2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • Savaran
    #25
    Nem erről van szó :D
  • TomDantes
    #24
    Nézd, igaz hogy az AMD több magos processzorokat gyárt, és olcsóbb is, de a tesztekben az intel jön ki jobban. Leginkább a legújabb i7-esek( meg i5-ösök)
  • Savaran
    #23
    Oké
  • TomDantes
    #22
    Nem akarlak elkeseríteni de ez szerintem baromság.
  • Savaran
    #21
    Nem akarlak elkeseríteni, de a legtöbb mostani játékhoz ajánlott a quad core, amit még nem a highand beállításhoz értenek, év végén vagy jövő tavaszra már minimum követelmény lesz, hat mag alá már nem szabad adni, ha hosszútávban gondolkozol.
  • ratgab
    #20
    Minap pont azon gondolkodtam, hogy ugye vagy köztársaság vagy királypárti lesz a főhös (aki lehet még akár templomos is). És ugye nem biztos, hogy egy asszasszin köztársasági lesz. Van itt mód azért szövevényes sztorira.

    Részemről végre már eltekintenék a sci-fi száltól. Kell a fenének!
  • TomStorm
    #19
    i7 négy maggal.Jövő héten jön az új masina
  • Shep
    #18
    Szerintem a másik csak régi konzolokra érkező cím megint valami hajókázós lesz.
  • Metontour
    #17
    Én is örülök hogy visszatért városias környezetbe a játék!Főleg hogy egy ilyen ismert városba ahol élmény lesz megmászni tényleg híres épületeket. .A hajókázás a BF-ben bőven elég volt nekem.Remélem ehhez végre írnak már egy jó történetet is.
  • tommygear
    #16
    már meghalt bennem a remény a sorozattal kapcsolatban, de ez így elsőre tetszetős, konkrétan hányingerem volt már az amerkai kalózos vergődéstől
  • ratgab
    #15
    Ez tuti nem ingame videó, ebben biztos vagyok.
  • kastil
    #14
    Mjuk a 3 óta nfs az egész, röhej gépigény parasztvakítós "fejlődés"+ezredik rókabőr
  • kastil
    #13
    mivel, 2 maggal?:D hajrá
  • TomStorm
    #12
    Az is igaz:D
  • SzirmosSzisza
    #11
    Watchdogsról is ilyen videók jötte ki az elején :)
  • Fabio Capello
    #10
    najó, a Notre Dame nem kicsit odabaszott. :D
  • xido
    #9
    A házak meg utcák kicsit Boston utánérzések nekem..bár persze mit várok én,panel lakótelepet?:)
  • ratgab
    #8
    Van egy olyan érzésem, hogy ez a francia forradalmas éra nagyot dob majd az AC élményen. Megfelelő lesz hozzá nagyon is!
  • TomStorm
    #7
    Az 1 év valószinü meglesz a 2 rész között mert tippre ez is november-decemberbe fog jönni.
  • TomStorm
    #6
    Ja tényleg volt hírbe,hogy lesz prev.gen-re is AC,egy másik.
    De nekem ez kell PC-re:D Nem akarok már idejét múlt grafikán játszani.Ilyen játékokban sokat számít a látvány.Jó egy RPG az mindegy milyen graf ott nem számít annyira nekem de ilyen SP gémeknél tegyék oda magukat látványba én azt mondom:)
    Röviden:elég kis újítás is ha ilyen gyönyörű az egész ÉS más világba játszodó történet!
  • Ozzyehh
    #5
    Alig jött ki a Bflag és máris egy új topikban egy új részről beszélgetünk, fura, de azért várós nagyon:D
  • grebber
    #4
    Miért nem? Adott minden 1-2 minimális újítás, hős lecserélése, kis grafikai update és kész is az új rész.
    És ez csak az egyik mivel prev genre meg jön egy másik
  • TomStorm
    #3
    De nem tudom elképzelni,hogy idén kiadják.Bár van pár studio Ubi-nál lehet simán megtehetik.AC4-et már 3x állok neki.Szeretném ha idén jönne Unity:-)
  • TomStorm
    #2
    Most akartam megnyitni a topikot.Te aztán nem adsz lehetőséget másnak:D

    Ez a látvány nem semmi.Franciaországnak annyira nem örülök de ki tudja ha eltalálják magát a kort is ilyen grafikával akkor még megkedvelhetem!:)
  • grebber
    #1
    Hivatalos: jön az Assassin's Creed Unity

    Két nap se kellett és a pletykából valóság lett: a fenti teaserrel bemutatkozott az Assassin's Creed sorozat Xbox One, PlayStation 4 és PC platformokra megjelenő új része, a Unity. A pletykák tehát igazak voltak, valóban nextgen gépeket célozta be a Ubisoft ezzel a résszel és valóban Párizs lesz ténykedéseink színhelye.



    info: Gamer365