszont a gyapjú továbbra sem nő. Le kellett ölnöm a két birkámat, újabbak viszont sehol sincsenek. Gratula a patch-hez!
    Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2015.02.24. 23:41:34
  • Tibbbor
    #106
    De jóóó! Frissítettem 1.000.6-ra, most meg a birkákon nem nő a gyapjú, ezenkívül az archerek a farmon képtelenek lelőni az állatokat.
    De sebaj, olvastam ezekről a hibákról a legújabb 1.000.8-as patch(!) leírásában, amit ma este le is szedek.Már csak az a kérdés, hogy innentől kezdve milyen újabb hibák jönnek majd elő...?!
  • sárkánylovag
    #105
    Hogy legyen mit várni:
  • sárkánylovag
    #104
    Van SGn foruma
    Stranded Deep lehet célszerub lenne oda átmenni rola beszélgetni
  • Tibbbor
    #103
    Épp most akartam írni, hogy kipróbálom, ui. az upgrade ellenére a nagyobb ellenség hullámok végén ez a CtW verzió is fagy, mint állat.Tegnap este már meguntam a tizedik újraindítás után. Úgyhogy ma este én is hajót török...
  • sárkánylovag
    #102
    kÉPZELD
    Játszottam a Stranded Deep-el (ha játszol akkor a 0.002h1 el játsz, h az a hotfix)
    Egyszer éhenhaltam egyszer meg megfulladtam. :)
    Van benne éhezés hőmérséklet szomjazás meg levegő. Szóval teljes élettani szimulátor.
    Csak éppen kijelzés nincs, tudom valóságban sem jelzi semmi az éhségemet csak ez egy picit így nehéz.
    Valamiért először sikerült olyan ház alap platformot csinálnom amit azóta se sikerül :) Nem tudom mi kell hozzá.
    A sziget véletlenszerű elsőre kaptam egy hajóroncsot a partra amiben volt egy kafa balta , na másodjára nem volt ilyen mákom :)
    Elég fura a kraftolás hogy egy ilyen kupacot hordasz össze és ott tudsz kraftolni de a magaddal vihető 8 cucc elég kevés.
    Első játéknál nem jöttem rá hogy kell ágyat csinálni ezért első estét egy tábortűznél töltöttem, az ággyal már kafa mert akkor reggelre pörgeti az időt nem kell sötétben botorkálni. Mindenképpen próbáld ki.
    Csak kajába nem találok szinte semmit, a krumpli ehető de sütni nem sikerült semmit pedig rákot is próbáltam meggrillezni a tábortűznél de nem jött be...
  • sárkánylovag
    #101
    A gargalyok :) semmit nem tehetnek ha viszel a tetőig egy falat, le kell jönniük, nálam inkább csak az ajtót csapkodták az ajtón keresztül meg az íjász meg a varázsló leszedi őket. másrészt a hó pont a gargalyok :) ellen nagyon hatásos a háztetőn , de arra nem jöttem rá hogy azok a kis szobrocskák amit hagynak maguk után az mire is lehet jó. Bár vannak olyan nagy szörny szobrok lehet hogy ahhoz van közük , bár én olyanokat sose építettem a tetőre, el kellene infóját olvasni lehet félnek tőle.
  • Tibbbor
    #100
    Örülök, hogy tetszett.Szerintem ki fogom próbálni.
    Az upgrade-ről: a farmnak nagyon örültem, de azt nem tudtam, hogy sokkal többen fognak támadni! És arról a sok repülő gargoly-ról(vagy hogy hívják őket) sem volt szó...!!!Totál szétszórták a cuccaimat.

    A The Forest-et már én is néztem, húzós túlélésnek tűnik...
  • sárkánylovag
    #99
    Nagyon szimpatikus a játék amit mutattál.
    És csodálkoztam is hogy még nem halottam róla.
    Nézem aSTEAM-en
    Megjelenés dátuma: 2015. jan. 23. hirtelen megörültem.
    Ja hogy ma már az a megjelenési dátum hogy elindul az Early access :)
    Nézem a verziószámot V0.02 :) :) :) hát gyönyörű de hol van ez még.
    Ettől jobb grafika nem is kell, engem már a víz megvesz. DirectX: Version 9.0c na ez a lényeg.
    Kicsit furcsa hogy sandbox játék de nem menüből kraftolsz hanem valósan egymásra dobálod a cuccokat, meg nincs semmi segítség. Hát várjuk nagy szeretettel.
    Bear Grylls nek most megy pont egy vadiúj ilyen sorozata ahol kivágnak 8 pasit egy ilyen szigetre hogy éljétek túl, és valami eszméletlenül bénáznak.(Bear Grylls - A sziget)
    Amúgy ehhez amit mutattál nagyon nagyon hasonlatos game a The Forest ITT rá tudsz nézni magyarul. Ugyanaz a felállás repülővel leesel egy szigeten fakivágás (nagyon élethű) , halászat vadászat túlélés bennszülöttek.
    ez is nagyon nagyon hangulatos
    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2015.02.16. 20:25:22
  • Tibbbor
    #98
    Upgrade-eltem, megoldódott és végre van farmom!Kösz a tippet!

    Egy kis off: ezt a craftolós, túlélőjátékot ismered?Én még csak szemezek vele, állítólag szuper, bár még alfában van.

    Stranded Deep
  • sárkánylovag
    #97
    Már megvan a megoldás kiváncsi vagyok te majd rájössz e.
    Mindenesetre fura hogy van egy olyan talaj amit nem lehet kirakni.
    Ha mindig ugyanott akad ki akkor próbáld meg elhozni onnan a teleporttal az embereidet.
    Nekem akkor akad ki ha sokat kapcsolgatom a haza a várba parancsot.
    A törpék útvonal keresése tragikus, 1 életponton mondom neki hogy haza aludni és lerakok mellé egy teleportot, eszébe sem jut belemenni.
    Továbbra is azt mondom mentsd el a SAVE GAMEt és upgrade-lj 1.000.6 ra.
  • Tibbbor
    #96
    Szívesen segítek, ha egyáltalán eljutok odáig, ugyanis félbe kellett hagynom a jeges pályát fagyás miatt.Mármint nem a jég, hanem a játék fagyása miatt. Akárhányszor indítottam újra, a törpém mászik fel az állványon, utána mindig ugyanott lefagy a program.Holnap újra próbálom, de nagyon bosszant, mert most mentem volna a nagy csontik ellen...
  • sárkánylovag
    #95
    Ja... :) Bementem kiszabadítani egy embert, erre beragadt a második is :)
    Akkor már ketten voltak BERAGADVA...
    Nem lehet a piramisok közelében varázsolni, se teleport ,se falat átütni ember irányítása nem működik, így tök azt csinálnak amit akarnak.
    Ha nincs kivezető út akkor jön az UJRATERVEZÉS UJRATERVEZÉS ....
    Nekem is volna egy kérdésem, mert szivat a progi.
    Mivel 5 fa van csak a térképen szétszivat a "fa korszak".
    Van ez a talaj a homok:

    Ezen nő a kaktusz (ami nem fa alapanyagot ad), meg van egy másik szemcsés talaj azon nől a kókuszpálma amiből jön a fa alapanyag.
    Na de.. azt a szemcsés anyagot is kibányászva homok lesz...
    Magyarán nem tudok letenni olyan talajt amin fa alapanyag teremne...
    Na ha erre tud valaki megoldást azt megköszönném...
    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2015.02.15. 19:13:19
  • Tibbbor
    #94
    A Craft the World 3. pályájáról írsz?! Akkor az baromi nehéz lehet...
  • sárkánylovag
    #93
    Átmentem a 3. pályára ott már vannak tornádók amik felkapják az embereket meg tárgyakat és fent pörgetik a levegőben.
    Meg vannak piramisok amikben homokcsapdák vannak ahol csapdába eshetnek az embereid és menni kell őket kiszabadítani.
    Ráadásul a közepén ott vannak a csontváz lovagok amik vadásznak a beszorult emberekre...
  • sárkánylovag
    #92
    A Rustba pont ez van amit mondasz, Másfél éve gyűjtenek valami irdatlan sok pénz gyűlt össze ezért áttértek egy új és gyönyörű motorra úgy hogy mennek a régi szerverek is csak épp sokan nem mennek át az új serverekre mert nagyobb a gépigénye a jobb grafikának és ha ne adj isten még direct x 11 re is vált a motor miatt akkor pont azokat fogja kizárni akik összedobták rá a pénzt.
  • Tibbbor
    #91
    Megnéztem, megnyugodtam.Remélem, ez is marad.Sajnos ért már meglepetés e téren, de bizakodom!
    És hát igen.Minden relatív...
  • sárkánylovag
    #90
    Off Nem akarom már szét offolni a fórumot ezért klikkelj újra a linkre Tibbor és meglátod a rendszerkövetelményt
    Meg fogsz nyugodni :)
    Amúgy meg a megtakarításokat svájci frankba kell berakni akkor nem romlik a pénzed, persze ha keresnénk annyit hogy legyen megtakarírításunk , de pl a nyugdíjalapot abban kellene tartania az országnak, de már ilyen gond sincs :)
    Mindig gondolj arra amikor el akarod dönteni hogy optimista vagy pesszimista legyél hogy ha egy országgal balra születtél volna 600 ezret keresnél ha pedig egyel jobbra épp most lőtték szét a házad.
    :
  • lammaer
    #89
    Mondjuk az se tesz jót a hardveráraknak hogy a tavalyi 220 HUF helyett most éppen 270 a dollár.
    Persze 0% az infláció meg Magyarország jobban teljesít, csak éppen minden importárú 20%al drágább...